Всім привіт! В жодному разі не хочу нити, бо вагітність дуже очікувана і я рада тому, що вона трапилась.
Але блін, токсикоз якийсь просто безперервний практично. Йде 9 тиждень і враження, що стає гірше ледь не з кожним днем.
Під час першої вагітності теж був токсикоз, але лише зранку — і то, вибачте, побекала і стало легше. І не кожен день.
Зараз рвоти немає, але нудота цілодобова. То не можу їсти, бо нудить, то нудить, бо голодна. Запахи — нудить, спекотно мені — нудить, лежу — нудить, рухаюсь — нудить. Поїздки в машині окремий вид драми, в метро теж, бо чую запах людей))))
Харчування максимально здорове, стрес певно як у всіх, але виключаюсь із зайвих рефлексій, не супер втомлююсь.
П‘ю інколи Рео і Боржомі. Трохи допомагають фреші апельсиново-грейпфрутові, але ненадовго.
Я бідкаюсь, лікарка розводить руками.
Можливо, було щось, що хоч трохи вам могло зарадити?
Я бідкаюсь, лікарка розводить руками.
ПростоБелка• 22 января 2023
Мені допомагали крапельниці в лікарні, знімали інтоксикацію і пару днів краще
Невидимка Майя• 22 января 2023
Зранку біля кроваті легкий перекус - родзинки, курага, чай.
2 тижні мучилась, але мені пощастило, бцває й довше
Блинчик Мой• 22 января 2023
В мене на 13 тижні пройшло. Потерпіти треба. Я готувати не могла, їсти ходила в кафешку супчики.
Чебуравлик• 22 января 2023
Тримайтеся, 8-12 тижні найважчі(
Мені допомагала соломка з сіллю, претцелі з сіллю, будь-що сухої текстури з сіллю. Навіть коли нудить, але давно не їла, одну штуку в рот, проковтнути і стає краще. Носила з собою в сумці.
Можна імбир. Гаряча вода, імбир, лимон (можна додати зеленого чаю трохи) і пити.
Красота неземная• 22 января 2023
Вагу втрачаєте? Я почала втрачати і тоді запропонували на денний стаціонар крапельниці ставити,я їсти вже толком не могла. Але я не пішла,ні з ким було з малюка лишати. Так і перемучилась,після 14 тижня стало легше,змогла почати їсти,а після 18 все як рукою зняло. Як і не бувало! Знову стала сильною і активною.допоманало рощсмокрувати сухарика і заморожені вишеньки по одній з морозильника тягати і носити за щокою. Пила Поляну і компоти
Мой_ужин• 22 января 2023
Мені допомогала Поляна Квасова. Я з нею всю вагітність в обіймах пробула. І сухарі з чорного хліба.
Боевая• 22 января 2023
В мене все як у вас, теж друга вагітність і такий токсикоз, тільки термін вже 27 й тиждень. Додалася ще печія, сплю напівсидячи. Просто вічна нудота, без рвоти, на голодний шлунок взагалі капец, поїла і через годину знову погано. Нічим допомогти не можуть, гінеколог сказала , що ну от так. Я вам дуже співчуваю, і щиро зичу щоб не як у мене на всю вагітність.
Ответ дляЧебуравлик
Тримайтеся, 8-12 тижні найважчі(
Класна ідея, дякую!
Детские_Будут?• 22 января 2023
Мне кололи ю-норм, но это только после консультации и под наблюдением врача. Два раза в день укол до 12-14 недель примерно, без него не могла и воды выпить
Ответ дляКрасота неземная
Втрачаю, але поки незначно, токсикоз вже тижні 3, сильний десь 2, поки всього -2кг десь, але з моїм ІМТ це наче й ок
Ответ дляБоевая
Ох хай швидше минає!((
В мене в першу теж печія була жахлива, але якось десь близько 30-32 тижня пішла наче й не було
Нерадистка Кэт• 22 января 2023
О у меня тоже было, я первых 3 месяца ела неделю яблоки семеренку, неделю киви, есть хотелось, а от другой еды тошнило жуть. Похудела. На 4м месяце отпустило, а потом вернулось, но уже в лайт варианте, сильно тошнило только от запаха мяса, а так любую еду можно было есть но совсем чуть-чуть, потому что начинало тошнить, длилось это до самих родов.
