Бланкита31• 23 января 2023

Наконец-то наших парней на передке скоро сменят новички!

❗️Військове керівництво України отримало завдання створити резерви, щоб військові мали змогу відновлюватись після бойових дій, заявив президент Зеленський.

За його словами, він не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів, але Ставка верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, і далі командувачі працюють над їхньою реалізацією.

А то одни уже год воюют, а другие сидят по кафешкам и пиво потягивают.
Вероника-2014• 23 января 2023
Ответ дляAlve
Про які пільги мова? Пільги є лише у УБД. За квартиру потрібно відслужити 25 років, інакше вона залишається службовою і не переходить в приватну власність.
А пенсия в 45 лет не считается?
Новый• 23 января 2023
Ответ для@льга
Авто, ви така наївна. Нікого звідти не відпустять, вони збільшують чисельність армії. Ви думаєте зараз немає резервів тім що воюють? Звичайно є.
В мене всі знайомі хлопці, що на фронті, за рік приїздили додому у відпусту раза по 2 мінімум на 2 місяці. То на цей час когось іншого відправляли, вони постійно иіняються.
У нас хлопці, що в місті сидять типу тер оборона. Вже кожен всиг на Донбасі побувати за рік по 3 рази. А хтось навіть не повернувся звідти. Їх постійно змінюють. Не можуть одні і ті ж сидіти в Бахмуті а інші постійно бути в тилу.
Чи ви думаєте всіх там рік без відпочинку тримають?
Так, в мене у співробітниці чоловік кожні три тижні, тиждень вдома. Але і у госпіталі побував, а когось вже нема. ..
Everything is possible• 23 января 2023
Проблема в том, что не от всех будет толк. Не каждый способен воевать.
Bennd• 23 января 2023
Ответ дляnikiya
Це правда?
Так зараз же і роботодавець не платить зп мобілізованим.
Що ж тоді виходить ???
30 тысяч платят доплату, а основную сумму не знаю.
sashamazanov• 23 января 2023
Ответ дляrevnivaya
Я пишу правду. А ви пишете як має бути. Мені немає чого брехати. Скажіть це його батькам і сину 5 років що це не правда.
Если добровольцем -то да,но никто не хватает из дома человека сразу на Бахмут,как вы тут расписали красочно.Кумы сын три раза ходил в военкомат(не служил,добровольцем) и только на третий взяли и то не в горячую точку.
Новый• 23 января 2023
Ответ дляrevnivaya
Ось і я про це. В Украині дофіга військових, які все життя получають зарплати з налогів людей, то чому ж вони не на фронті ? Чому мають йти н
люди котрі взагалі до військової справи нічого не мають. Все має бути по чесному. Я б ще зрозуміла якби всі військові були на фронті і потрібно були б ще люди, тоді ок. Але чому вмирають хлопці які навіть в армії не служили, а військові роздають повістки гуляючи??? Це що таку роботу не можна довірити іншим людям ?
Так , сто разів казала, хай всі хто повістки роздають ідуть на фронт вони цей шлях обирали, вони готові. А повістки я можу роздавати і облік також можу, і порядок можу в їхньому бардаці навести. Уявляєте скільки їх там??? Бо в нас по кожному району біля кожного магазина, переїзда, парка мінімум по троє.
Lizzzzz• 23 января 2023
Ответ дляUlipysik
Если вникнуть в политику нашей страны до 2014 года, то станет мерзко. Наши же политики сношались с рф за бабки и прочие преференции. Безграмотное управление, всепоглощающая коррупция, умышленный развал армии и т.д. Некоторые процессы отголоски совкового и постсовкового периода, какие-то являются следствием человеческих страстей и непомерной жадности, какие-то кроются в нехватке грамотных кадров и т.д. и т.п.

Мы не первые и не последние, кто живет в дерьме и никак не может от него отмыться.

