Боюсь признаться• 26 января 2023
Пришла русская на курсы в Германии
У нас группа украинок на интеграционных курсов. Были места, пару женщин уехали домой. Привели русскую, из Москвы. Даже подходить к ней не хочеться, мы уже давно занимаемся, общаемся между собой. Вы бы ее игнорили, или поспрашивали на счёт войны?
Приехала она в Германию в июне с мужем и детьми. Я так понимаю бежали от мобилизации.
Ответ дляРукиМыли?
Я особисто теж чула, що я бандерівка, мова моя селюцька, ми всі на Волині зажерлись і схід нас кормить, ми жили за їх рахунок і таке подібне. Це я чула від крисчан, людей з Горлівки, Донецька, Лисичанська, Маріуполя. Так що давайте не будемо, укр мову там ніхто ніколи не любив
Щодо ніколи я б посперічалася. Бо так можна і до того дійти що то є історично москальські території ... те явище , яке ви, нажаль, спостерігали, є результатом штучних процесів, примусу та репресій у минулому. Нажаль, так склалося що там багато манкуртів і нащадків росіян. Ще більш шкода що там і українців одурманених безліч. Бо їм очі замилювали дай Боже. Є такий канал в телеграмі ’знадібка’. Там всякі історичні моменти зафіксовані. То те що наші ’політичні еліти’ несли на тих територіях і яке там інформаційне поле було.... це просто жах, важко було б бути іншим.
Ответ дляViktoria_St
Девочки, можно тут спрошу? Попала на ролик что в Германии митинг против поставок нам оружия. Это действительно так?
Бачила ролік де росіянське чмо дальнобійщик їде Польщею і в нього знатно палає бо зустрів колону із танками для України. Як його бомбить! То мабуть такі самі мітінгують
Ответ дляolshe11
А нас в детстве в Ивано-Франковске когда взрослых рядом не было москалями обзывали и делали вид, что не не понимают нас. Тоже обидно было.
И до Вас после 24.02 до сих пор не дошло почему они ненавидили русскоговорящих????
Думала уже до всех с особой челюстью дошло...
Ответ дляЦвиринь
У меня есть знакомая русская. Живем в ЕС и я, и она уже 20 лет. Приехали украинские беженцы и кидаются на неё, типо вас, с прокленами и всякими пожеланиями. Вот она мне говорит: а у вас там, в Украине, и правда нацисты.
А понять, что за дело украинцы сейчас ненавидят россиян, это очень тяжёлая задача для всех россиян???
Ответ дляЕленка14
Вибачте, хотіла написати ще на попередній пост, передумала (про те, що немає нормативів викидів, вони є). Але норматив температури спалювання - то нонсенс, тому що спалювання може бути різним, температура не нормується. Головне - це які викиди (в атмосферне повітря). Чому цього не дотримуються, гадки не маю, частково через те, що займаються держслужбовці, якім пофіг і вони в цьому не розбираються, розбираються тільки в.... не буду продовжувати. Бо в таких проектах, зазвичай, замовником є держава, з обласного чи міського бюджету. Будують першопочатково х..ню.
Ви не зовсім знаєтесь на предметі. Подивіться температуру руйнування при спалюванні, наприклад, діоксинів.
В Європі є досить жорсткі норми саме щодо температури.
Не кажучи вже про фільтри, які обіцяли-обіцяли, а тоді не поставили - ані на п´яту ТЕЦ, ані на Енергію....
Я є в робочій групі по Енергії, то ж трошки знаюсь на темі, знаю тих людей, що нас труять, знаю тих людей, що це дозволяють. Знаю навіть тих присьорбувачів, що за три копійки нас з вами вбити готові, щоб вислужитись.
Я ж кажу, я не просто так бухчу, як погано в Україні жити... Я намагалась то змінити.
А на комедії під назвою екологічна комісія КМДА ви колись були? Сходіть, подивіться на то посміховісько. ((((( Мальований за життя вбив українців не сильно менше, ніж пуйло. Просто в них методи різні. Один - труїть, другий - ракетами....
Ответ дляЦвиринь
Ну да, иш ты, какой злой украинец, мы тебя бомбим, убиваем, а ты смеешь нас, русских, ненавидеть.
И что, что она живёт давно не в России, они это клеймо должны нести вечно, как и немцы в свое время.
Я её, конечно, понимаю, что она же и не причём вроде. Ну блин, искренне удивляться почему так к ней относятся украинцы, вот это странно, мягко говоря
Ответ дляСемицветка
Так нас всё устраивает. Кого не устраивает, может, просто, не пользоваться их помощью.
Ось це і є погано що вас це влаштовує.
Колись мала бесіду з колегою, яка запевняла мене що мені варто повернутися в окупацію на роботу і співпрацювати з ерефією бо вони там назавжди і , в цілому, гарні хлопці і т.д. Я тоді сказала їй що це її помилка вважати що вона для них така сама як і вони, що ті хто полюбляють тему один народ і т.д. навіть не уявляють на скільки вони для самих же росіян не один народ а другосортні хохли. Ніхто не поважає тих хто має проблеми з ідентифікацією і зрадників. Врна дуже образилася....
Співпрацюють, виклристовують - так. Але до момента поки ви їм корисні.
