❗️Военное руководство получило задание создать резервы, чтобы солдаты имели возможность восстанавливать силы после боевых действий, — Зеленский
По его словам, он не может раскрыть подробностей мобилизационных процессов, но Ставка верховного главнокомандующего приняла соответствующие решения, и дальше командующие работают над их реализацией.
sevenplanet• 22 января 2023
Ответ дляДаксо
Ось і вскрились матрьошки. Сталін тепер хороший. Той Сталін, який заморив голодом мільйони українців, а ще мільйони вивіз до Сибіру, де більша половина загинула в концтаборах.
А за хамство бан не хотите ?
Где сталин хороший , я как раз написала , что он был дерьмом , но даже он такого не позволял
Ваша величність• 22 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Та ні, бачте як багатьом зручно щоб воювали дні і ті ж самі - в них же так гарно виходить!
Багатьом зручно, щоб війна закінчилася нарешті
Mira29-c3c3• 22 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Саме так.
Не чіпай - вб ю• 22 января 2023
Ответ дляMilly111
Да, получается, что умирають не за Украину, а за то, чтобы властьимущие сохранили свою власть и продолжали наживаться на войне
Вчерашний скандал с закупками -Резников на месте , Зеленский делает вид, что ничего не знает, война все спишет
От-от. Ніхто навіть не відсторонений хоча б тимчасово на період розслідування. Не прийнято дожних мір.. все як так і треба..
brandomania• 22 января 2023
Ответ дляkucheryavaya15
Ви з Місяця? Де стільки військових взяти?
ні, з землі) де взяти - набрати з тих хто проходив навчання і підготовку останні пів року
Ответ дляДаксо
Та причём тут это? Смысл поста в том, что даже кровавый тиран был справедливее в отношении войны, чем зелень. Сын воевал, был в плену, предлагали поменять на генерала немецкого, Сталин ответил «рядовых на генералов не меняю»
Вы представляете такую ситуацию с детьми Зе, депутатов, министров??
sevenplanet• 22 января 2023
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
ну если для вас хороший , то так и пишите
А другим приписывать не надо
Просто нынешние уже даже сталинское дно пробили
А другим приписывать не надо
Mira29-c3c3• 22 января 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Кому нужны эти наивные возгласы? Одни вон уже революцию гидности провели, сменили одних на таких же самых ))
Вам і Революція гідності впоперек горла стоїть ?
Ответ дляbrandomania
а для чого мінятись всім місцями? у когось добре виходить воювати, у когось - робити бізнес, заробляти і донатити. кожен має бути на своєму місці тоді це ефективно
Тю, так зараз в лавах ЗСУ дуже багато не військових людей, яких мобілізували навіть не за власним бажанням, в мене чоловік подруги - програміст, заробляв майже 5 тис. долларів, він проф своєї справи і і він донатив дуже багато з першого місяця війни, але 7 місяців тому його призвали, відвезли на навчання і вже він в одному з найгарячіших напрямків воює весь цей час. Просто він не ховався і не тікав. Чим він гірший за інших? Бо ви так говорите, наче в нас тільки проф.військові на фронті.
Ответ дляMilly111
Так и есть. Потому людям и крутят марафон по телевизору со строго одобренными новостями.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну це логічно і справедливо. Треба готуватися до того, що кожний з нас побуває в лавах армії у тому чи іншому складі.
І мабуть це на краще - почнемо цінувати і власний вклад, і країну, яку виборюємо.
Тролль, а как потом экономику восстанавливать, если квалифицированные кадры (инженеры, айти, строители) погибнут на поле боя? Охранники из атб, водители такси или мЭнеджеры по продажам не смогут это сделать))
Не чіпай - вб ю• 22 января 2023
Ответ дляЭлочка LA
Зганьбилася тут не вона. Отримали звичайну візу?
Удалено администрацией...
Allka- skakalka• 22 января 2023
Ответ дляMilly111
Сталин психопат и параноик .
I_am_Ukrainian• 22 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну то скажіть їм про це, мені навіщо? Чи ви підозрюєте, що я прям в ейфорії від того що склад Квартала у повній безпеці колесить по виступам Ураїною та за її межами?
Тільки ж ми все одно мовчатимемо, принаймі більшість з нас - ось тут напишуть пару рядочків і забудуть.
Я говорю это Вам потому что Вы заявляете громко, что мы все женщины и мужчины должны пройти через войну. Я не согласна. Только после власти с их детьми и друзьями.
Ответ дляAteya
Ну так ніхто не сказав, шо він чимось гірший. Просто чого ви не допускаєте думки, що він силоміць тули направлений проти волі.
Чоловікам нормальним складно так вчинити - сказати ні, я не піду. А бо сказати оккй завтра прийду, і десь зникнуть. Ім важко мамим проявити себе так недостойно. От і ідуть як би по своїй волі. Да, не самі побігли в перший день війни. А по повістці. Але тим не менш не прям силоміць