irina _d• 25 января 2023

Хвилювалочки, привет!

Ну что, и снова здрасьте?)))
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Моя в 16 ^ раскрылась^. Обнаружилось, что она руфер, бляхамуха.... сколько нервов у меня ушло🙄, до этого на диетах сидела, точнее, не ела ничего, а потом при попытке поесть все обратно
Я начебто ще не стара, але прийшлось гуглити, хто такі руфери

Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Та ну их в баню... мелкий растет, тоже неизвестно что вылезет
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Мені моторошно стало як побачила все. Як вони на кран лазять
a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Может он наоборот будет Вам гербарий собирать)
Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Пока я себя ощущаю тем самым гербарием😂🤪
Mozarella• 25 января 2023
Україна безкоштовно отримала від компанії Baykar два безпілотника Bayraktar TB2, – ГУР.
a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
У мамы был шикарный!
Она в Нежинском пединституте училась
Но он пролежал в сарае на горыще(((
Там все посыпалось
a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
Капец
Пора уже те,где наш движок стоит)
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Капец
Пора уже те,где наш движок стоит)
І Гріпени б отримати ще

a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
І Гріпени б отримати ще
Для начала и f16 подойдёт!
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Для начала и f16 подойдёт!
А не краще Гріпени? Для f16 треба серйозна інфраструктура, а ті створювалися що начебто в з траси можна зліт.
a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
В нашем случае все лучше, чем ничего)
У нас есть пару участков трасс, которые могут идти как взлетев, но их тоже пару штук всего
И опять же, их же возле трассы не оставишь)
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
В нашем случае все лучше, чем ничего)
Нам б хоч всі совкові для початку забрати у них і там потихеньку на західні чи одночасно.
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Для начала и f16 подойдёт!
Стоп, гріпени дешевші в рази.
Україна давала заявку ще до війни і діло не пішло...
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ф16 на спільних навчаннях сідали на військові наші аеродроми до війни . Значить було достатньо.
a.ostroverh• 25 января 2023
Нам бы подтянуть молодежь вообще, чтобы было кому летать
А там разберемся на чем!
frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Щиро дякую за таку інформацію, а то не підходе, не підходе. Значить можна.
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я фотки з відкритих джерел недавно розглядала.
Можна подумати Патріоти просто так поставлятимуть лиш ради ракет, а прикривати авіацію чим?
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
https://defence-ua.com/army_and_war/u_zsu_znajshli...

frumoasa17• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Коли про Петріоти пішла мова одразу зрозуміла, що авіація вже скоро буде розглядатися. Не тот рівень для просто захисту.
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
https://uprom.info/news/other/vijskovyj-aerodrom-u...
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
В статті є інфа, що ф16 теж можуть злітати з доріг, от Вам і велике крадівництво-побудова доріг. Дорогу довгобудову з галушок в місто річку, бачили? Коли по ній їхати(користувалися у мирному 2021), то здається, що злітка.
a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Там кроме уплотнённой части не должно быть отбойник а этого посередине
И кажется освещения)
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
И кажется освещения)
Там є такі перегони, мене в деяких місцях дуже здивувала планіровка відбвйників (цілком можливо вони демонтуються), та і ф16 можуть злітати з цивільних аеропортів
a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Так а шо ти
Долина впп и покрытие?)))
a.ostroverh• 25 января 2023
Ответ дляok1904
А начинали с котиков))
У меня так все разговоры
Все заканчивается авиацией
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
А начинали с котиков))
У меня так все разговоры
Все заканчивается авиацией
Нєєєє, не хоч, хочу котиків.
чоловік он сидить збирає стендову модель боїнга, так як це великий 747, то на його роб.столі не поміщається нвіять 144 масштаб, то зайняв інші столи.
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Так а шо ти
Долина впп и покрытие?)))
А Ви там не проїзжали?, то автобан бетонний, американська технодогія, ніяк не могли запустити роками, довгобудова
автор irina _d • 25 января 2023
Ответ дляok1904
Нєєєє, не хоч, хочу котиків.
Ого, классное хобби!
А где потом храните эти модели, если они крупные такие?
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляirina _d
Ого, классное хобби!
Саме ця комусь на замовлення, якби не війна то він в мене не робив би на замовлення(мав достойний заробіток в авіації), лиш для душі.
А так трошки в кімнаті, трошки в колекціях друзів, трошки за кордоном. Я вже в якійсь хвилювалочці кидала посилання на ютьюб дит гуртка, що зараз чоловік веде (викладачі на фронті, то займається по вихідних, треба готувати молодь)