Но, все вышеперечисленное, не повод терять независимость.
Я не пойму какую независимость мы можем потерять если сейчас как никогда зависимы по уши( от тех хотябы кто обещает танки и не дает их в итоге
sashamazanov• 23 января 2023
Ответ дляLizzzzz
читайте новости.у нас отличное оружие идет потоком и танки.ждем авиацию.у русни ни одного шанса.уже алкаш медведев ноет-будет тяжелоооо
sashamazanov• 23 января 2023
Ответ дляLizzzzz
ВСУ без наступательного оружия,с намного хужим освободили 50 проц нашей земли.или вы запамятовали?а сейчас у нас есть то,о чем мы и не мечтали.это как сравнить москвич 412 тый 68 года выауска с мерсом 2007 года.как Х с пальцем
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
От мені новина так новина. Вони постійно створюються. Так і має бути.
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляsashamazanov
От у рашистіків підгорає. Миру мир.
Понеслося гімно по трубам, мабуть, Пригожин ботофермі свіжий шматок хліба кинув.
Шеф, всьо пропало, шеф всьо пропало. Срочно надо сдаваться расее матушки. Вона ж така велика і страшна
brandomania• 23 января 2023
Ответ дляrevnivaya
В мене знайомого забрали хлопчина 30 років, мала дитина у нього В армії не був. Зі здоров´ям там теж було не все добре. 2 неділі підготовки і в штурмову бригаду на Бахмут. Загалом навіть 2 місяці від тоді як забрали не пройшло як привезли його мертвого до батьків((( а інший сосід все життя в офісі просидів військовий ,високе звання. Все життя користувався всіма виплатами і пільгами. Вийшов на пенсію, а це 45 років, також отримав чималу суму за це і гарну пенсію. То він зараз так і сидить у свому місті далеко від фронту, кожного дня їзде додому, і все ок. То де справедливість ?? Чому військові не на фронті , чи я чогось не розумію?
він коли прийшов до військомату і задали стандартне питання ’чи є бажання іти воювати на фронт’ - його відповідь яка була?
Lizzzzz• 23 января 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
От у рашистіків підгорає. Миру мир.
Господи да причем тут ботоферма?! Да, нам своих родных жалко, да страшно, это немыслимо чтоли для вашей семьи? А то обычно так ржут весело над русней те кто воевать никогда не пойдет. Забронированные-перебронированные, инвалиды по бумажке, или у вас мужчин в семье нет? Не пойму откуда оптимизм и веселье?
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляLizzzzz
У мене два сини і чоловік. Мій був ТРО незважаючи на хворі нирки. Ви що тут новенька. Про це, мабуть, півпорадниці знає🥴
СтрашнаяНаташа• 23 января 2023
Нажаль, автор, мова йде не про підміну бувалих, а на заміну померлим(((
S-lana• 23 января 2023
Ответ дляsashamazanov
Вы вчера зарегистрировались, чтобы нам это ’донести’ ?
Lizzzzz• 23 января 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Я не сижу тут сутками и не знаю советчиц в лицо, уж извините.
S.W.I.M.WEAR.OUTLET• 23 января 2023
Ответ дляБрююнетка
Если что два очень близких мои родственника воюют с первых дней, добровольно. Да они хотят воевать и ни разу не жалеют что пошли
Ваш мужчина добровольно пошел?
Поверьте и таких не мало на фронте, они как правильно добровольцы
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляLizzzzz
Вибачаю. Буває.
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляShopaholicccc
Моїх однокласників кілька. За всіх не можу сказати. Вони пішли, бо отримали повістки. Та все як належить, комісія, учбова частина. Ще й учбову частину можна було обирати. Побачення дозволені. Тобто дружинам можна приїжджати на кілька годин, зустрічі біля учбової частини. Міста не буду вказувати.
Тимофейка• 23 января 2023
Ответ дляrevnivaya
А ще зараз у військових нова фішка! Їхні дружини теж стають військовими! Понесла наша дитина кумам вечерю, а там ще їхні куми. Він військовий, весь час тут, на місці. Оппа! Уже його дружина військова 😳 прийшли обоє у військовій формі в гості ... Потім умі кучками розійшлися спілкуватися і я її питаю: А як це ти військовою раптом стала? І не страшно в такий час? У вас де діти. Вона: Ну я ж шкільний психолог за спеціальністю, яка там зарплата. А тут зарплата хоч хороша. А на війну жінки йдуть тільки за власним бажанням, то мені й не страшно.
Отакі пироги. Я нікого не засуджую ☝️ просто свіжа історія з життя.
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляТимофейка
У мене родичка зв´язківець. Там багато жінок. Була з початком війни біля Луганська. Зараз на Вінниччині, де саме не можу також писати. Вона вдова. У неї син 2003 року народження і котик сфінкс. Вся її родина.
Тимофейка• 23 января 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
То я ж пишу не про ’там’.
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляТимофейка
То я ж пишу не про ’там’.
Жінок багато зараз воює. Кого це може дивувати в наш час? Гроші один із мотивів.
revnivaya• 23 января 2023
Ответ дляbrandomania
Коли дали повістку він пішов, пройшов медкомісію , сказали придатний хоча у нього були проблеми зі здоров´ям. Але коли потрапляєш туди то для них це не проблеми. Потім відправили на навчання десантно штурмову бригаду , а далі позвонили дружині що його вже немає в живых, поранення снайпером в шию. Це якраз було у той період як наші брали Бахмут. Не знаю чому його відразу після навчання кинули в то пекло, але це так.
revnivaya• 23 января 2023
Ответ дляТимофейка
Не дивує навіть(((
klux• 23 января 2023
Ответ дляТимофейка
А чтт тут в принципе можно ’засуджувати’? Что женщина перешла на работу с более высокой зарплатой или что?
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляklux
Я стільки таких прикладів знаю. Знову ж знайома працювала у нас в місті в пологовому, має профільну освіту. Закінчила одеський медичний. Ще й гарно закінчила, диплом з відзнакою. Пішла в пологовий, а там вже і не така велика зарплатня. Щоб пологи приймати треба взагалі спочатку хоча би то роки попрацювати на ´заліковку´. Не зручно навіть таке писати, мати вже репутацію молодого і фахового лікаря. Вона там попрацювала, потім пішла в поліцію. З початком війни пішла воювати. Ось тобі кар´єрні віражі.
klux• 23 января 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Какая-то фантастическая история, если честно
Чтоб акушер-гинеколог в Одессе с готовым местом работы в роддоме куда-то ушел ))) (я врач в Одессе, если чо)
Но будем считать, что все в жизни бывает, может, работа в полиции зашла ей больше и не жалко 9 лет учебы
КРІСТІНА ТАРО• 23 января 2023
Ответ дляklux
Вона не одеситка. Вона там навчалася. Їй батько (біологічний) знімав там квартиру. У неї крім батька, є ще вітчим. Вона з мого міста. Це одна з сестер однокласника мого молодшого сина. У однокласника мого сина є і старший брат, і старша сестра. Це саме старша сестра.
Нічого дивного вітчим військовий, мама там колишній бухгалтер. Зараз також військова.