Polz• 26 января 2023

Бачили про Тищенка?

3 дні тому Зеленський ухвалив "принципове»рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон.
У своєму зверненні Зеленський "заборонив українським чиновникам та депутатам відпочивати закордоном".

Мені одразу стало зрозуміло, що заборона полишати країну стосується виключно опозиції, а не слуг народу.
Як приклад, «вірний бультер’єр» і куму Андрія Єрмака, Микола Тищенко який поїхав відпочивати від важкої праці в Закарпатті у Тайланд.

А тепер уявіть, щоб виправдати свій відпочинок ціле посольство України в Тайланді на завтра організувало Колі фейкову зустріч у Таїланді з громадянами України.
Мабуть для відкриття секретів приготування його фірмового Том-Яма!

Радіємо за Колю та чекаємо на його подальші фотозвіти «офіційних» зустрічей з Тулуму та Куршевеля!
Клементина• 26 января 2023

бресточка• 26 января 2023
Закусенец вверх
vasilek5050• 26 января 2023
Він же був в банді ’Савлохи’ під кличкою Коля-оболонський, як такі потрапляють в ВР?
hrushyk• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Кім
М-да
Тепер я розумію,чого ми живем в такій сраці
olly_bijou• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
А ви знаєте скільки ще депутатів опзж залишаються в місцевих радах і це не Коля. Так що , щоб очисти владу треба час.
треба не тільки час. Треба не голосувати за таке лайно на виборах. Вони ж не з неба впали. За кожного голосували і ’робили всіх разом’. А тепер - обоже, яке ж він виявляється лайно, я розчарована
автор Polz • 26 января 2023
Ответ дляhrushyk
М-да
А що не так з Кімом?
LadaU• 26 января 2023
Ответ дляPolz
А що не так з Кімом?
А що так з Кімом окрім відосиків?
Ким
’Чисто юридически гражданская война’ – глава Николаевской ОГА о войне на Донбассе:
https://news.liga.net/politics/news/chisto-yuridic...

mamarama• 26 января 2023
Ответ дляLadaU
А що так з Кімом окрім відосиків?
Ким
’Чисто юридически это война гражданская... Де-юре это гражданская, де-факто это российская агрессия. То есть они ими руководят. Нашими гражданами, которых мы ждем обратно, когда это все закончится, когда власть в России сменится. И тогда наши граждане к нам вернутся’, – сказал Ким.

Вот эти слова Кима это и есть политика президента нашего.
Они все ждали мифической смены власти в росии и чуда, что Донбасс сам собой как-то там вернется в Украину.
Наш Ким такой открытый, искренний чувак
Всю правду-матку и вывалил, душка))
Все они пришли поворовать немного, а страна там как-нибудь сама разберется со своими проблемками.
LadaU• 26 января 2023
Ответ дляmamarama

Наш Ким такой открытый, искренний чувак
Всю правду-матку и вывалил, душка))
’НовоелиТсо’ очередное...
MobyMoby• 26 января 2023
Ответ дляIrina-5d24
А ваша там отписалась в защиту зеленых?
Увы. Даже если б кто-то и хотел, то такой возможности все равно нет. Порохоботы банят всех неугодных и в их темах нет других акков
Екатерина27• 26 января 2023
Обломчик. Не могут собрать голоса внутри партии, чтобы его снять даже с зам главы комитета…
Irina-5d24• 26 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Ой ли, порохоботы и банить не успевают как в бан сами летят. У зеленых бабла на содержание ботов куда больше и система отработана еще в 2019м
mamarama• 26 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Та звиздец.
Коля очень важный деятель, без него и партия развалится!