Русалка на ветвях• 25 января 2023
Сон. Змії
Наснився мені сьогодні сон. Що я живу у будинку, де колись жила , зараз там проживає тато з новою дружиною. Взагалі цей будинок часто сниться мені не розумію чому. Але не про це зараз. Так от наснилось мені що я призоджзу в коридор і якась жінка там кидає мені змії маленькі
Одну я роздушила ногою а іншу вона сама забрали і кишим забрала щоб витрусити бо каже змія може знову вирости . Змія маленька була.
В кінці вона мене обійняла..до чого таке снитись може??дякую
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 января 2023
Змеи - враги, или какой то злой поступок в вашу сторону. То, что раздавили, значит справитесь с проблемой, не дадите змеюке пустить в вас яд, или навредить вам
Русалка на ветвях
• 25 января 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую.. значить треба чекати свіжих проблем(
ШапкаУшанка• 25 января 2023
Мені змії завжди до хвороби сняться,до таких серйозних хвороб і травм.Прислухайтесь до свого самопочуття
Русалка на ветвях
• 25 января 2023
Ответ дляШапкаУшанка
Я вже хвора (
ШапкаУшанка• 25 января 2023
Ответ дляРусалка на ветвях
Я вже хвора (
Міняйте лікаря або доліковуйтесь,поки не стане краще.Такі сни повторюються,зі зміями,ше будуть сниться,поки не станете здоровою