Голодаю• 26 января 2023
Смердить між ніг
Мені 35, докучає запах з рота, поту і ще між ногами теж як сиджу, то чую запах звідти. До гінеколога ходжу регулярно, мазки все ок, навіть на скриті зппп робила, теж все ок.
Від чого цей запах? Від сечі?
Вчора цілий день була в черзі, наодягалась так, що було жарко, відповідно потіла півдня і почала чути запах з між ніг. Це не запах сечі чи риби. Що робити?
Від чого цей запах? Від сечі?
Форс мажор• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Так, синтетика. Змінити на натуральні тканини? Теж гарна ідея. Спробую. Дякую
Да, я тоже раньше замечала такой запах...тоже самое касается подмышек. Только из душа вышел , намазался дезодорантом, через час уже запах..
Зоркая Зорро• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
70 кг 168 см
То у вас вага, там все треться і потніє ясно. В мене там нема жиру і нічого не треться і запазуьвіжповідно нема
Голодаю
• 26 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
А короной Вы болели? Паросмии не было, случайно?
Короною хворіла. Легкий перебіг. Запахи не відчувала декілька місяців. ’Іскаженія’ запахів не було
Чебуравлик• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Я волохата, так. Тестостерон має відношення до запаху?
Так, як і до волохатості)
Голодаю
• 26 января 2023
Ответ дляПодругаМужа
І ще вологі серветки жіночі, після кожного походу в туалет.
О, точно. Дякую
Тролю как могу• 26 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
после короны я тоже от себя слышу сильно запах пота...раньше такого не было
Незнакомлюся• 26 января 2023
Корона была? У меня после нее нюх, как у собаки. Я перестала пользоваться ОТ, не могу выдержать запахи
ЦыбаФу• 26 января 2023
З рота це зуби,ясна,язик,шлунок-багато факторів.З всього іншого можливо надлишкова вага,я була 65,теж мала запах,сильно схудла-нема.Як варіант якісь порушення обмінних процесів.Щитовидка,цукор.
Затишне кубло• 26 января 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ха, вага це у мене - вже за 100 кг, а автор так, дюймовочка. Її вага повністю вкладається в медичні норми.
Барбитта• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Не люблю волосся, тому усе життя там лисо.
значить ви чимось хворі
в мене немає волосся і миюсь я всього раз в день, ніколи ніякого запаху немає
волосатое стекло• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Давно?
Голодаю
• 26 января 2023
Ответ для220В
Автор, если это не запах мочи( почки, цистит), не гинекология, то может гормоны? Что у вас с весом? Изо рта запах - желодок как?
Можливо й гормони. Я волохата була вище норми. Добряче волохата була. Електроепіляція, лазер допомогли.
70 кг, 168 см. Але у мене м´язів багато, не виглядаю повною.
Зі шлунком проблем не маю. Десь на ютуб дивилась що запах з роту через жовчний. Узд щороку проходжу, то лише загин жовчного. Нічого такого лікар не казав.
Марафетчица• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Купіть гарну білизну з натуральних матеріалів.
Репетиторша• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Зовсім ні. Не люблю каву
Тогда наверное гормональное. Пейте воды побольше. Можно попробовать ноги дезодорантом мазать.
ТаПрямТам• 26 января 2023
В паху теж є потові залози. Я душ приймаю двічі на день, але іноді відчуваю і там запах поту, а краї трусів бувають мокрі, так само як футболки під пахвами.
Може ще грибок бути.
Тобто вологе середовище і розвиваються бактерії.
Може ще грибок бути.
Залатавая• 26 января 2023
Пользуйтесь антиперспирантом, если там сильно потеет.
Все побрить и мажьте там где потеет
Голодаю
• 26 января 2023
Ответ дляФорс мажор
Так! Я після душа одразу смерджу! Навіть не через годину!
Директриссимо• 26 января 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Бо товсті сильно потіють . І то ви так думаєте що від вас не чути
згодна, у мене така ж вага і все смердить, всі скадки промазую дезіком, не чути не рівно не смердить нажаль...це як коти своїм хазяям усі не смедять(в мене кішка і смердить ,а до кого не прийди всі починають зразу. ну скажи .що мій кіт не воняє,ну відношення ж ніхто портити не бажає, то й кажуть що ні
Репетиторша• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Автор, а мыло какое? У меня иногда от мыла такой запах как пот, но на деле не пот. Попробуйте сменить.
ШобВам_КакНам• 26 января 2023
Вы туалетной бумагой после похода по маленькому каждый раз вытираетесь? Если нет, то вот вам причина. Других не вижу.
Директриссимо• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
не має, в мене низький і теж воняю і волосся ліже хоча дгеа теж нижня границя норми, а сімптоми як на підвищений і теж волохата (роблю лазер)
Голодаю
• 26 января 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Підпісюєте може?
Пітнієте?
Не підпісюю.
Пітнію. Але! Коли займаюсь в тренажерному залі, то на мені ніколи не було мокрих плям. Я не сильно пітнію, або мабуть правильніше сказати, що пітнію я рівномірно по всьому тілі, бо кажу ніколи в житті не мала плям в підпашках чи деінде
Барбитта• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
у ендокринолога були?
Голодаю
• 26 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
Давно?
В серпні 2020 року чи то вже 2021 рік був не пам´ятаю... Корона почалась в березні, а я хворіла влітку в серпні того ж року
Лукава Кішка• 26 января 2023
Ответ дляГолодаю
Натуральні і ніяких щоденних прокладок
сказочное_Бали• 26 января 2023
Не носити синтетику, лише натуральну білизну (звичайні трусики, не танга, стрінги і т.д.)
НЕ!! носити щоденні прокладки - це пекло для статевої системи
Користуватися гелями для інт.гігієни