Teonaa• 23 января 2023

До одної мене не доходить що таке прикорм?

Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.

А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?

Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляФантазерша
У нее уже есть ребенок.
В этом то и дело.
Куча информации о развитии детей,о кормлении,педиатрии и т.д.
Извините,но это мрак.
Я здається написала, що сижу і читаю
І попросила в кого є в закоадках десь щось цікаве , корисне і зрозуміле, то поділитися. А не гортать вашу «кучу о развітіі» і фільтрувати. Без досвіду мені впжно відфільтрувати яка інф уорисна, а яка брєд.

Да Щас же• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Добре

А от не можна пояснить нормально? Як вас щось дратує, то прийміть заспокійливе. Чи чаю з трав
Та дее нічого мене не дратує ви чого
То на вас вже тут напали
Я тільки це пройшла мілій 10міс
Робила все інтуїтивно
До речі ніблер класна штука
Є група поикорм і його хитрощі в фб
Щось там гляньте
Ненавязчивый синтезатор• 23 января 2023
Ответ дляфрау Гитта
Це так,беріть ще туди картошку і так і пюруйте,залишки їжте самі. Я погружним била у високій чашці,з тим же відваром,де варилися овочі,воно таке має геть рідке вийти. В чашці можна збити меншу кількість,ніж у стакані від блендера
Вот і те вірно , залишки їжте самі , в той час коли дитину годуєте , щоб вона бачила,що ви їсте , і жуйте демонстративно перед нею
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляZavarzinaA
Нееет, не пишите чушь , так потом больные спи к детей, дети садятся с четверенек, с позы русалки, либо если не ползают, то уже с позы стоячей.
Мне кажется что иди с русалки сядет, или с четверенек. Но скорее всего с русалки. Она если утром в одеялеиеще валяемся с ней, пьітается с русалки за одеяло «подтянуться» чтоб сесть
Очень-очень• 23 января 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Знайдіть в інста pediatr_tb і буде вам щастя.
Я в неї була на курсах, але і без них там купа інфо. Сучасний, доказовий лікар. Бо від деяких коментарів тут в мене волосся дибом. Люди, чекати поки дитина сяде чи в неї вилізе зуб щоб почати прикорм це маразміще😫😫😫😫
За зуб тоже не поняла, у моего первый зуб почти в 11 месяцев вылез, но он к тому времени уже все кусками ел.
Svetlana-7070• 23 января 2023
Через ситечко перетирайте, те що недобленлерилось
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Так хай побачить, візьміть на руки, дайте понюхати їжу, навіть пальці нехай вмочить в ложку та оближе. Якщо не побачите інтересу, то значить ще зарано.
Спасибі
ZavarzinaA• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Я реально поняття «сидіти» і «пробувать іжу» не ототожнюю. Ну не сидить, то що, не пробувать продукти? Де жкт, а де опорно-руховий апарат.. таке щось
А как Вы кормить будите если не сидит, не стоит - лёжа?? Что б подавилась ?
Вот и ответ.

Все извините , я удаляюсь, что б не грубить.
Читайте блоги о детях, материнстве, развитии .
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
значит у Вас не погружной, а стационарный. Погружной - это длинная ручка, на ней шапочка, под шапочкой ножи. Вы капусту шапочкой накрываете и ей уже просто некуда деваться, никак фрагменты стены стаканы не облепят. Потом снова - чуть переместили шапочку, добили остатки, или ложкой подвернули всё в центр и накрыли шапочкой блендера. Но овощи твердоваты, даже отварные - чуть бульона и будет отличная консистенция.
Погружний. До шапочки і липне. А що «прорвало ь» - то по стінках.
Но це таких комбайн. Набор точніше. Там є і стаціонарний, але не як кувшин, а як контейнер типу, знизу леза аставлчєш або які хоч насадки

