Teonaa• 23 января 2023

До одної мене не доходить що таке прикорм?

Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.

А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?

Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Добре

Цікаво от що. Що це за такі баночні пбре з чотирьох міс - кус-кус+морква+ще щось; рис+цвітна+горошок+ще щось….,
Не експериментуйте. Бо далі будете мати проблему з дитиною. Не спішіть. Хай організм потроху привикання до продуктів.

МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Раніше ні. 5 хв щоб висохло після миття і в памперс.
Зараз цілий день , всі свої непромокашки вже запісяла і одну багаторазову)) єлі хватило на день
Не знаю , завтра повезу її до педіатра. Бо я вже думаю то може на рагу моє алергія
На що завгодно може. Навіть на той лизь прянику.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ооо
Читаю про те, що якщо є рефлекс виштовхування язика, то ще притормозить з прикормом
У моєї бачила. Прям відкриває рот і іжу наче язиком назад виштовхує
Вони всі так спочатку їдять) бо не вміють. Подивіться як вона вас грудь смокче. Ті ж рухи язичком
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Може то печінка!!!!!????
Може аналіз якийсь..
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну да. Під. Оском бачу язик її. Туда-сюда
МАМА НИКИТКИ-2• 24 января 2023
Ответ дляTeonaa
Може то печінка!!!!!????
Може аналіз якийсь..
До лікаря з’їздіть. Обов’язково
І не панікуйте.
І перерву з прикормом точно робіть
А ще, 15 хв голопопою хай гуляє.
Ну і виробник підгузків теж має значення. Може бути алергія на сам підгузок
Моєму тількі хагіси колись підійшли. І серветки вологі також хагіси. Підібрали за 1 місяць
Но вам крем завадив проаналізувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну от. Тільки соска вона не знаходить. )
автор Teonaa • 24 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До лікаря з’їздіть. Обов’язково
І не панікуйте.
І перерву з прикормом точно робіть
А ще, 15 хв голопопою хай гуляє.
Но вам крем завадив проаналізувати.
У мене багато Памперс і не луже багато хаггис еовт софт
Хагіс на ніч бо вони якось найсухіші навіть якщо повний
А памперс я міняю як проснулась післі денного сна, і перед наступним сном. Тобто дві год даже в одному не ходе. Якщо покакає, то ще третій раз міняю за 1.5-2 год
Тобто довго не ходе. Салфєтки вологі не використовую. Попу мию як какає. Пісяшки промто водичкою.
Оце перший раз таке почервоніння.
Це видно пісяшки кислі стали.

А у вас є дівчинка?
Як іх підмивать? Поки була легенька, то ок. Зараз ппц важко . А далі як? Поки не в тане на ноги
Я однвєю рукою держу, друкою мию. Рукам хана
Тень льва• 24 января 2023
Ответ дляTeonaa
Сам би хай виїхав до лісу, і проорався, як таке хворе
Капец. Сподіваюся ніхто цього маразматика не читав особо і не наслідував
На превеликий жаль, ви помиляєтеся. Це був бестселер(( І у нас в совку теж.

Тень льва• 24 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні не можна. Я вам неодноразово пишу. Монопродукт
Ви так категорично пишете. Це при педіатричному така схема введення продуктів, по одному. А при педагогічному та при самоприкормі поєднувати можна.
автор Teonaa • 24 января 2023
Ответ дляТень льва
Ну треба перерив зробити мені, бо вже намішала шо хочеш і як хочеш
Хоча крім почервоніння де памперс, нічого погано не бачу (ну ї що їсть погано)
Тень льва• 24 января 2023
Ответ дляTeonaa
Видихай, бобьор (с) )))))

А книжечки я вам там порадила, ви їх почитайте, дуже класні. Автори - подружжя медиків, педіатр та медсестра, 8 дітей, з яких 1 усиновлений і 1 з діагнозом.
автор Teonaa • 29 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Добрий день
Після перерви я дала два дні по 1р в день домашній кабачок, розмятий вилкою. Було не пюре, а якась знов мазня з волокнами довгими, ну і таа і дала, їла. З‘їла оба раза все що було, норм. Какала писяла потім норм

Сьогодні третій день, відварила дрібні суцвіття цвітної, вирізала оте таерде. Давай на сито, фіг. Вивалила в тарілочку її, покоцала вилкою, потім ложкою. Дала, з‘іла половину, десь трохи менше ч.ложки. Робила звук «буее», відкашлювалась. Якщо це ок, то завтра ще дам таке, як не буде проблем. Аонсистенція на фото. Геть не пюре. Імкапуста ве одно тверда, хоча варила 20 хв малююююсінькі частинки суцвіття
Тож не знаю, яке таке «пюре» на тому ситі виходить у всіх. У мене пюре - це як запарюєш пюре-мівіна - от консистенція «пюре», а для диьтнт може і таке як густий томатний сік. А не ці грудочки знов(((((