Кракадэ• 26 января 2023
Я із сусідньої теми
Давайте змінимо назву Советчица на українську! Хто за?
Результат:
вже голосів:
89 (34.23%)
Хай буде, як є
74 (28.46%)
Хочу Порадницю!
66 (25.38%)
Хочу
31 (11.92%)
Адміни, змініть, будь ласка.
ОдинРазНадетое• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
В Україні продається і можна оформити підписку на такий журнал Порадчиця, що випускається якраз ще з тих, савєтских часів. Купуйте і можна блювати прямо на папір, шоб комп або телефон не заляпати. Це лайфхак, користуйтесь безкоштовно, не дякуйте.
Я вас люблю
Всегда можете ответить тактично, но придерживаясь своей линии.
ВсеЧетко• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
Все возможно, только стоит это много денег. Просили скинуться тех, кого на рвоту тянет- ни одной гривны не дали. Вероятно такая рвота, что все на таблетки ушло. По сей день ждем.
админ у вас мордочка симпатичная как на аватарке у советчицы .Не распинайтесь это провокаторша для лучшего сна себя накручивает
Папобус• 26 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Я - за Порадницю!
А то якась страна савєтав
І що досі Ви тут робите, як Вас нудить?
лаМпочка• 26 января 2023
Зачем ерундой маяться автор?
Давайте Вам вместо сисег письку пришлём, а?
Мексиканочка• 26 января 2023
Знаєте, а я нічого не побачила провокативного в темі автора. Людина запропонувала. Можна нормально відповісти і пояснити так ніт- советчіца вся в сборі)) як завжди нахамили, обгадили і повісили тавро.
Люблю всіх😘
Без комплексов• 26 января 2023
Ничего менять не надо. Всё и так хорошо. Если вам что- то не нравится - сделайте свой сайт и называйте его как хотите.
Ответ дляВсеЧетко
Я же не только ей отвечаю, люди прочитают и потом уже без меня ответят, когда очередной шариков (забрать и поделить) задаст такой вопрос. Люди не понимают, что кроме названия, есть еще миллион связанных с этим действий, которые затянуться на год два. А в результате, никто не знает, чем это окончательно аукнется. Профит минимальный или нулевой, гемор- максимальный.
дЫнька• 26 января 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
чого ви так нервово реагуєте? автор же поки лиш пропонує, і, погляньте, вже більше 60 людей ’за’. Вай нот? Мені назва ’Совєтчіца’ з союзом совєЦкім асоціюється.Чом би й не зробити ренеймінг,так би мовити, в щось сучасне?
А Ви помітили - варіанти відповідей - три За і один Проти?
Це Совєти не нагадує?
Немає жодної нейтральної по типу ’не знаю’, ’інший варіант’.
Так ’демократично’!
А реально - люди не думають, що це не просто -зазотяв і поміняв букви на обкладинці. Там же куча бюрократії, це ж не просто слово на аватарці, а ’бренд’.
Доречі він не перекладається, а транслвтерується.
Чим Советчица гірше за Совєтчицю’?
Це Совєти не нагадує?
Так ’демократично’!
Чим Советчица гірше за Совєтчицю’?
Кракадэ
• 26 января 2023
Ответ дляМексиканочка
Люблю всіх😘
Дякую за підтримку! Саме такою себе почуваю. Обгадженою. Але всіх вас теж люблю. Без вас погано.
лаМпочка• 26 января 2023
Автор, читайте:
«Порадниця» — всеукраїнська щотижнева газета для всієї родини. Засновник і видавець — ТОВ «КО-ОП МЕДІА» (раніше ПСК ’Редакція газети «Вісті Центральної спілки споживчих товариств України»). Головний редактор — Тетяна Власюк, заслужений журналіст України.
Забыла что?• 26 января 2023
Ответ дляКракадэ
У вас дивне бачення). Просто цікаво, чи хочуть люди. Може адміни і прислухаються до дівчат.
Против
Кракадэ
• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
Да все нормально, проблема не в таком вопросе, а в тех, кто рыгает и поливает этим остальных.
Якщо чесно, я думала, що це просто зробити, поміняти назву. А виявляється зовсім не просто. Буду знати.
Папобус• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
А бабла сколько нужно. Только из всех ярожелающих сменить название, спонсоров нет.
Марафетчица• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
Тут треба дякувати, що хоч Kidstaff не пропонують перекладати, там зовсiм страшно
Почему, уже были посылы, что с ошибкой.
Вопрос не по теме, а почему теперь нельзя тему закрыть? И как это можно сделать быстрее если нужно быстро. Когда создаешь вопрос админам, то, как правило, на след. день только.
Ответ дляМарафетчица
Почему, уже были посылы, что с ошибкой.
Будет доступно в новом интерфейсе, ожидайте.
Марафетчица• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
Ок, спасибо.
Марафетчица• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
Но мне и старый нравится)
Папобус• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
Та да. Як каже син буде ´´печальная печалька´´)))
Сундучок с каникулами• 26 января 2023
Ответ дляАноним_Галя
Создайте свою площадку и там командуйте!.
Админы примите меры!!!!
Удалено администрацией...
Сундучок с каникулами• 26 января 2023
Ответ дляНе против
Удалено администрацией...
Кракадэ
• 26 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А чого під анонімом?
Я створювала не політичну тему.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Согласна)
Автор ’референдум’ провести решила, в обход владельцев сайта.
Майже як в підорашці референдум. Ті обличчя прикривали, а ця анонімом розкрилась
Кракадэ
• 26 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Уууууу! Цікаво до чого договоримся тут? Може закрийте тему, шановний адмін, якщо ви ще тут?