Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.
А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?
Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
ВундерКИНГ• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Та не в блендері, ясно
Тим, що даю пробувать просто поки. Не виходить
Якщо в дитини нема харчового інтересу - не мучайте ні себе ні дитину. Візьміть перерву на пару тижнів, до 7 міс точно можна зачекати. Але, старайтесь постійно їсти при ній і виражайте емоції типу «ой яке смачне яблучко « і тд, дивіться на її реакцію. Ще варіант змінити фірму пюре, вони всі різні, може якась конкретна фірма не подобається. Але все ж мені здається що справа в інтересі.
Цветок Мира• 23 января 2023
Як на мене, то спробували- не хоче дитинка, зачекайте тиждень два. Немає біди що не хоче. Не силуйте дитину, прийде час і все у вас вийде!
Ответ дляВундерКИНГ
Знайдіть в інста pediatr_tb і буде вам щастя.
Я в неї була на курсах, але і без них там купа інфо. Сучасний, доказовий лікар. Бо від деяких коментарів тут в мене волосся дибом. Люди, чекати поки дитина сяде чи в неї вилізе зуб щоб почати прикорм це маразміще😫😫😫😫
Я вже начала трохи до 6 міс, так нетерпілось мені
А тепер геть не хочу(((((
Дякую
А тепер геть не хочу(((((
Дякую
Бабка в тапках• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
А як вони сідають? У мене перша дитина. Отак і сідають, ви зайшли в кімтату, а вона уже сидить на попі? Чи якісь починаються спроби, ви помагажте, підтримуєте?
Мой ползал и с четверенек на попу садился, одну ногу под себя
фрау Гитта• 23 января 2023
Да скільки там треба. Перший місяць знайомила з кашками,купувала дитячі безмолочні,розводила наполовину кип´яченою водою теплою і грудним молоком,пізніше купила банку нутрілона і розводила на суміші. Полусилить на руках ви в стільчику і даєте кашу ту,може загалом з чайну ложку з´їсть і то добре. Через місяць стала овочеве пюре варити в крихітній каструльці -картопля,цибуля,будь яка капуста,кабачок,морквасіль,олія.в різн х комбінаціях. Води багато треба,щоб як зварилося,,то товкучкою для картоплі перетерти в гладку масу. Або купіть крихітний стаканчик з ножем,перебивати,там дві порції.
Розберетесь. Як сидить гарно вже в стільчику,то я клала чайну ложку рису розсипчатого в тарілку перед дитиною і дитина собі ручкою клала в ротик,поки я з ложки чимось годувала.
Любительница• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Да, так и есть..
становятся на карачки, как и ползают и потом с этого положения садятся.
Упругая попка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну я готовлю если запеканку, то у меня корьіто творога. Здоровая такая миска. Я туда блендер и монемногу вжуууххх вжуух. И перебивается.
А когда одно соцветье брокколи, ну как? Оно ж после вжухх разлетается на пару трофеу кубичков, и дальше вже не измельчаетя!
Вилкой можно. Но вот кабачок после вилки о тался «нитчатьій» такой. То есть или его нужнл прожевать-измельчить (но зуьов же нет), или глотать такое «кубло» из волокон. Оно не глотается.
если у вас есть возможность, купите блендер пароварку Чикко Бэбипапа , я купила со второй дочкой идеально , там и порция маленькая и перебивается отлично.
Любительница• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Які зуби в 6 міс? Один чи два на одній з щелепів?
Дети прекрасно все перетирают деснами. Я картошку и вареную морковку никогда не мяла, сами жевали
ВундерКИНГ• 23 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
Ну чогось таки є визначений період - з 6 міс.давати прикорм, а не раніше, тому що організм має бути до цього готовий. А як про це дізнатися? Тому що стукнуло 6 міс?
Це визначений період совком. Основний критерій - харчовий інтерес. В 6 міс просто вже кишечник більш менш підготовлений і всяке таке, але це не значить що як стукнуло 6 міс то ми починаємо давати прикорм. Я на цій темі зуби з‘їла. Знаю дівчат які з 4 міс дають морковний сік… і знаю наслідки, ну його нафіг
ZavarzinaA• 23 января 2023
Вы отупели))) извините я с любовью ☺️
Сейчас столько блогов про деток и тд , если хотите порекомендую , нужно прокачивать свои мамские знания 😉
Очень паритесь на этот счёт. Напишу свой опыт. У меня сын - 2 годика, без ГВ изначально. Прикорм начала с 6 м, кабачок и тд, паузы никакие не выдерживала там в неделю 🤪 давала кабачок в течении 2 х дней , потом добавила что то ещё и по нарастающей. Потом фрукты - пюре из яблок , груш и тд , первое время варила, банан из ниблера, затем каши Hipp безмолочные я на смеси делала , если Вы на гв, можно на вашем молоке. Первые должны быть безглютеновые. Затем печенье можно детское давать которое от 6 м. Позже к овощам добавила мясо, яйцо, оливковое масло, соль.
