Polz• 26 января 2023

Бачили про Тищенка?

3 дні тому Зеленський ухвалив "принципове»рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон.
У своєму зверненні Зеленський "заборонив українським чиновникам та депутатам відпочивати закордоном".

Мені одразу стало зрозуміло, що заборона полишати країну стосується виключно опозиції, а не слуг народу.
Як приклад, «вірний бультер’єр» і куму Андрія Єрмака, Микола Тищенко який поїхав відпочивати від важкої праці в Закарпатті у Тайланд.

А тепер уявіть, щоб виправдати свій відпочинок ціле посольство України в Тайланді на завтра організувало Колі фейкову зустріч у Таїланді з громадянами України.
Мабуть для відкриття секретів приготування його фірмового Том-Яма!

Радіємо за Колю та чекаємо на його подальші фотозвіти «офіційних» зустрічей з Тулуму та Куршевеля!
Alve• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Я б на місці хлопців стремалась з Кольою в одному окопі сидіти. Бо якесь воно таке недолуге
Посадить рядом героев пекалова и кошевого, будут хорошо смотреться

Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e
А вот петя, вот петя, уже бы сбежал и сдал
(это сарказм, если что)
а то у них тепер мантра-утішалка))))
Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляPolz
ага... ще в спину почне стріляти
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляAlve
А на каких основаниях он пресек границу?
На тех основаниях что он Тищенко и ему можно. Думаете его обычные погрпнцы могли б остановить? А сейчас этот факт как то вскрылся и нужно прикрыть задницу.
Renesmeе 16• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Да і з Петьою вони змогли домовитися, мінські , всі діла))
Мені цікаво де Петя стільки грошей бере для ботів, для піару, «братья» допомагають?
Екатерина27• 26 января 2023
Ну что ж, сколько веревочке не виться….. Коля прости, Коля прощай )))
Renesmeе 16• 26 января 2023
Ответ дляEkaterina17
😡 Коли вже скiнчиться це шапiто

Скiльки можна терпiти цi окозамилювання , безкiнечну брехню , цей сором ((
Пекельні борошна так?😁

Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
З якого дива, треба йому повістку і хай поработає на благо батьківщині
Тут, згодна. Повістку треба.
Nat-li• 26 января 2023
Ответ дляRenesmeе 16
А ниче, что он был в списке форбс? Президент этот межгалактический) Причем этих ботов тут не так уж и много. Одни и те же везде фигурируют. На минималках, так сказать)
black-opium• 26 января 2023
Он титаническую работу провёл
Всё понятно ?
❗️ «Я провел титаническую работу»: Тищенко оправдывается в чате “Слуги народа”

Информацию обнародовал нардеп Гончаренко.

Украина Online | Подписаться
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Вместо того чтобы открыть уголовные дела , сейчас просто увольняют . Это ппппцц
Скажіть, це якийсь дурдом. Відповідальності нуль. Ну звільнили і звільнили, «не вєліка патеря»
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляДжусс
У Ермака такой гнилой кум. Он меня разочаровал.
Ага, скажи мені хто твій кум я скажу хто ти.
Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
’нє чітал, но осуждаю’ які ж ви, 73%ні прогнозовані)))) і чому я навіть не здивована? Це ж так зручно тепер всіх, хто задає логічні питання і тикає носом в зелені ’купки’ обзивати порохоботами, правда? Ловіть лайфхак: коротший, зате смисл той самий буде - ’сам дур*нь’
Удалено администрацией...
Екатерина27• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Он титаническую работу провёл
Всё понятно ?

Украина Online | Подписаться
Ну так конечно титаническую))) такую аферу с Таем провернуть ради отпуска, это вам не митболы пожарить
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Зупиніться. От просто зупіниться.
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
І на передову, після відпочінку. Яка мерзота, вони відпочівать літають, коли уся батьківщина скрябає на ЗСУ!!!! Діточки навіть колядничі гроші донатять. А ось ці толстосуми тільки гребуть собі в карман.
яке на передову?))
Він щойно з Мукачівського котла вирвався, поїхав на відновлення, а ви його на передову))
Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
_MadonnA_• 26 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Такого беспредела как сейчас , такого воровства , учитывая что в стране война , не было .

Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Зупиніться. От просто зупіниться.
А ви хто?
автор Polz • 26 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
яке на передову?))
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
А ви хто?
А ви?
Playland• 26 января 2023
А воно вже покаране - відсутністю елементарного інтелекту та спотвореною зовнішністю. Перекошене від уколів обличчя.
Мені одне незрозуміло - як воно опинилося в вищих шаблях влади?
Ну добре гроші шалені, але ж якусь клепку потрібно мати
Ваша величність• 26 января 2023
Тищенко огидний мерзотник, ганьба йому.
olkaig• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e
Так смешно выглядят попытки защитников нынешней власти оправдать все эти зашквары. Сами себя назваливают, мол, какие молодцы, порохоботов вычислили и заблокировали
Интересно, вчера был ДР найвэлычнишого. Мариупольцы, например, поздравили его, пожелали долгих лет жизни? Поблагодарил и за все?
Ох, пошла я отсюда
идите
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Спасибо за комплимент. Да, я думать умею и делаю это не за деньги. Уж очень люблю, что бы по справедливости.
I_am_Ukrainian• 26 января 2023
Ответ дляPlayland
Так пишут же - там все между собой какие-то кумовья. Вот и попристраивались.
Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
А люди все продолжают вестись на удочку - разделяй и властвуй .
Сценарий этот был прописан давно и не важно , кто бы был президентом
Ви помиляєтесь . Європа думала, що ми падем. Так що, не знаю про який сценарій мова?
Ваша величність• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляPlayland
Ви дарма вважаєте що він там опинився випадково. Він та інші хто відмовився у скандалах не з вулиці туди потрапили.