Polz• 26 января 2023

Бачили про Тищенка?

3 дні тому Зеленський ухвалив "принципове»рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон.
У своєму зверненні Зеленський "заборонив українським чиновникам та депутатам відпочивати закордоном".

Мені одразу стало зрозуміло, що заборона полишати країну стосується виключно опозиції, а не слуг народу.
Як приклад, «вірний бультер’єр» і куму Андрія Єрмака, Микола Тищенко який поїхав відпочивати від важкої праці в Закарпатті у Тайланд.

А тепер уявіть, щоб виправдати свій відпочинок ціле посольство України в Тайланді на завтра організувало Колі фейкову зустріч у Таїланді з громадянами України.
Мабуть для відкриття секретів приготування його фірмового Том-Яма!

Радіємо за Колю та чекаємо на його подальші фотозвіти «офіційних» зустрічей з Тулуму та Куршевеля!
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Вау, як заспівали)))) перше - із дипломатичного протоколу, ’ні о чьом’, але 73%ним це не пояснити все одно. На відміну від кандидата в президенти, який твердив, що ’віжу мір в глаза путіна’ і з цим гаслом йшов на вибори. Пєтя порішав багато, в тому числі і тягачі для ЗСУ. І вирішує далі, що дуже поперек комусь, аж виїзд заборонили і не пустили в ПАРЄ, де він міг запросто бути обраним головою. Але замість нього послали тамаду-балалайщика. Втім, Петя вже давно не Президент, нинішньому вже навіть баби в леопардових сукенках і лосінах помагають зрушити з мертвої точки лєопарди. але чогось крім обнадійливих заяв нічого, правда?
Тот кто мир в глазах путина увидел - стал национальным героем. Живём по Оруэллу

Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Коли він перетинав кордон? Я просто не вкурсі. Президент підписав новий закон вчора ,чи позавчора. Напевно колян раніше поїхав. Тому чекаємо розвитку подій
в смислі коли?))
а як би він міг опинитись в Тайланді, не перетинаючи кордон?
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Вот последняя новость
Если его туда никто не отравлял , то он сесть должен и лишиться мандата, а не просто из партии быть исключён
❗️ Николая Тищенко никто за границу не отправлял, — Спикер ВР Руслан Стефанчук

Спикер ВР добавил, что он и председатель парламента не подписывали распоряжение на командировку Тищенко в Таиланд.

Интересно тогда, как же он там оказался...😏

Украина Online | Подписаться
Ну а что им ещё сказать? Понятно что все вышло наружу и нужно что то теперь говорить. А так конечно они ничего не знали и теперь негодуют!ага.
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
в смислі коли?))
Прочитайте моє запитання ще раз
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Ви хоч одного слугу бачили на фронті?
Так , ну ладно
Не перегибайте
Там даже Богдан отметился , правда пофоткался и тикать

автор Polz • 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Так , ну ладно
Не перегибайте
Ой та сфоткався десь на зупинці під Києвом. Таке позорисько
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Та понятно
Это же стеб )
Нина____• 26 января 2023
Автор, та нормально всё, я вас умоляю. Он же ж Слуга народа. Служит, как может, бедняга. Лица на нём нет(
Tori1602• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляI-va
Смена проституток тоже мало чем поможет. Снести весь бордель нужно. Но на его месте построить что-то стоящее не всем под силу. У вас есть кандидатура на примете?
кандидатури завжди є. Друге діло, щи цих ви не сковирнете, навіть не мрійте, це вам не ’барига’)))
автор Polz • 26 января 2023
Ответ дляI-va
Кім
tanya_krasa• 26 января 2023
Отправить его на передовую!
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Прочитайте моє запитання ще раз
звичайно він поїхав раніше, інакше б не довелось влаштовувати цирк з посольством.
Але у нас військовий стан вже майже рік, і є тільки окремі категорії чоловіків, які мають право залишати межі України.
То варто перевірити, на яких підставах виїхав цей пан, а не просто выключити з партії.
Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e
та фігня, що бачив, то таке.... головне, аби знову не привиділось
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
А люди все продолжают вестись на удочку - разделяй и властвуй .
Сценарий этот был прописан давно и не важно , кто бы был президентом
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
SAVVASUNNY• 26 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
його мали б ще і позбавити депутатського мандату, за незаконний перетин кордону взагалі-то передбачена кримінальна відповідальність.
І на передову, після відпочінку. Яка мерзота, вони відпочівать літають, коли уся батьківщина скрябає на ЗСУ!!!! Діточки навіть колядничі гроші донатять. А ось ці толстосуми тільки гребуть собі в карман.

Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
’нє чітал, но осуждаю’ які ж ви, 73%ні прогнозовані)))) і чому я навіть не здивована? Це ж так зручно тепер всіх, хто задає логічні питання і тикає носом в зелені ’купки’ обзивати порохоботами, правда? Ловіть лайфхак: коротший, зате смисл той самий буде - ’сам дур*нь’
Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
а що ще їм лишається? на себе пальцем показати?
Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Так , ну ладно
Не перегибайте
а точно, ще Безугла))))
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
А вот петя, вот петя, уже бы сбежал и сдал
(это сарказм, если что)
SAVVASUNNY• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Треба Колю розстрєлять?
З якого дива, треба йому повістку і хай поработає на благо батьківщині
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e
(это сарказм, если что)
Та они одинаковые
При одном всё склады оружейные взрывались , другой считай вообще остановил оборон пром, разминировал дороги для рашни и катал всё в асфальт .
А люди за срачами , кто хуже не видят правды
автор Polz • 26 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
Я б на місці хлопців стремалась з Кольою в одному окопі сидіти. Бо якесь воно таке недолуге
Оксана-004e• 26 января 2023
Так смешно выглядят попытки защитников нынешней власти оправдать все эти зашквары. Сами себя назваливают, мол, какие молодцы, порохоботов вычислили и заблокировали
Интересно, вчера был ДР найвэлычнишого. Мариупольцы, например, поздравили его, пожелали долгих лет жизни? Поблагодарил и за все?
Ох, пошла я отсюда
Alve• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Вот последняя новость

Украина Online | Подписаться
А на каких основаниях он пресек границу?
автор Polz • 26 января 2023
Ответ дляAlve
Ну Колі ж можна. На тих же підставах, коли його Велюр працював на повну в локдаун, всі закриті були, а Велюру можна
Мариш_ка• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...