Ненавязчивый синтезатор• 23 января 2023
Ответ дляОчень-очень
Так , зуби до прикорму не мають відношення ,навіть як вилізуть перші, дитина ними не жує , а жувальні , то біля 1,5 рокии .
Діти чудово жують яснами
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну оце з додаванням відвару спробую завтра
фрау Гитта• 23 января 2023
У Вас ще геть крихітка,не сидить. Зараз перший місяць знайомите з якоюсь однією групою продуктів-з кашами,чи з овочевими пюре. Готуєте і берете на ручках сидячи даєте по чуть ріденького. Якщо загалом півчайної- чайну ложку,то в же добре. Як сидітиме впевнено сама -купите стільчик і годуватимете в стільчику,а перед нею можете щось ставити чи щоб дитина бачила Вашу тарілку і могла маякувати,що їй подати.
Мої любили добути собі рисинки,по кубику вінегрет,макарони крупні,котлетку смоктати, четвертинку перепелиного яйця
.Якийсь час готувала все менш засмажене,без спецій,без томату
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляZavarzinaA
Садите в стульчик для кормления, он же высокий . Ставьте возле Вашего обеденного стола когда кушаете
Ну не можна ж. Треба чекати поки сяде сама спершу
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляфрау Гитта
Спробую завтра с відваром
Пенек Возмездия• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Прямая связь, как бы, попробуйте есть лёжа
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Вот вірно , якщо немає зовсім харчового інтересу , нічого не станеться, якщо перенесете прикорм на тиждень ,два
Дякую
Альфред Шнитке• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
вот этой штукой измельчаете? Просто странно, если накрыть овощ шапочкой, то ему деваться некуда, он измельчиться в пюре. Попробуйте с бульоном, надеюсь лучше получиться)
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляфрау Гитта
От з цієї пози скоро намагатиметься перекотитись і сісти. Це займе якийсь час,допомагати не треба,без Вас розбереться.
Дякую
ZavarzinaA• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
В любом нормальном стуле есть три положения спинки. Выбираете средние и все. Так же и с коляской.
Пора менять люльку на прогулочный блок, но спинку не лёжа и не сидя а по середине.

автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляФантазерша
И о детях значительно больше,чем Вы
Просто удивляет,что девочки уже посоветовали где черпать знания,но Ваш ответ,что страницы доказательных педиатров не интересуют-поражают.
Ну то вилікуйте свої галюцінації , бо я нікому не написала, що доказатєльньіе пєдиатрьі мене не цікавлять. Що вас, вибачте, поражаєт, то одній впм відомо. Всього найкращого. Така спеціалістка, а нічого не порадила. Дивно
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляФантазерша
И о детях значительно больше,чем Вы
І покажіть мені мій отвєт цей. Де мене щось не цікавить. Дякую.
фрау Гитта• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Спробую завтра с відваром
Пробуйте,геть перші прикорми- повинні мати консистенцію рідкого смузі,і кашка і пюре,через місяць приблизно чуточку густіше станете робити,а може,і не станете, будете бачити
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляБрююнетка
Тоже были проблемы с прикормом
Дочка хотела кушать то что кушаю я
В итоге с этими баночными пюрешками я закруглилась и по чуть чуть давала ей пробовать то что кушаю я, кроме специй
Например, из супа, куртошку, кушаю банан дочке немного дала, и так далее
Так а як вона бачила як ви їсте? Вона вже сиділа в 6 міс? Чи на руки брали за стіл? Я поки не дуже зрозуміла як вони інтерес проявляють, адже за столом вона не присутня під час моєї їжі
Але якщо вона на руках (а я їм бутік «на ходу», стоя типу, то вона тянеться, хоче ротом вхопить типу)
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
З полулежа може давитись
Отож
Ну його
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляZavarzinaA
Аа. Дякую. Я не знала
І коляску можна нову вже, але оте середнє положення?
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Так, таке. Ну нашо я б оту бандуру брала, щоб жменьку розтовкти)
У меня як. Беру її мисочку. Туди от сьогодні кільце відвареного кабачка. Накриваю, нажимаю. А воно все на місці лишилось, трохи потріпало його. Типу мені здається, леза глибоко там під шапкою, толком не дістають той кабачок. Чиркають та й усе.треба більше бвде відварить і бульон додать завтра
Барбитта• 23 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Ну сын сел в 6, прикорм начали в 6,5 примерно, все как положено - в стульчик садили))) домашнее пюре из цветной капусты есть не хотел, консистенция не правильная была, а готовое из брокколи ел, я в шоке была
Не знаю як то діє, але багато дітей з задоволенням їдять брокколі)
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляZavarzinaA
Автор , Вы что? 🙂 Вам не на форумах сидеть бы , а инфу черпать о детях, их развитии и тд. Как это Вы не знаете как они садятся ?!
С четверенек🙃, с позы русалка .
Пока что Вы можете малыша садить в стульчике для кормления толко под углом , то есть полулёжа
Полу-лежа пишуть , что опасно давать что-то
Альфред Шнитке• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
может сама конструкция просто неудачная именно для маленьких порций) похоже он у Вас рассчитан только на полноценные объемы)
автор Teonaa • 23 января 2023
Ответ дляфрау Гитта
Спасибі
Ну чайну ні, свою дитячу з‘їдає. Але якось не заходить все. Ні раду не посміхнулася. Вигляд такий, нече не подобається