КоролеВешна• 26 января 2023

Як з російського ПСБ банку перекинути гроші на Приват24?

Питання в темі.
Чу Ча• 26 января 2023
Ніяк. Привіт санкції

автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляЧу Ча
Ніяк. Привіт санкції
Ого(
В мене родичі в Херсонській області, в них лише рублі і рос банк. Ніяк тоді?
happy camomile• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Ого(
Через обменку Bestchange быстро и легко
Из Хацапетовки• 26 января 2023
Ищите варианты в Bestchange
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляhappy camomile
Через обменку Bestchange быстро и легко
А можете коротко процедуру написати? Якщо не складно
Из Хацапетовки• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Там предложения от разных обменок Смотрите где курс выгоднее.
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Дякую
happy camomile• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Зайдите на их сайт,там есть горячая линия.Выбираете банк и валюту,потом обменку и перекидываете.Суть в том,что они кинут на карту русскую,а вам тогда переведут в гривнах.Минут 15 по времени.Я с коллегами часто так гоняю туда-сюда.
Викасикрет• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Ого(
Вам родичі з Херсонської області гроші пересилають?

автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Якщо ви розумна людина, то повинні розуміти, що тримати гроші з собою там, де поруч живуть росіяни - не дуже безпечно
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляhappy camomile
Дякую
Сижу_и_плачу• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Ого(
Там міняли є. Їдьте в Генічеськ. Там зараз бізнес-центр і практично обласний)
В мене батько в Новій Каховці тільки на українську пенсію принципово живе. Тому знаю, що гривні можна обміняти. Навіть, по безналу
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
в Генічеськ далекувато( але дякую
Прилипало• 26 января 2023
Ответ дляЧу Ча
Ніяк. Привіт санкції
А что вы так радуетесь? Представьте себе, у меня есть родственники в раше, которые за Украину и передают нам деньги
Сижу_и_плачу• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Я знаю, який там курс і яка російська пенсія) Та й хто працює там, також рублями не обіділяють, да і гривнямі також, так?? Так що, не соромитеся, жируйте на російські рублі)))
Лиса Патрикевна• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Ого(
Про родичів на ходу байки
Лиса Патрикевна• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Тобто, бути там їм безпечно, а грошам небезпечно, тому гроші вони на вашому приват24 зберігають.
Сижу_и_плачу• 26 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так забагато ж дуже..
Тому і їхати смисла нема. Зараз в Херсонській обл, трохи вглубь від фронту, рай(((
Як в Криму нашім пенсам в жопу дують. І ті вже готові казати, що Україна в усьому винна.. Навіть в НК, де місцеві бачать, як орки самі обстрілюють мирних з минометів, є такі, що кричать, що Україна.. Тому що продались за ці 10000 руб
дамаАмстердама• 26 января 2023
Бегите Автор) Вас еще не обгадили?

Запароленое одеяло• 26 января 2023
Ответ дляЧу Ча
Ніяк. Привіт санкції
Санкции не особо работают.
Они для того, чтобы еще больше ободрать народ, а кто то нажился на этом. Все прекрасно переводится, в городах есть менялы и отправляют на любую карту.
Ms. Откровенность• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
А откуда у них рубли? Да и ещё в таком количестве, что опасно хранить?
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
У вас все добре?) Моя мати ніколи не виїде з рідного дому. Якщо вона захотіла надіслати гроші - я повинна знайти спосіб як це зробити. Свої нікчемні коментарі залишайте при собі!
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Треба до лікаря вам) бо з такою логікою далеко не заїдете.. ні однієї російської допомоги моя сім’я не брала
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Про родичів на ходу байки
Хто ж вам винен, що ви в усьому брехню бачите) дитячі травми нагадують про себе?)
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Так забагато ж дуже..
Хто продався? Ваші знайомі??
Ви бачили ціни на окупованій території? Та сама палка ковбаси в гривнях до 1000. Рай? Мовчали б
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Бегите Автор) Вас еще не обгадили?
Там щось тут бабко ви зовсім обділені якісь)))
Нещасливі, певно
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
В якій кількості? Не додумуйте написане. В тому районі зараз все в рублях.
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Бегите Автор) Вас еще не обгадили?
Там т9 вище виправив) писала, що бабульки тут нещасливі
Вам дякую)
Ms. Откровенность• 26 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
Так они что, деньги на еду и бытовые расходы хотят у вас на карте хранить?
Бред.
автор КоролеВешна • 26 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Бред.
Ну чому ви рахуєте чужі гроші? Яка різниця яка сума? Мінімальна якась культура повинна бути наявна чи як? Суть питання була в іншому.