Я сильно не заморачивались, что б у плиты стоять часами )
Где то к 8 м у нас был такой рацион на день:
Каша на смеси или смесь + печенько или вафелька для прорезывания зубов
Типо суп ( вареные овощи любые + мясо ( телятина/курица/ индейка/ кролик, + пол желтка 🥚, все блендером вжик, ложка масла оливк, не множко соли
Фрукт, иногда смесь.
Сырок Яготинский для детей + печенько
Каша или смесь
Всё))
В год уже кусочек торта слопал на свой др
Позже уже так грызть давала яблоки, морковь, огурцы и тд
Фрукт, иногда смесь.
Сырок Яготинский для детей + печенько
Каша или смесь
Всё))
Утка_в_тапках• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Починають вгору тягнутись, намагаються тулуб підняти. Так як Ви прес качаєте
фрау Гитта• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Как ел? Я не могу понять как они едят целиком, не имея зубов..
Яснами голими перетирають. Моя донька не мала зубів до 11 місяців. Аби Ви бачили,як дитина молотила дольку яблука без шкірки,дрібні шматочки кроля,картоплю варену дольками,фрикадельки пальчикової форми,сушки,печиво і тд.
Прикуси Язык• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Може я зарано якось?
Якщо дитина просить їсти, що у вас в тарілці, то давайте пробувати шматочок картоплі з супу, розімніть вилкою. Або яблучко на тертушку, банан роздавити, яєчного жовтка трошки. Це не в один день звичайно, поступово. Головне, щоб не було крупних шматочків, навіть банан наче м’який, а дитина може подавитися, поки не навчиться розчавлювати яснами.
Бабка в тапках• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Аааа
Ну яснами кост жують вони. То готове варене брокколі можна ж і яснами прожувать
Проблема що дитина не знає такого поняття, жувать
Это позже появится, целиком давала кусочек яблока небольшой, в своих руках - он двумя зубами маленькие кусочки откусывал и глотал. Сперва будет глотать, конечно, а не жевать
ВундерКИНГ• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
А тепер геть не хочу(((((
Дякую
А тепер геть не хочу(((((
Дякую
Візьміть перерву і відпустіть цю тему на пару тижнів. Ви нервуєте і дитина від того страждає також.
Да Щас же• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ага
Терла
Кабачок сегодня. Вода стекла в тарелочку, кабачок помятьій остался в сетке
Терла
Нащо вам той кабачок з хімії
Прикорм це знайомство з продуктами а не повноцінна їжа
Ответ дляПрикуси Язык
От с першої фрази вже не доходить. ЯК вона проситиме, якщо вона повзає собі на підлозі ?) на ручки брать за стіл? Так? Вона ще не сідає ж у мене. Трохи повзає на животі, русалочкою на боку так напів-сидить напів-лежить
ZavarzinaA• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Автор , реально купите хороший блендер со стаканом, ничего никуда лететь не будет. Он Вам ещё долго нужен будет. Готовьте больше, сами кушайте тоже )) фигуру в классную форму приведёте 😌
Ответ дляБабка в тапках
Зубів нема. Клики щось тільки видніються в яснах, мають вилазити наче
Альфред Шнитке• 23 января 2023
1. покупаете погружной блендер, пусть даже самый дешевый
2. отвариваете чуть-чуть овощей (брокколи, кабачок, лук и т.д)
3. кидаете овощи в любую чашку, в которую влазит блендер
4. добавляете к овощам немного овощного бульона, в котором они варились
5. опускаете блендер, делаете вжик-вжик 1-2 минуты (если не меньше)
6. берете ребенка, чуть присаживаете к себе на колени или держите на руках
7. ложкой зачерпываете по чуть-чуть получившееся пюре, кормите ребенка
8. каждый день в течение следующего месяца тоже самое, только меняете основное блюдо)
Бабка в тапках• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Значит деснами будет «откусывать»)
Да Щас же• 23 января 2023
Коли дитина буле сидіти садити її з собою щоб вона бачила що мама тато їсть
Не садити дитину
Поступово сама сяде почне підніматися нервуватися і ви поймете все
Не садити дитину
Ответ дляДа Щас же
Нащо вам той кабачок з хімії
Так в даю ж по каплі. Я розумію
Но що не даю, якось не то. Я нервую що не може проковтнуть..
От зараз в блозі читаю, що в полу-лежачі взагалі небезпечно давать. А я давала от в її качалке саме полу-лежачі
Ответ дляZavarzinaA
У меея хороший бош, новьій. Размер порции просто. Если морция в 3 раза меньше головки блендера
ZavarzinaA• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Автор , Вы что? 🙂 Вам не на форумах сидеть бы , а инфу черпать о детях, их развитии и тд. Как это Вы не знаете как они садятся ?!
С четверенек🙃, с позы русалка .
Пока что Вы можете малыша садить в стульчике для кормления толко под углом , то есть полулёжа
С четверенек🙃, с позы русалка .