Lena-Lena12• 22 января 2023

Пташка з Азовсталі свіже інтерв‘ю дівчини

Відкрита, щира, справжня, інтерв‘ю, яке не хочеться перемотувати. Спогади про початок війни, Маріуполь, захисників. Пташка з Азовсталі - свіже інтерв‘ю. Шана та честь всім нашим захисникам та захисницям.
woman Warrior• 22 января 2023
особого впечатления интервью не произвело, ничего нового и доселе неизвестного она не сказала, все и так понятно и давно проговрено.
Мое мнение, не стот ей сейчас в разных интревью и других экшнах светиться, рискует повторить судьбу Савченко.
несмотря на разные ситуации и ввводные.
Можете скринить.
автор Lena-Lena12 • 22 января 2023
Ответ дляOlya Rybka
Федина, если не ошибаюсь.
Жесть, а хто це?
автор Lena-Lena12 • 22 января 2023
Ответ дляwoman Warrior
несмотря на разные ситуации и ввводные.
Можете скринить.
Це ваша думка. Але порівняння, як бульдога з носорогом, вибачте. Надія С. то щось одне, Пташка то щось зовсім інше, навіть з огляду на події минулого й сьогодення. Про майбутнє не беруся судити.
woman Warrior• 22 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Ок.Посмотрите.
Я не настаиваю.
Mrs.Ochmonek• 22 января 2023
Дякую!
Чудо в камуфляже• 23 января 2023
Дякую,автор ,подивилась з задоволенням. Боєць на екрані, без прив´язки до статі. Єдине...така молода,а очі такі дорослі. Шана їй і її батькам,і великий уклін.
автор Lena-Lena12 • 23 января 2023
Ответ дляЧудо в камуфляже
Йцфыяч• 23 января 2023
Низькій уклін Катерині! В той час як деякі чоловічкі тікають закордон, ця дівчина боронила Україну! 😎❤️
автор Lena-Lena12 • 23 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Дуже світла та мужня дівчина. Згодна з вами!
Апель-синка• 23 января 2023
Ответ дляБойовий горобець
раміна
Кто-то еще к этой ТП ходит на интервью, больше не к кому что ли?
Из-за неё не хочу смотреть Пташку.
Бойовий горобець• 23 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Ви на гостю зверніть увагу. Пташка неймовірна! А Раміна одна з небагатьох, хто запрошує наших Героїв. А от деякі блогери мусолять зірок шоу-бізу, аж нудить:-( Наші герої сьогодні - це захисники та захисниці України, волонтери, військові медики…
перегляди робити я їй не збираюсь через гостей
вона хайпує на тих гостях і їй глибоко плювати на них
Апель-синка• 23 января 2023
Ответ дляБойовий горобець
Полностью согласна, продажная она, нашла на чём зарабатывать - на военных, и понеслась!
До этого ей на АТОшников, например, глубоко насрать было, в мацкву ездила интервью со звездульками типа Лабковского брать, т.е. тупо паразитировала на популярности других людей.
Сейчас делает то же самое, и ’пипл хавает!’
Никакого респекта обколотой хайповщице за это не положено, пьявка и рыба-прилипала была и осталась.
Ей стыдно должно быть, что она страдания наших героев для монетизации в себя любимую использует. Тьфу на неё!
автор Lena-Lena12 • 23 января 2023
Ответ дляБойовий горобець
Ваше право. Але Пташка, наприклад, говорила багато часу, говорила те, про що б не завадило почути більшості громадян нашої країни, як ставитися до військових, наприклад. Як зараз себе поводити, адже декому точно не завадило б солідарності та поваги. Раміна надала свою платформу для того, щоб почули військових саме прості громадяни. Адже мене особисто обурюють «гулянки» декого, просто обурюють й все. Щодо випусків з військовими то ведуча якраз сидить десь фоном, майже не присутня. Тому мені ці випуски у подобаються своєю силою та щирістю. Якби більше впливових людей запрошували військових. Було б краще. Наприклад, ведучі новин деяких каналів та «сніданків» з такою ж байдужістю ведуть випуски з військовими:-( і це сумно. А лайки можете не ставити, як вважаєте когось з блогерів недостойними. То ваше право. Чесно, часто шукаю у наших відомих блогерів випуски з військовими, не знаходжу. З радістю би дивилася.
автор Lena-Lena12 • 23 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Так можна не монетизувати. Не ставити лайк, не писати коментар. Подивитися випуск. Перейти на сторінки військових. Дізнатися, що є чи були в нас такі герої! Вшанувати пам‘ять. Почути, як важливо зараз шанувати військових. А також взяти на замітку щодо поведінки наших громадян по відношенню до військових. Хотілося б, щоб усі блогери та зірки запрошували військових у свої випуски. Це наші герої сьогодні. А не зірки, які «страждають по європах», бідолашні:-(
автор Lena-Lena12 • 23 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Из-за неё не хочу смотреть Пташку.
Дарма. Там випуск майже повністю говорить Пташка. Раміна фоном. Завдяки Пташці я дізналася, який в неї був мужній найкращий друг. Який був наречений. Такі подробиці та дрібниці, по яких не скажуть по тв. Імена цих людей, побратимів. Це важливо для вшанування пам‘яті наших героїв. Також дізналася, імена лікарів та медичних працівників, які працювали у надскладних умовах. А також зараз - що ранить військових у цивільному світі. Якби більше людей відомих запрошували у гості військових та давали змогу говорити, то було б краще. Чому у Єфросиніної, Анатоліча, Дурнева, Птушкіна, Оліцької та інших нема таких гостей? Зірок, які тоскують по європам легше обговорювати… а це блогери мільйонники, могли б і запросити військових. Для чого? Для наших громадян, адже дехто забувся, що війна, і поводить себе зневажливо.
Марія В• 23 января 2023
Ответ дляSnow bunny
У неї і до війни були цікаві і соціально важливі, не тільки з ескортницями і зірками)
Не було там нічого нормального ,катається від одного до іншого
Марія В• 23 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Так,бо це її хайп і заробіток,ви як маленька...
Snow bunny• 23 января 2023
Ответ дляМарія В
Ну то хто вам винен, що ви таке обираєте. Мені цікаві були її випуски с генетиками- репродуктологами, психологами, інтерв´ю з психічно хворими, Петрановською, про українські тюрми, з імунологом під час ковіду... Це те що згадалося. Якщо ви тільки про Стужук і Водонаєву дивились і більше нічого не помітили то не в Раміни справа, а в вас.
Марія В• 23 января 2023
Ответ дляSnow bunny
Я не знаю навіть хто то,що ви ліпите...
Snow bunny• 23 января 2023
Ответ дляМарія В
Я не знаю навіть хто то,що ви ліпите...
Я і не сумнівалася ви не складаєте враження всебічно розвиненої людини
автор Lena-Lena12 • 23 января 2023
Ответ дляМарія В
Ну, значить вона потрапила мені у серце. Бо прийшла я саме на Пташку. Тому вдячна за випуск. Усілякі звєздульки та шоу-бізнес скітальці мені не цікаві. Пропускаю такі випуски в усіх блогерів. І дуже вдячна тим ведучим, які запрошують військових та військових медиків. Але, на жаль, такі відео не набирають популярності. Бо народу цікаві досі ті, хто труселя вигулює чи коханок змінює.