Наполеон Бонапарт• 23 января 2023

Олійка для кутикули

Яка найкраща? Майстри, порадьте
Жерица ночи• 23 января 2023
Моя любимая солар ойл снд, замену ей не подобрала
Гордая_птичка• 23 января 2023
Ответ дляЖерица ночи
Можно фото
Правильно_Валерчик• 23 января 2023
Вам для нігтів чи волосся?
Я такая наивная• 23 января 2023
І мені цікаво..
автор Наполеон Бонапарт • 23 января 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вам для нігтів чи волосся?
Для кутикули ж.. при чому тут волосся
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 января 2023
Скажите, а какой от неё эффект должен быть? Я купила, втираю в кутикулу, обещают, что должна стать мягче. Это все?
А есть что-то, чтобы она убиралась?
МатьЧасть• 23 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А есть что-то, чтобы она убиралась?
Обожаю это масло, уже много лет им пользуюсь. Смягчает, преображает, экспресс вариант иногда.
Ремувер убирает кутикулу, нанести, потом апельсиновой палочкой. Можно перед распариванием нанести,
Петя-петушок• 23 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Для кутикули ж.. при чому тут волосся
в волосе тоже есть кутикула
LIANA171185• 24 января 2023
У меня Фурман.Купила в апреле того года,больше половины осталось,стояла где-то
около 25-35 грн.Пользуюсьь почти каждый день.
Не мастер,покупала себе бюджетный вариант.
Оябунчик• 24 января 2023
Ответ дляГордая_птичка
Можно фото
Це маселко має натуральну основу, а Фурман на вазеліновому ( машинному) маслі, у мене теж є. Ще одне з кращих натуральних масел було в мене в наборі ІВХ системи.
Та я сама готую масла для кутикули, хоч постійно купую їх різних виробників - Комільфо, Ніки Землянікіної, ЛСФ з Єви, виробника Умної емалі теж є. Сама змішую масло кісточкове - мигдалеве, виноградних чи персикових кісточок з рідкими вітамінами А і Е, можу додати ефірних масел чайного дерева ( антисептик і розводять на 10мл основи додають 1 мл масла чайногодерева) чи для аромату апельсинове масло. Пропорції на свій розсуд, приблизно 50мл масла базового, по 10мл масляних вітамінів і пару мл ефірної олії, я змішую велику порцію і тримаю в холодильнику.
Ромашка52• 24 января 2023
Гарне масло для кутикули від марі фреш, в зручному стіку, зручно брати з собою. Дуууже економне у використанні, немає агресивного, хімозного аромату.