3 дні тому Зеленський ухвалив "принципове»рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон.
У своєму зверненні Зеленський "заборонив українським чиновникам та депутатам відпочивати закордоном".
Мені одразу стало зрозуміло, що заборона полишати країну стосується виключно опозиції, а не слуг народу.
Як приклад, «вірний бультер’єр» і куму Андрія Єрмака, Микола Тищенко який поїхав відпочивати від важкої праці в Закарпатті у Тайланд.
А тепер уявіть, щоб виправдати свій відпочинок ціле посольство України в Тайланді на завтра організувало Колі фейкову зустріч у Таїланді з громадянами України.
Мабуть для відкриття секретів приготування його фірмового Том-Яма!
Радіємо за Колю та чекаємо на його подальші фотозвіти «офіційних» зустрічей з Тулуму та Куршевеля!
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляAlve
А на каких основаниях он пресек границу?
На тех основаниях что он Тищенко и ему можно. Думаете его обычные погрпнцы могли б остановить? А сейчас этот факт как то вскрылся и нужно прикрыть задницу.
Renesmeе 16• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Да і з Петьою вони змогли домовитися, мінські , всі діла))
Мені цікаво де Петя стільки грошей бере для ботів, для піару, «братья» допомагають?
Renesmeе 16• 26 января 2023
Ответ дляEkaterina17
😡 Коли вже скiнчиться це шапiто
Скiльки можна терпiти цi окозамилювання , безкiнечну брехню , цей сором ((
Пекельні борошна так?😁
Ответ дляRenesmeе 16
А ниче, что он был в списке форбс? Президент этот межгалактический) Причем этих ботов тут не так уж и много. Одни и те же везде фигурируют. На минималках, так сказать)
black-opium• 26 января 2023
Он титаническую работу провёл
Всё понятно ?
❗️ «Я провел титаническую работу»: Тищенко оправдывается в чате “Слуги народа”
Информацию обнародовал нардеп Гончаренко.
Украина Online | Подписаться
Всё понятно ?
Украина Online | Подписаться
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Вместо того чтобы открыть уголовные дела , сейчас просто увольняют . Это ппппцц
Скажіть, це якийсь дурдом. Відповідальності нуль. Ну звільнили і звільнили, «не вєліка патеря»
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляДжусс
У Ермака такой гнилой кум. Он меня разочаровал.
Ага, скажи мені хто твій кум я скажу хто ти.
Ответ дляМариш_ка
’нє чітал, но осуждаю’
які ж ви, 73%ні прогнозовані)))) і чому я навіть не здивована? Це ж так зручно тепер всіх, хто задає логічні питання і тикає носом в зелені ’купки’ обзивати порохоботами, правда?
Ловіть лайфхак: коротший, зате смисл той самий буде - ’сам дур*нь’
Удалено администрацией...
Екатерина27• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Он титаническую работу провёл
Всё понятно ?
Украина Online | Подписаться
Всё понятно ?
Украина Online | Подписаться
Ну так конечно титаническую))) такую аферу с Таем провернуть ради отпуска, это вам не митболы пожарить
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Зупиніться. От просто зупіниться.
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
І на передову, після відпочінку. Яка мерзота, вони відпочівать літають, коли уся батьківщина скрябає на ЗСУ!!!! Діточки навіть колядничі гроші донатять. А ось ці толстосуми тільки гребуть собі в карман.
яке на передову?))
Він щойно з Мукачівського котла вирвався, поїхав на відновлення, а ви його на передову))
Ответ дляОксана-004e
Так смешно выглядят попытки защитников нынешней власти оправдать все эти зашквары. Сами себя назваливают, мол, какие молодцы, порохоботов вычислили и заблокировали
Интересно, вчера был ДР найвэлычнишого. Мариупольцы, например, поздравили его, пожелали долгих лет жизни? Поблагодарил и за все?
Ох, пошла я отсюда
идите
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Спасибо за комплимент. Да, я думать умею и делаю это не за деньги. Уж очень люблю, что бы по справедливости.
I_am_Ukrainian• 26 января 2023
Ответ дляPlayland
А воно вже покаране - відсутністю елементарного інтелекту та спотвореною зовнішністю. Перекошене від уколів обличчя.
Мені одне незрозуміло - як воно опинилося в вищих шаблях влади?
Ну добре гроші шалені, але ж якусь клепку потрібно мати
Так пишут же - там все между собой какие-то кумовья. Вот и попристраивались.
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляPlayland
Ви дарма вважаєте що він там опинився випадково. Він та інші хто відмовився у скандалах не з вулиці туди потрапили.