Заюшка_хозяюшка• 23 января 2023

Погано спала вночі, зараз як варена, что собі допомогти

Дуже мало сьогодні спала, нервувалася
Підкажіть, як себе підбадьорити, я як варена, голова ватна...
Каву не вживаю,
Може, що з ліків
Енергетики ніколи не пила.
Ваші дієві способи, треба протриматися до 19-00
Копирайторша• 23 января 2023
Берн/редбул или цитрусовые. Но енергетик это часа на 3-4, после спать захотите еше больше.

автор Заюшка_хозяюшка • 23 января 2023
Як собі допомогти?
Не за Будка• 23 января 2023
Таблетка кофеина на пару часов поможет. Больше ничего. А у меня опыт огромный
автор Заюшка_хозяюшка • 23 января 2023
Ответ дляКопирайторша
Тобто тепрпіти до обіду, поки терпимо, а тоді енеогетик?
Апельсини можуть трошки підбадьорити?
Коленная ложечка• 23 января 2023
Ніяк не допоможете . Без кави взагалі немає про що говорити. На жаль. Буде хотітися багато їсти- організм вимагатиме альтернативне джерело енергії - швидкі вуглеводи.
автор Заюшка_хозяюшка • 23 января 2023
Ответ дляНе за Будка
Цитрамони з кофеїном знаю є такі таблетки... Чи чистий?
автор Заюшка_хозяюшка • 23 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Не хочу їсти ледве плснідала

Не за Будка• 23 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Чистый кофеин. Но он поможет на пару часов. Хорошо было бы вздремнуть днем хотя бы 20 минут. Вот это реально поможет.
Коленная ложечка• 23 января 2023
Не зауважила, що у вас сильний стрес, звісно, не до їжі. Просто переживіть цей день. Можливо, на роботі варто комусь сказати , що ви сьогодні не в ресурсі, щоб вас лишній раз не зачіпали . Тримайтеся
ЛедиДи• 23 января 2023
Мені допомагає прийняти душ, випити натуральну каву, вам можна на солодкий чай з лимоном замінити.
Залатавая• 23 января 2023
Контрастный душ, послушать музыку, потанцевать и попеть.
У меня после короны был период в полтора месяца, когда я либо не спала вообще, либо спала 3-4 часа в сутки.
Как-то работала.
А уж если 4 часа удавалось таки поспать, то вообще бодрячком была.
Резервы организма огромны.
Кондуктор троллейбуса• 23 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Апельсини можуть трошки підбадьорити?
Після енергетиків потім ще гірше. Краще вже каву чи таблетку кофеїну. В енергетиках той самий кофеїн.
МастерЮля• 23 января 2023
Зеленый чай выпейте. Больше двигайтесь
Мадам Подлинник• 23 января 2023
Хвилин 15 зробити розминку під жваву енергійну музику. Сходити в душ. Потім випити міцного зеленого чаю з лимоном і чорним шоколадом.
Стебель_березы• 23 января 2023
Мені зелений чай допомогає краще за каву, до неї вже звикла, можу навіть ліпше заснути після неї.
Инстагра_мерша• 23 января 2023
На вулицю сходіть легко одягненні, мене це приводить в тонус
автор Заюшка_хозяюшка • 23 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Тп, на роботв, я б справилася, а треба їхати в інше місто у справах.