Не за Будка• 23 января 2023

Делитесь бюджетными находками в парфюмерии

Что реально классно пахнет
Физрукая• 23 января 2023
Мне Стил Дженифер Лопес нравится
Личинка-264d• 23 января 2023
Тина Кароль
Кусочек Сыра• 23 января 2023
Не совсем парфюмерия, но купила вчера аромадиффузор кедр пачули систерс арома, кайфую

Из бюджетного - ле пар Кензо
Чистый и свежий аромат
Замыленная• 23 января 2023
Christina Aguilera By Night
Иванка Бур• 23 января 2023
Ответ дляФизрукая
Мне Стил Дженифер Лопес нравится
Да! Хороший! Мне тоже нравится
Я сегодня смотрела каталог Орифлейм вспомнила
Elvie
Divine
Eclat
Думы мои думы• 23 января 2023
Серджио Тачини Фентези Форевер
Шкала Радости• 23 января 2023
На удивление дешевый но стойкий аромат
Чупа-чупс• 23 января 2023
По моим и дочкиным наблюдениям у мужчин срывает крышу от блек опиума
Сладкий лимончик• 23 января 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Какого именно?)
виканастя• 23 января 2023
Дочке подарили Френк Оливер ракушку, которая перламутровая, приятный аромат, фруктово пудровый
виканастя• 23 января 2023
Такая
Чупа-чупс• 23 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Какого именно?)
У нас их 2. И тот и другой офигенно пахнут
Из Кукуева я• 23 января 2023
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom
Глаголица• 23 января 2023
Бьонсе
МЕСТО_Встречи• 23 января 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Покажите хотя б один какоц
Света С Приветом• 23 января 2023
Дочка подруги Орифлеймом стала заниматься. Я, чтоб сделать приятно маминой бизнеменше заказала всякого мыльно-рыльного и такую водичку. А она внезапно очень даже и ничего оказалась!
Ms. При теле• 23 января 2023
Арианд Баси ин ред о де парфам.
Налетчица Муся• 23 января 2023
Я парфман´як зі стажем. В мене багато відливантів, купа пробників і з десяток улюбленних повномірів і лбюкс, і ніша. Але минулого року ’присіла’ на Tuberose Winter Zara і решта парфумів тепер припадають пилом. Може загальний настрій такий, що хочеться чогось легкого, ненав´язливого, і водночас, приємного. Я люблю ваніль в аромататах і ця Тубероза мене повністю задовільняє. Купила вже третю ’сотку’. Відчуваю, що переходити на щось інше поки що неготова.
Оле Лукойе• 24 января 2023
Я в сусідній темі написала, скопіюю, бо спішу
З приводу бюджетних варіантів - то моя тема-))) Нещодавно я відкрила для себе Зару, причому є дуже багато клонів на відомі аромати, маса магазинів в інстаграм і можна придбати відливанти. А ще я полюю на залишки у флаконі оригіналів на барахолках в інстаграм, Кремчику і на Шафі. Рік, як я періодично купую пробніки ліцензійних аналогів на розлив і поки задоволена, досить бюджетно. Потім є Ейвон, Фармасі, Юнайс, Ла Рів, Бі Ес та інші. Ну і звичайно, розпив оригіналів і купівля відливантів та пробніків оригіналів. Тому на будь-який смак і амбіції можна знайти парфуми.