3 дні тому Зеленський ухвалив "принципове»рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон.
У своєму зверненні Зеленський "заборонив українським чиновникам та депутатам відпочивати закордоном".
Мені одразу стало зрозуміло, що заборона полишати країну стосується виключно опозиції, а не слуг народу.
Як приклад, «вірний бультер’єр» і куму Андрія Єрмака, Микола Тищенко який поїхав відпочивати від важкої праці в Закарпатті у Тайланд.
А тепер уявіть, щоб виправдати свій відпочинок ціле посольство України в Тайланді на завтра організувало Колі фейкову зустріч у Таїланді з громадянами України.
Мабуть для відкриття секретів приготування його фірмового Том-Яма!
Радіємо за Колю та чекаємо на його подальші фотозвіти «офіційних» зустрічей з Тулуму та Куршевеля!
Ekaterina17• 26 января 2023
😡 Коли вже скiнчиться це шапiто
Скiльки можна терпiти цi окозамилювання , безкiнечну брехню , цей сором ((
Ответ дляWendy Rhoades
а я не про засідання фракції.
Є повноважні органи, спочатку мало б бути розслідування за яких умов і на підставі яких дозвільних документів він взагалі перетнув кордон.
Коли він перетинав кордон? Я просто не вкурсі. Президент підписав новий закон вчора ,чи позавчора. Напевно колян раніше поїхав. Тому чекаємо розвитку подій
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
А ви знаєте скільки ще депутатів опзж залишаються в місцевих радах і це не Коля. Так що , щоб очисти владу треба час.
Серьезно?
Почти год война, а агентура раши ОПЖЗ так и сидит в парламенте
Сколько времени ещё нужно , стесняюсь спросить ?
10 лет ?
Когда нужный им закон пропихнуть , то они быстро , а как агентов раши выгнать из ВР , то не судьба , ну-ну
10 лет ?
Хочется верить, что неожиданно начнётся резкий разворот на колею правового государства. Очень хочется, чтоб у Зеленского взыграли амбиции, пусть под принуждением запада, войти в историю лидером нации и реформатором. Поживаем - увидим.
Даже такая мелкая подлянка как испорченный тайский релакс Коляна меня тоже радует.
Ekaterina17• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
пiсля цього ’Закону’, президент персонально пiдписує кожне вiдрядження за кордон. Так що... все Зеленський знає
Ответ дляblack-opium
Серьезно?
10 лет ?
Я маю на увазі місцеві ради, у нас, в КР сидять((
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Так они и в ВР сидят
Просто из ОПЖЗ вышли ,позафракционные типа теперь
Ответ дляI-va
А посольство, которое пошло на поводу у этого недоумка, тоже исключили из партии? О чем они думали? Что никто ничего не узнает?
саме на останнє ірозраховано. А якщо і взнають, по напис на толстовочці Лисого в день оголошення результатів виборів - в допомогу
Ответ дляblack-opium
Вот последняя новость
Если его туда никто не отравлял , то он сесть должен и лишиться мандата, а не просто из партии быть исключён
❗️ Николая Тищенко никто за границу не отправлял, — Спикер ВР Руслан Стефанчук
Спикер ВР добавил, что он и председатель парламента не подписывали распоряжение на командировку Тищенко в Таиланд.
Интересно тогда, как же он там оказался...😏
Украина Online | Подписаться
Интересно, тот, кто кто его выпустил, будет уволен 🤔
I_am_Ukrainian• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Так депутатом он все равно остаётся
И голосовать будет как надо будет СН
Это просто показуха для народа , типа наказали
А должен сесть , как и Резников за бешенные цены на закупку продуктов для военных, так этого даже не уволили
Позорище
И голосовать будет как надо будет СН
Позорище
Ага. Зато всяких замов поувольняли и ни один министр при этом не пострадал
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
чого раптом? хіба не цього добивались пресловуті 73%?
Сюрр и дичь просто творится
И этот беспредел во время войны
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
А є закон іх лишити мандатів?
Конечно
Тем более в военное время , легко
Ответ дляМариш_ка
чергове окозамилювання і порція зеленого силосу))) щоб забули яйця по 17 грн. Чогось згадався анекдот про переставляння ліжок в борделі
Смена проституток тоже мало чем поможет. Снести весь бордель нужно. Но на его месте построить что-то стоящее не всем под силу. У вас есть кандидатура на примете?
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Вау, як заспівали)))) перше - із дипломатичного протоколу, ’ні о чьом’, але 73%ним це не пояснити все одно. На відміну від кандидата в президенти, який твердив, що ’віжу мір в глаза путіна’ і з цим гаслом йшов на вибори. Пєтя порішав багато, в тому числі і тягачі для ЗСУ. І вирішує далі, що дуже поперек комусь, аж виїзд заборонили і не пустили в ПАРЄ, де він міг запросто бути обраним головою. Але замість нього послали тамаду-балалайщика. Втім, Петя вже давно не Президент, нинішньому вже навіть баби в леопардових сукенках і лосінах помагають зрушити з мертвої точки лєопарди. але чогось крім обнадійливих заяв нічого, правда?
Ответ дляPiracanta
Объясните мне,пожалуйста.Военное положение в стране - означает власть военных во главе с главнокомандующим. Каким членом здесь Верховноя Рада? Она должна быть распущена и на фронт в первых рядах пример избирателям показывать. Может я чего-то не понимаю
Ви хоч одного слугу бачили на фронті?