KatyaGal• 22 января 2023

Токсикоз і як з цим жити

Всім привіт! В жодному разі не хочу нити, бо вагітність дуже очікувана і я рада тому, що вона трапилась.

Але блін, токсикоз якийсь просто безперервний практично. Йде 9 тиждень і враження, що стає гірше ледь не з кожним днем.

Під час першої вагітності теж був токсикоз, але лише зранку — і то, вибачте, побекала і стало легше. І не кожен день.

Зараз рвоти немає, але нудота цілодобова. То не можу їсти, бо нудить, то нудить, бо голодна. Запахи — нудить, спекотно мені — нудить, лежу — нудить, рухаюсь — нудить. Поїздки в машині окремий вид драми, в метро теж, бо чую запах людей))))

Харчування максимально здорове, стрес певно як у всіх, але виключаюсь із зайвих рефлексій, не супер втомлююсь.
П‘ю інколи Рео і Боржомі. Трохи допомагають фреші апельсиново-грейпфрутові, але ненадовго.

Я бідкаюсь, лікарка розводить руками.

Можливо, було щось, що хоч трохи вам могло зарадити?
Красота неземная• 22 января 2023
Ще допомагала методика піти в магазин,вибрати час,коли менше нудить,і гуляти розглядати полиці з продуктами чи їжею. І коли,щось впадає в око,срочно купити і з´їсти зразу,не нести додому. Тоді не виривала це з´їджене.чогось так було. Це міг бути і якийсь хліб крафтовий і випічка сільпушна,або сочок якийсь дитячий,семки, оселедець,консерва,шматочок сиру,навіть шуба готова була пару раз.Короче,на шо око глянуло і є відчуття,шо втримається в шлунку. Тоді бігла поряд на дитячий майданчик і їла зразу. Може,і Вам так підійде,бо я дійшла до відчаю вже
МашМааш• 22 января 2023
Ответ дляtarveldy
10 , це 70 днів
Почему 10? Оно ж индивидуально. У меня всего 2, тошнило не целый день
Сирожено_пирожено• 22 января 2023
До 12 недели тошнило круглые сутки, потом резко прошло. Помогала только щепоточка соли на кончике языка.
tarveldy• 23 января 2023
Ответ дляМашМааш
То мені так пощастило
Ірина-0989• 24 января 2023
дуже знайомо, допомагала вода з лимоном, перший триместр я дуріла і від запаху, і від виду , і навіть коли уявляла їжу то теж нудило. це пройде, з 2 го триместру стане значно легше!!
Фэйт• 30 января 2023
Мне врач дала советы:
1)всегда при себе держать сухой перекус типа галетного печенья, сухарика и т.д.
2) прописала витамины на основе имбиря Эмегест