Ластоноша• 23 января 2023
Так зачепило. Нащо я то дивилася
Переглянула за вихідні серіал "алиса больше не может ждать". руский одразу кажу
Але дуже життєвий
Вобщем, там 15 річна продає цноту за великі гроші старому збоченцю..
А ше моя подруга, обговорювали з нею, а вона каже- тю, шо тут такого якшо за великі гроші
У неї то син, дочки нема
Але..
Але дуже життєвий
У неї то син, дочки нема
Але..
Бусурманша• 23 января 2023
Переглядом раша серіалів ви спонсоруєте виготовлення ракет які нас вбивають!
Фу! Ви також винні у смертях українців!
Бусурманша• 23 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Классный руснявый нарратив тулите, я прям сразу разгадала всю суть.
Почему вся российская ботва усиленно пишет на украинском? Это новый тренд у врага?
Гугл транслейт освоїли.
Ластоноша
• 23 января 2023
Ответ дляБусурманша
Фу! Ви також винні у смертях українців!
Удалено администрацией...
Бусурманша• 23 января 2023
Ответ дляВсе возможно
А зачем она девственность продавала?
Як можна цноту продавати? Це можна зробити один раз - продати. Хіба гіменопластику кожен раз потому робити.
ЖонДуан• 23 января 2023
Ответ дляУгадайс
Ой, прям драма. Моя одногруппница в конце 90-х, умница, красавица и отличница, выгодно через брачное агентство продала свою девственность. Вышла замуж за швейцарца в 22 года. Ему было 50+. У него пара отелей, ресторан, коммерческая недвига. Сейчас она состоятельная вдова. И паспорт Швейцарии, и дети с хорошим образованием, и живёт она отлично. А могла бы по любви в студенческой общаге.
Реально, у кого той перший раз взагалі був нормальним? У одиниць.
Бусурманша• 23 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Удалено администрацией...
Тушь для2го класса• 23 января 2023
Ответ дляБусурманша
Фу! Ви також винні у смертях українців!
як пiратськi сайти спонсорують?
Xвостокрутелка• 23 января 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Не уявляю як можна дивитись кіно про узьких та ще й співчувати їм
И давно не уявляете?
Тумба-юмба• 23 января 2023
Ответ дляXвостокрутелка
И давно не уявляете?
Ага, сама небось всю жизнь смотрела, как и все здесь) а как война, то сразу все и обосрались. Где ж вы были раньше патриоты до прихода рашки???
Бусурманша• 23 января 2023
Краще б купили квиток у кінотеатр на севнс українського фільму. Щедрик - безподобний!
А не оте лайно москальське
Бусурманша• 23 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я з 2014 нічого раша принципово не купую і не дивлюсь, не слухаю. До того також не дуже то дивилась, але принциповості не було - могло щось трапитись. З 2014 - це елементарна справа совісті та моралі!
Тумба-юмба• 23 января 2023
Ответ дляБусурманша
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляБусурманша
Удалено администрацией...
Нє гоніть бєса. В трагедіях винні конкректні люди, точніше нелюди. Любе кіно раші ацтой. Тут бесперечно, вони всі п.дари.
Бусурманша• 23 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
По перше я газом не користуюсь, по друге газ Україна свій видобуває у кількості якої більше ніж треба для забезпечення потреб населення.
Так що не маніпулюйте!
Кы-ы-ы-ця• 23 января 2023
зачем вы тащите сюда русские сериалы? до войны я была активным потребителем российского контента, сериалы Старт очень любила (Бывшие, Содержанки и тд). С 24 февраля я физически не могу смотреть российское кино или слушать российскую музыку. Не понимаю как так вышло, что в укранском топе спотифая через год войны есть Инстасамка
Бусурманша• 23 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Ні. Не конкретні. Винні УСІ. Усі хто платить там податки та підримує їх економіку, в трму числі срані серіали, срану музику! Усі!
Тумба-юмба• 23 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Так почему вы не по украински пишете???
вентиляторная• 23 января 2023
Ответ дляМуроводчица
Мабуть, не торкнулася війна до таких як автор. Десь з закордону 100% пише та дивиться ті тупі серіали.
Кто - то написал в соцсетях,усльішу руснявьіе песни - в ушах крики людей в Днепре. Вот у меня то же самое. Всех русских девочек воспринтмаю как самку чмобика
Все возможно• 23 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
Сколько газа мы получили от вас в прошлом году?
Кы-ы-ы-ця• 23 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Так почему вы не по украински пишете???
ооо секта чомунедержавною))) пані Фаріон, то ви? тому що використання мною російської мови ніяким чином не приносить грошей до бюджету країни-агресора, але прослуховування Інстасамки приносить. Я живу у вільній крайні і самостійно можу обрати мову для повсякденного спілкування. І використання російської ніяким чином не означає, що я не вмію користуватися українською на тому самому рівні (та навіть вищому, бо я в минулому призер всіх рівнів конкурсу імені Яцика) вам важливо якою мовою я напишу про свою ненависть до російського контенту?
Кы-ы-ы-ця• 23 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
вам реально непонятно почему До Прихода Рашки было другое отношение к российскому контенту? или вам платят за подобные вбросы?
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляБусурманша
Вважаю що навіть з етичної сторони просто блювотно їх зараз дивитися, слухати і.т.д..А підтримувати якось, ну то взагалі пздць. Але ж наврядчи авторша їх якось підтримала.
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Удалено администрацией...