Поваги там немає ні від тих ’волонтерів’ до українців, ні від українців до самих себе. Щиро сподіваюся що це не вил´ється в результаті в якийсь зашквар.
Ответ дляРукиМыли?
У Донецьку - так , завжди розмовляли російською, а в селах і містах невеличких навкруги, Ви будете здивовані, українською.
Ответ дляЕдиная страна!
Дешева маніпуляція. Маю знайомих з рф, які 25 років живуть за її межами, люто ненавидять режим путлєра, допомагають українцям. Вони розуміють чому таке ставлення до всіх росіян.
Слава Богу, есть это понимание. А то уже страшно, что люди действительно не понимают ´почему´ их ненавидят
Viktoria_St• 26 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
От мені і цікаво що там відбувається насправді.
Мы ходим в высокие горы. А мир гор - очень особый мир, практически все высотные альпинисты, способные ходить сложные маршруты на высоте, друг друга знают; русские и украинские альпинисты проводили месяца вместе в экстремальных условиях.
«горы вне политики» - говорили они в первые дни войны, когда большая часть наших ребят пошли в ЗСУ… Не один из них не выступил против войны. На их страницах в соцсетях все так же горы, восхождения, планы, поздравления друг друга с успешными маршрутами. И сейчас многие из вчерашних коллег собирают деньги на помощь своим друзьям в пидарской армии, когда только на этой неделе погибли двое наших известных спортсменов альпинистов.
Но горы же вне политики… а мы нацисты, которые бросаются на людей. И будут бросаться и дальше, потому что такое не забывается и не прощается.
А с чего вы взяли вообще, что она русская? Москва настолько интернациональна... Она может быть вполне и украинкой. Или корни отсюда. По слухам, в мск из людей славянской наружности около трети с Украины. Может, она потому и выехала. А вы ей тут хрясь.., и все ее представления обломаете)
Ответ дляЧебурастик
Я в Фінляндии
В мене аж вісім чоловік з рашки: пітер, москва.
У сина в класі троє з рашки.
Ті що в мене в групі, так звані ’хароші руські’
Проти війни і пуйла ненавидять. Я не спілкуюсь з ними, але підслуховую, що вони там про балалайню кажуть
У сина в класі троє з рашки.
в каком вы городе? я тоже в Финляндии, но у нас нет рашки, все из Украины.
Семицветка• 26 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
Ось це і є погано що вас це влаштовує.
Вы пишите какие-то странные вещи) Среди людей, с которыми я общаюсь, с самоуважением у всех всё в порядке. Все живут реальной жизнью и вопрос мовы их заботит в последнюю очередь. Да и, если честно, меня никогда не волновало то, что обо мне думают другие. Поэтому вашим постом я не прониклась. На украинский язык переходить нет никакого желания. Делать этого не собираюсь, тем более, в Германии.
А вот к чему вы в посте приплели рфию...
Клементина• 26 января 2023
Ответ дляMeryl.
В Хельсинки, школа Галиматиас
Класс интернациональной. Из Украины только двое, восемь из рашки, остальные отовсюду
Клементина• 26 января 2023
Ответ дляMeryl.
Что у Вас за школа, что все из Украины?
child3child• 26 января 2023
Я считаю, специально инорить или не инорить как-то тупо. Не хотите общаться - не общайтесь. Я думаю, ей возможно , самой захочется, пообщаться. У меня была такая ситуация, женщина из России моего возраста сама , узнав, что я из Украины, аккуратно начала со мной разговор. Каждый здравомыслящий человек, имеющий пытливый ум, будет пытаться ответить на вопросы в своей голове. И от национальности это не зависит. Я сама лично пережила оккупацию, и рассказывала именно то, что видела сама своими глазами, а не узнала из тик тока и ютьюба с фейсбуком. И злости у меня лично конкретно к этой женщине не было вообще никакой, потому что это глупо бессмысленно. И вообще , нужен ли мне этот негатив. Наоборот, мы, обычные люди, должны общаться как раз, на мой взгляд, если есть интерес и стремление слушать и услышать друг друга.
Ненавиджу парашенців загалом.
Але по одному якщо пересікаюсь, з’ясовую позицію.
Поки жодного зіганутого, нє всьо так адназначна в реалі не зустрічала. Тільки українку з Краматорська і тут на совєтчиці повно невідомо хто вони, звідки з такою позицією.
А, якось ще їхала в потязі і так вийшло, що в вагоні залишились тільки українці і одна російська сім’я. Пара років 35 і їхній син років 9.
Ще була компанія українських студентів, які веселились, голосно розмовляли і хтось матюкнувся. Цей русскій «папа» встає і починає виховувати, робить їм зауваження. Бо в нього бачте дитина, якій не можна слухати нецензурну лексику.
А мене як накрило, ми позаду сиділи і я так спеціально, голосно до подруги кажу, щоб вони чули. З якого дива ці русскіє, які взагалі повинні сидіти під плінтусом, дозволяють собі скакати до наших українських дітей на яких росія свої бомби кидає.
Як вистачає наглості взагалі в наш бік повертатись з якимось претензіями, замість очі ховати.
Жінка почула і почала його просити сісти, вспокоїтись. Той такий а чіто я плахоє чіто та сказал.