Сестрица Алёнушка• 26 января 2023
Які шанси когось знайти після 40?
Я розумію шо то доля і кому як повезе , але хочеться почути ваші історії і ваш досвід .
Мені 40, виглядаю на 40. Зовнішність приємна ( ну так кажуть ) . Якихось видатних здобутків не маю але й не « гола , боса і в вінку» , спонсора не шукаю . Заміж не хочу . Самотності не боюся але хотілось би мати поряд людину з якою добре .
Як думаєте ,наскільки це реально?
СернаМоисеевна• 26 января 2023
Ответ дляСестрица Алёнушка
А хто просить любити? Поважати буде досить .
Чоловік, що поважає дітей? Це мабуть більш рідкісене створіння, ніж чоловік, що поважає жінок.
Ответ дляПоказушница
Со мной уже 2 раза знакомились когда я с коляской с ребёнком по делам была. Причём на мой удивлённый взгляд и фразу, что логично, что я не так давно родила и замужем, говорят, ребёнок не гарантия наличия мужчины:)
Но я выгляжу эффектно и ухоженно, прекрасно знаю что мужчинам многим понравлюсь
В Украине очень сомнительно то, что вы описываете. Рассказать можно что угодно, потешьте свое самолюбие на здоровье)
Ответ дляПрикуси Язык
Мені 47
Вибір є
Всі попадаються самотні
Самодостатні
З будинками своїми
З бізнесом
І так далі
Всі на 10-15-25 р старші мене
Одне мене не влаштовує - це секс
Навіть ось 66 років
Блін
Такий гарний мужчина
Холений
Розумний
Хазяїн
Так співає мені вже більше 6 місяців
Всюди їздимо
Пьємо шампанське майже щодня
Але секеекссс блііін
Він хоче по 5 р в день (((
Вибір є
Всі попадаються самотні
Самодостатні
З будинками своїми
З бізнесом
І так далі
Всі на 10-15-25 р старші мене
Одне мене не влаштовує - це секс
Навіть ось 66 років
Блін
Такий гарний мужчина
Холений
Розумний
Хазяїн
Так співає мені вже більше 6 місяців
Всюди їздимо
Пьємо шампанське майже щодня
Але секеекссс блііін
Він хоче по 5 р в день (((
А вам надо сколько-1 раз в месяц?
СернаМоисеевна• 26 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Так автор не хоче заміж. Яка різниця чи є діти якщо немає в планах створення сім´ї?
То хай в статусі на сайті знайомств так і пише ’Втомилась від заміжжя, хочу стосунків лише для тіла та душі’.
Прикуси Язык• 26 января 2023
Ответ длядивчинка
А вам надо сколько-1 раз в месяц?
Да
Можна якомога рідко
А от їздити з ним всюди ,вечеряти святково мені дуже подобається )
Можна якомога рідко
Сладкий лимончик• 26 января 2023
Девушки, а почему бы не знакомиься на рабрте, там оч хорошо видно.характер человека, проф состоятельность, а это уже важнее чем внешность. Когда я работала в большой фирме, там 2-3 пары сложилось с последующим браком. Или через друзей на мероприятиях. Тиндеры и тп я думаю для одноразовых встреч сейчас.
Сестрица Алёнушка
• 26 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
А сайтах знайомств, що вам пишуть?
Та поки нічого)) Мене там нема .
Потрібен був час просто відновитись , і побути з собою .
Ответ дляА я с косою
Обожнюю ’Кассиопею’, думала другий флакон не буду купляти, але не стрималась і знов купила.
Ще цей нанюхала, дуже сподобався, і його прихопила)
Ex Nihilo Fleur Narcotique. Чоловікам дуже подобається))
А ви мені подобаєтєся)) І фльор наркотик теж мені подобається))) і в мене є азора атар,- аромат один - в - один, але дешевший))
Ответ дляЦаревна в уггах
В мене таке ж питання за 30 років. Наче і не дурна, і не спонсора хочу, а попадається ну один краще іншого. То зрадники, то сам не знає чого він хоче, то я вже привяжусь, а він десь пропаде. Не вмію шукати чоловіків. Ще цей тіндер дурний, я його вже всерйоз не спримаю.
І вимог не виставляю, і не напрягаю відносинами, а все одно всі не слава богу попадаються.
Постройте натальную карту, некоторым просто особо не судьба, но судьба в чем-то другом
Прикуси Язык• 26 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Що це таке ?
Завжди знайомлюсь в реалі
Ніколи - в Інтернеті
Завжди знайомлюсь в реалі
Ніколи - в Інтернеті
Показушница• 26 января 2023
Ответ длядивчинка
Ну вы судите через призму вашего личного опыта, только и всего))
А я в 35 лет вышла второй раз замуж за кого хотела, это практика))
А я с косою• 26 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ну і багато у вас чоловіків 38-45, які не одружені?
У нас на підприємстві , де людей більше 1000 таких дуже мало, в основному такі собі кавалери.
Сладкий лимончик• 26 января 2023
Разведенные после 40 есть, вполне. Можно пробовать если есть.желание
Сливочная пенка• 26 января 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
А куда сходить, посоветуйте)
А какие у вас хобби..я б спортзал ходила, точнее пока жила в Киеве ходила в спортлайф с сауной и бассейном,
А я с косою• 26 января 2023
Ответ для__Jane__
Дякую, а парфум зараз пошукаю))
Сладкий лимончик• 26 января 2023
А еще то что все хотят помоложе. Вот к автору может подойти дядя около 50, а 40 летний пойдет себе 30+ присматривать. Непросто пару найти, согласна, но пробовать надо.
Ответ для__Jane__
Не читала до конца- нет вдохновения. Откуда взяла- из опыта. ’ Нашружающих’ своими проблемами не любят
Не знаю, может вы просто не интересная? Мои проблемы всегда интересовали мужчин и автоматически становились общими. Иначе зачем это взаимодействие? Сидите себе тихонько и не отсвечиваете? Высокие отношения, ничего не скажешь.
Сладкий лимончик• 26 января 2023
Пойдите на танцы какие то, выгуливайте собаку, можно и в очереди познакомится или через друзей. Улыбчивый позитивный человек, который сам себе интресен, притягивает. Если это возможно сейчас в наше время быть оптимистом, конечно. А и говорят многие разводятся, чем не вариант автору. Достойного ей кавалера
Прикуси Язык• 26 января 2023
Ответ длядивчинка
Ой ну вы любите чтобы вас кружили. Зато честно. У вас всегда такое низкое либидо было или только этого мужчину не очень хочется?
Всегда
НетЕщеНаверное• 26 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
йога, стрейчинг. Хожу конечно. На пол денс ходила, но сейчас закрылась группа
А я на шпагате• 26 января 2023
в 40 років або розведенці, то краще одразу тікати; або гультіпаки-холостяки вічні; або неліквід; або мамені синочки; шанси мізерні