Вчителька з мікрорайону• 23 января 2023

Является ли сейчас вакцинация ковид обязательна?

Гос работодатель требует вакцинироваться, до этого был мед отвод. Я не хочу, но работать надо. Какие законы сейчас на счёт этого?
Любавишна• 23 января 2023
Вона і не була обов´язковою

Нервогенератор• 23 января 2023
Ніколи не була обов´язковою. Вас залякують.
Це експеримент. Ви маєте повне право не погоджуватись
АБВГДейка• 23 января 2023
я ніколи не вакцинувалась, в той короно брєд не вірю
Руда ліса• 23 января 2023
судя по тому, что у дочки вернулся на гос. кружок невакцинированный препод, которого раньше отстраняли из-за его отказа, то на насильственную вакцинацию временно забили.
Безпринципная• 23 января 2023
С 24.02.2022 ковидобесие в нашей стране неофициально отменено.
автор Вчителька з мікрорайону • 23 января 2023
Ответ дляБезпринципная
В моем учреждение нет 🥴
АБВГДейка• 23 января 2023
Ответ дляБезпринципная
нова фішка зараз дозоване електрохарчування
МаксХмара• 23 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ага,то ли ещё будет
Реанимация• 23 января 2023
Колись знаходила для чоловіка документ, щоб міг відбитися від керівництва, там чітко було написано, що на час дії військового стану вакцинація не обов´язкова. Зараз не маю під руками, але можете загуглити.

Ясамаякрасивая)• 23 января 2023
Могу сделать вам ее, пишите на почту:
tsvetina2017@gmail.com
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Могу сделать вам ее, пишите на почту:
tsvetina2017@gmail.com
Что можете сделать?
Ответ дляРеанимация
Нашла, но не в мою пользу
Ясамаякрасивая)• 23 января 2023
Ответ длядЫнька
Что можете сделать?
Вакцинацию
Реанимация• 23 января 2023
Ответ длядЫнька
Нашла, но не в мою пользу
Ні, то точно не воно. )))
Ось:
На своєму офіційному сайті МОЗ оприлюднило наказ від 25.02.2022 № 380 «Про зупинення дії наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 жовтня 2021 року № 2153».

У документі, зокрема, зазначено

«Зупинити дію наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 жовтня 2021 року № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов´язковим профілактичним щепленням», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 2021 року за № 1306/36928, до завершення воєнного стану в Україні».
«Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту Кадровик-01
Джерело: https://prokadry.com.ua/news/7436-moz-skasovu-obov...»
Ответ дляРеанимация
Ні, то точно не воно. )))
Ось:

У документі, зокрема, зазначено

Дякую