Зефирная попка• 22 января 2023
Ответ дляЧебуравлик
Тримайтеся, 8-12 тижні найважчі(
Я крекери могла тільки їсти і мандарини
Красота неземная• 22 января 2023
Ответ дляKatyaGal
Якщо геть погано-ляжте в дс і промийтеся пару раз. Маєте хоч щось їсти і обов´язково багато пийте,ацетон же зараз уаас зашкалює. В мене тести аж чорні були.за малюка не хвилюйтеся,йому усього вистачає,навіть якщо Ви майже голодуєте. Короткий термін,звісно,не місяцями
Здавайте кров регулярно,в мене були чудові аналізи,а ваги вже -10 кг зійшло. Но я і так була 92 на момент вагітності,то не переживала зовсім
На морозе• 22 января 2023
До 16 тижнів було. Спасалася водою ’Боржомі’ в скляній бутилці. І лимон. Відрізала кружечок і тримала під язиком. Зараз моєму ’тошнотіку’ 22 роки і 2м зросту. Перетерпіть! Воно того варте!
Муроводчица• 22 января 2023
Ответ дляНа морозе
Мені колись моя гінеколог розповідала, що була в неї пацієнтка, яка аборт зробила, бо такий токсикоз був, що навіть крапельниці не допомагали, була критична втрата ваги. Бо пацієнтка і до вагітності худенька була
Тому і таке буває
Мене нудило не пам’ятаю до якого тижня, але тільки нудило, не рвало.
І їсти на готувала, бо смаки і запахи були змінені
А сама їла перший час тільки апельсини і яблука і воду пила
Потім відпустило
Тому і таке буває
Потім відпустило
На морозе• 22 января 2023
Ответ дляМуроводчица
Тому і таке буває
Потім відпустило
Тому і таке буває
Потім відпустило
Я також втрачала вагу, але про аборт і думки не допускала....
Муроводчица• 22 января 2023
Ответ дляНа морозе
Ну всі різні.
Але зі слів гінеколога я зрозуміла, що ситуація не звичайна була.
В вона лікар в стаціонарі патології вагітних з багаторічним стажем.
Скользкая• 22 января 2023
У меня токсикоз был до родов.
При этом все анализы в норме. Боялись, что из-за резус конфликта, поэтому на совместимость с мужем анализы сдавали часто. Но не было ничего.
Как говорила гастроэнтеролог - с родами пройдет
Реально, проснулась утром после родов и не тошнит. Для меня это было чудо.
Спасалась препаратами с артишоком, мин водой и пару раз капали.
Зубожиння• 22 января 2023
Мені допомагала вода бювет7, потім кефір молокія питний в маленьких пляшках (саме він, бо в великих і в пакетах : не такий).
Їла по трохи, але після будь якої іжі нудило, і наче їжа стояла у шлунку. Пила іноді панкреатин
Пройшло після 14 чи 16 тижня..
Гл. Амурная• 22 января 2023
Если предложат в больницу ,не отказывайтесь , поговорите со своим врачём
Я дотянула до плохих анализов ,обезвоживание было ,минус 10 кг , и не только это ,не буду вас пугать и расстраивать подробностями
Не помогало ничего
В больнице капельницы и таблетки ,покой
Смогла есть после 18 недели
Не помогало ничего
В больнице капельницы и таблетки ,покой
Смогла есть после 18 недели
Красота неземная• 22 января 2023
Ответ дляГл. Амурная
Не помогало ничего
В больнице капельницы и таблетки ,покой
Смогла есть после 18 недели
Не помогало ничего
В больнице капельницы и таблетки ,покой
Смогла есть после 18 недели
Автор,послухайте дівчину! Якщо хоч сухарі їсте і ще трохи щось,то добре! Але якщо не п´єте,чи п´єте мало,то щоб не дійти до зневоднення! Це серйозно дуже. Я пила як ненормальна,бо ацетон шкалив і рвота по 2-4 рази могла бути, добре заходили дитячі фруктові пюрешки,цим не рвала.Боялася загриміти в стаціонар.А ви спостерігайте,може і треба лягти на тиждень,капнутись.