Главный котик• 23 января 2023
Монітор для комп´ютера найпростіший чи як телевізор. Порадьте.
У мене досить старенький ПК, років 5-6 йому. Купила бо монітор дорогий робочий працював. Тепер накрився монітор, залишився системний, треба вибрати монітор. Бачу, що зараз є такі, що як тєлєк можна використовувати. Чи варто воно того чи купити найпростіший? Від якої ціни починається не шкідливий для очей дитини монітор? Чи який бренд розглядати , прошу мінімально по ціні порадити.
Главный котик
• 23 января 2023
Ответ дляДеловитая
Смотрите мониторы с Ips матрицей, они безопасные
Дякую