Слухи-руки не распускаю• 23 января 2023

Хто працює з Canva?

Підкажіть, будь ласка, зручніше з телефону чи з компа?
І якщо купили преміум, то він буде і на телефоні, і на компі?
Stepa_nida• 23 января 2023
Я не працюю, а так, розважаюсь інколи
1. Мені з ноута зручніше, я думаю якщо б працювала з Канвою постійно, то взяла б взагалі айпед з ручкою
2. Так, преміум буде на всіх девайсах акаунта, на який оформлена підписка
Сегодня не целуюсь• 23 января 2023
Премиум вам даётся на аккаунт, а не на устройство. Поэтому откуда бы вы не зашли под своим аккаунтом, у вас будет премиум.
По поводу удобности, мне удобнее делать презентации с ноутбука. Если много мелких деталей на слайдах, с телефона отредактировать иногда вообще нереально 🤪
Королева красоты• 23 января 2023
А как. Там работать?
happy camomile• 23 января 2023
С ноута,конечно.