3 дні тому Зеленський ухвалив "принципове»рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон.
У своєму зверненні Зеленський "заборонив українським чиновникам та депутатам відпочивати закордоном".
Мені одразу стало зрозуміло, що заборона полишати країну стосується виключно опозиції, а не слуг народу.
Як приклад, «вірний бультер’єр» і куму Андрія Єрмака, Микола Тищенко який поїхав відпочивати від важкої праці в Закарпатті у Тайланд.
А тепер уявіть, щоб виправдати свій відпочинок ціле посольство України в Тайланді на завтра організувало Колі фейкову зустріч у Таїланді з громадянами України.
Мабуть для відкриття секретів приготування його фірмового Том-Яма!
Радіємо за Колю та чекаємо на його подальші фотозвіти «офіційних» зустрічей з Тулуму та Куршевеля!
Irina-5d24• 26 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Ваша подруга уже создала тему)
А ваша там отписалась в защиту зеленых?
Ответ дляPlayland
А воно вже покаране - відсутністю елементарного інтелекту та спотвореною зовнішністю. Перекошене від уколів обличчя.
Мені одне незрозуміло - як воно опинилося в вищих шаблях влади?
Ну добре гроші шалені, але ж якусь клепку потрібно мати
А Ківа як? А Ляшко? А Надя? До речі понесла якесь покарання ця Надя за підробку сертифікатів? Ні . Коли вже та справедливість буде
Ответ дляColor never seen before
Ви дарма вважаєте що він там опинився випадково. Він та інші хто відмовився у скандалах не з вулиці туди потрапили.
Та я це чудово розумію
Ну але ж хоча б 2 слова зв’язати вміти треба - а він реально валянок
І не соромиться своєї неосвідчкності - нахрапом бере
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Она же летчица
Где она ?
Воюет ?
Где она ?
Воюет ?
Ваша величність• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Для можновладців не буде
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Смішно, по справєдлівості це жму руку абнімаю ?
Это готовиться к войне, а не на шашлык. Но вам все равно не понять. А я не могу видеть как восхваляют человека, который открыл дверь убийце
Ответ дляPolz
Та їх кодло там
А Югік Луценко в окопах умнічає
Сєня доказує, що йому не дали проект «стіна» завершити і він хоче таки туди знову
Ну що там казати , коли всі ми проковтнули аферу з лікарнею майбутнього від Ющенка (
На таких речах не можна загравати
А Югік Луценко в окопах умнічає
На таких речах не можна загравати
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляColor never seen before
колька как и клички оба , были бандюками в 90-е
Во власти случайных людей нет
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Як він відкрив двері вбивці?
Сколько можно уже одно и то же рассказывать? Сворачиваение оборонки, разминирования, мир в глазах... Ну одно и тоже и все удивляются - как же так случилось, что за сутки кусок Украины отхватили, при том, что знали о нападении?
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Як він відкрив двері вбивці?
видимо ,имеется ввиду разминирование и остановка оборонпрома почти полностью
Ответ дляPlayland
Та їх кодло там
А Югік Луценко в окопах умнічає
На таких речах не можна загравати
А Югік Луценко в окопах умнічає
На таких речах не можна загравати
Сумно і боляче на це дивитись. Наші хлопці на фронті вмирають, каліками стають, а такі позориська як Коля при владі тусуються
Клементина• 26 января 2023
Очередной ’я тихонько в лес уйду’
Класс!
Одни гуманитарку воруют, другие взятки за генераторы берут, третьи яйца в тридорога покупают
Цитирую нашего президента:
’Кто сейчас зарабатывает на войне?’
Класс!
Цитирую нашего президента:
’Кто сейчас зарабатывает на войне?’
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
И куча другого вредительства, в соответствии с оманскими договорами
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляkachka
Котлета, защитник!
Ну, одного батальона Монако оказалось мало
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляPlayland
Та я це чудово розумію
Навіщо йому стидатись? Той хто його брав туди не зважав на деякі його риси. Це як з тою бабою прес-секретаркою її професіоналізм або поводження її протектора не цікавили, йому було головно інше. Те саме і тут
Lena-Lena12• 26 января 2023
Дуже сумно, що такі люди приходять до влади на повному серйозі. Ясно, що десь в минулому кримінал, але не центровий, а так на побігеньках:-( по типу «Коля Бумер», плюс, видно, він ще й не дуже розумний. Ну ок. Займав свою нішу у кримінальному світі, потім трохи перекинувся на ресторан і тв. Ну ок. Раз поліція бездіяльна. Ну навіщо в Раду? Навіщо? Навіщо його прийняли і терпіли? На мою думку, брав увагу на себе:-( сумно… коли такі при владі, то це приниження українського народу:-( і винен не лише Коля, а всі, хто його прийняли та терпіли. На жаль:-( сумно, слів нема… про виїзд навіть не здивувалася. Більше би була в шоці, як би Коля під Бахмутов селіфі шпилів, а так нічого нового:-(
Lena-Lena12• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Ви здивуєтеся, але Ківа втік, і без сорому вєщав, що він в раші, ще з січня 2022 року… але гроші на транспортні витрати як депутат, на переміщення Україною, з держбюджету отримував до середини літа… питання, хто за це відповість? І чому депутат/втікачам не перекривають кошти автоматично? Ось це більші злочини, ніж те, що здрадники та запроданці кацапсткі нарешті назвали себе. Ківа завжди таким був, строьомним, та прокацапським:-( але хто тим втікачам гроші платить? Чому автоматично не припинили їхнє фінансування з держбюджету України, хз…
Ответ дляLena-Lena12
Та це взагалі жесть. Коли хлопцям на броніки збирають прості люди, а Ківі півроку в рашку зп платять. Дурдом
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Во власти случайных людей нет
Естественно, поэтому каждый раз удивляют вопросы как так получилось? Почему пропустили?! Да его туда таким и брали.
Все все знали и правда просто вышла наружу и дошла до обычных людей.
Lena-Lena12• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Найбільш цікаво, що журналісти восени знайшли ці всі проплати. Бо без команди жодна проплата в Раді не проходить… так само питають, як так? Отримували кошти зрадники… відверті зрадники… невже ніхто не помітив у платежі, що кошти йдуть зраднику Ківі? Та іншим… впевнена, що помітили:-( коли всі люди збирають не лише на броники, а навіть на бінти та турнікети… у раді як завжди відповідальних нема:-( оце і сумно, до болю та відчаю. І всякі Колі, чмоні, г@андоні, відповідальності не понесуть… на жаль:-( лише перед Богом за свої вчинки:-(
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
А у нас нормальных и не было с момента независимости
То Кравчук , что сдал ядерку , то есть положил начало ее сдачи , потом Кучма ,который ее сдачу закончил и отдал раше 2000 ракет , которые сейчас летят по Украине , потом Ющенко , который продал Украину, «отравившему его» яныку( по факту пуйлу), потом янык, который был полной шестёркой пуйла , ну про последних двух уже и писать неохота , все и так всё знают
Strelka_007• 26 января 2023
Ответ дляДжусс
У Ермака такой гнилой кум. Он меня разочаровал.
А сам Єрмак це є просто ´ум, чєсть і совєсть´.