Teonaa• 23 января 2023

До одної мене не доходить що таке прикорм?

Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.

А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?

Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
Бабка в тапках• 23 января 2023
А не рано ли прикорм, если не сидит даже ребенок?)

черная мамба• 23 января 2023
Протрите через ситечко ту ложку пюре да и все
Роза завяла• 23 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Нет
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Так сказано что с 6 мес
Я не знаю, имеет ли отношение еда к седению*
Ход конём• 23 января 2023
Робіть більшу порцію, тоді блендер візьме. Поки не вміє сидіти, то прикорм символічний , так привчити до овочів та каш.
Доктор Хаос• 23 января 2023
мой ел в кресле полулежа
ничего не блендерила, мяла вилкой, нормально жевал, месяцев с 8 начал есть сам.
черная мамба• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
СИдение, седение будет позже))
ВЫВсеВрете• 23 января 2023
Да, тяжко вам. Рядом совсем никого нет чтобы показали как блендером пользоваться? Не хочет из банок есть - не торопитесь. Ничего страшного не произойдет если начнёте на неделю позже прикорм вводить.
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ длячерная мамба
Ага
Терла
Кабачок сегодня. Вода стекла в тарелочку, кабачок помятьій остался в сетке

ВундерКИНГ• 23 января 2023
По якому критерію ви оприділили шо дитина готова до прикорму? Тільки через те шо їй 6 міс? Був харчовий інтерес? Здається справа геть не в блендері
Безпринципная• 23 января 2023
З сином отак як у вас, він ще те пюре плював, розмазував. Дочка з місяців 5-6 тягнула руки в тарілку. Почали пробувати йогурт несолодкий, кефір, на пару овочі.
черная мамба• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ага
Терла
Не знаю, у меня все терлось
Бабка в тапках• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
Ну сын сел в 6, прикорм начали в 6,5 примерно, все как положено - в стульчик садили))) домашнее пюре из цветной капусты есть не хотел, консистенция не правильная была, а готовое из брокколи ел, я в шоке была
Цветок Мира• 23 января 2023
Особисто в мене був підхід такий- давати прикорм лиш тоді, коли дитина фізіологічно готова- може сама сидіти, з´явився перший зуб! І перший прикорм це був творожок на пополам перемішаний з пюре з баночки (яблучне, спочатку однокомпонентне) - дитина їла з задоволенням. Я дивилась Комаровського
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
мой ел в кресле полулежа
Ничего не жует. Берет в рот, кривится , сидит с открьітьім ртом и потом как-то плямкает и наверное глотает как есть. Даю водой запить потом. И так по кругу. Но обьічно два раза возьмет, потом крутится уже
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
мой ел в кресле полулежа
Чем жевал?!
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ длячерная мамба
СИдение, седение будет позже))
Ну значит сидение
Но вообще другое слово какое-то есть, не могу подгбрать. Сидение* тоже не то)
Любительница• 23 января 2023
Мои с 5-6 мес с поилки сами пили.
Старший сам сел в почти 6 мес, младший ровно в 6 мес.
ВундерКИНГ• 23 января 2023
Знайдіть в інста pediatr_tb і буде вам щастя.
Я в неї була на курсах, але і без них там купа інфо. Сучасний, доказовий лікар. Бо від деяких коментарів тут в мене волосся дибом. Люди, чекати поки дитина сяде чи в неї вилізе зуб щоб почати прикорм це маразміще😫😫😫😫

Штора с кисточкой• 23 января 2023
Ну якщо дитині ще не цікаво пробувати щось нове з їжі, то навіщо мучитися? Спробуйте на пару тижнів пізніше!
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну я готовлю если запеканку, то у меня корьіто творога. Здоровая такая миска. Я туда блендер и монемногу вжуууххх вжуух. И перебивается.
А когда одно соцветье брокколи, ну как? Оно ж после вжухх разлетается на пару трофеу кубичков, и дальше вже не измельчаетя!
Вилкой можно. Но вот кабачок после вилки о тался «нитчатьій» такой. То есть или его нужнл прожевать-измельчить (но зуьов же нет), или глотать такое «кубло» из волокон. Оно не глотается.
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Та не в блендері, ясно
Тим, що даю пробувать просто поки. Не виходить
Доктор Хаос• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Чем жевал?!
зубами
Цветок Мира• 23 января 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Ну чогось таки є визначений період - з 6 міс.давати прикорм, а не раніше, тому що організм має бути до цього готовий. А як про це дізнатися? Тому що стукнуло 6 міс?
Сижу на стуле• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Чем жевал?!
Яснами. Діти без зубів супер жують. Суть не в блендері чи гарній подачі, у вашої дитини ще нема харчового інтересу. Почекайте і не мучте ні себе, ні дитину
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Как ел? Я не могу понять как они едят целиком, не имея зубов..
Прикуси Язык• 23 января 2023
Спочатку купіть таку штуку, на фото. Блендером треба величеньку порцію крутити, малу не візьме.
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
Може я зарано якось?
Бабка в тапках• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так не целиком же, баночное пюре из брокколи)
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляЛюбительница
Мои с 5-6 мес с поилки сами пили.
А як вони сідають? У мене перша дитина. Отак і сідають, ви зайшли в кімтату, а вона уже сидить на попі? Чи якісь починаються спроби, ви помагажте, підтримуєте?