3 дні тому Зеленський ухвалив "принципове»рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон.
У своєму зверненні Зеленський "заборонив українським чиновникам та депутатам відпочивати закордоном".
Мені одразу стало зрозуміло, що заборона полишати країну стосується виключно опозиції, а не слуг народу.
Як приклад, «вірний бультер’єр» і куму Андрія Єрмака, Микола Тищенко який поїхав відпочивати від важкої праці в Закарпатті у Тайланд.
А тепер уявіть, щоб виправдати свій відпочинок ціле посольство України в Тайланді на завтра організувало Колі фейкову зустріч у Таїланді з громадянами України.
Мабуть для відкриття секретів приготування його фірмового Том-Яма!
Радіємо за Колю та чекаємо на його подальші фотозвіти «офіційних» зустрічей з Тулуму та Куршевеля!
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Вау, як заспівали)))) перше - із дипломатичного протоколу, ’ні о чьом’, але 73%ним це не пояснити все одно. На відміну від кандидата в президенти, який твердив, що ’віжу мір в глаза путіна’ і з цим гаслом йшов на вибори. Пєтя порішав багато, в тому числі і тягачі для ЗСУ. І вирішує далі, що дуже поперек комусь, аж виїзд заборонили і не пустили в ПАРЄ, де він міг запросто бути обраним головою. Але замість нього послали тамаду-балалайщика. Втім, Петя вже давно не Президент, нинішньому вже навіть баби в леопардових сукенках і лосінах помагають зрушити з мертвої точки лєопарди. але чогось крім обнадійливих заяв нічого, правда?
Тот кто мир в глазах путина увидел - стал национальным героем. Живём по Оруэллу
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Коли він перетинав кордон? Я просто не вкурсі. Президент підписав новий закон вчора ,чи позавчора. Напевно колян раніше поїхав. Тому чекаємо розвитку подій
в смислі коли?))
а як би він міг опинитись в Тайланді, не перетинаючи кордон?
Color never seen before• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Вот последняя новость
Если его туда никто не отравлял , то он сесть должен и лишиться мандата, а не просто из партии быть исключён
❗️ Николая Тищенко никто за границу не отправлял, — Спикер ВР Руслан Стефанчук
Спикер ВР добавил, что он и председатель парламента не подписывали распоряжение на командировку Тищенко в Таиланд.
Интересно тогда, как же он там оказался...😏
Украина Online | Подписаться
Ну а что им ещё сказать? Понятно что все вышло наружу и нужно что то теперь говорить. А так конечно они ничего не знали и теперь негодуют!ага.
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Ви хоч одного слугу бачили на фронті?
Так , ну ладно
Не перегибайте
Там даже Богдан отметился , правда пофоткался и тикать
Не перегибайте
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляPolz
Ой та сфоткався десь на зупинці під Києвом. Таке позорисько
Та понятно
Это же стеб )
Ответ дляI-va
Смена проституток тоже мало чем поможет. Снести весь бордель нужно. Но на его месте построить что-то стоящее не всем под силу. У вас есть кандидатура на примете?
кандидатури завжди є. Друге діло, щи цих ви не сковирнете, навіть не мрійте, це вам не ’барига’)))
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Прочитайте моє запитання ще раз
звичайно він поїхав раніше, інакше б не довелось влаштовувати цирк з посольством.
Але у нас військовий стан вже майже рік, і є тільки окремі категорії чоловіків, які мають право залишати межі України.
То варто перевірити, на яких підставах виїхав цей пан, а не просто выключити з партії.
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
А люди все продолжают вестись на удочку - разделяй и властвуй .
Сценарий этот был прописан давно и не важно , кто бы был президентом
SAVVASUNNY• 26 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
його мали б ще і позбавити депутатського мандату, за незаконний перетин кордону взагалі-то передбачена кримінальна відповідальність.
І на передову, після відпочінку. Яка мерзота, вони відпочівать літають, коли уся батьківщина скрябає на ЗСУ!!!! Діточки навіть колядничі гроші донатять. А ось ці толстосуми тільки гребуть собі в карман.
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
’нє чітал, но осуждаю’
які ж ви, 73%ні прогнозовані)))) і чому я навіть не здивована? Це ж так зручно тепер всіх, хто задає логічні питання і тикає носом в зелені ’купки’ обзивати порохоботами, правда?
Ловіть лайфхак: коротший, зате смисл той самий буде - ’сам дур*нь’
Оксана-004e• 26 января 2023
Ответ дляSAVVASUNNY
А вот петя, вот петя, уже бы сбежал и сдал

(это сарказм, если что)

SAVVASUNNY• 26 января 2023
Ответ дляTori1602
Треба Колю розстрєлять?
З якого дива, треба йому повістку і хай поработає на благо батьківщині
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляОксана-004e

(это сарказм, если что)

Та они одинаковые
При одном всё склады оружейные взрывались , другой считай вообще остановил оборон пром, разминировал дороги для рашни и катал всё в асфальт .
А люди за срачами , кто хуже не видят правды
Оксана-004e• 26 января 2023
Так смешно выглядят попытки защитников нынешней власти оправдать все эти зашквары. Сами себя назваливают, мол, какие молодцы, порохоботов вычислили и заблокировали
Интересно, вчера был ДР найвэлычнишого. Мариупольцы, например, поздравили его, пожелали долгих лет жизни? Поблагодарил и за все?
Ох, пошла я отсюда
Ответ дляblack-opium
Вот последняя новость
Украина Online | Подписаться
А на каких основаниях он пресек границу?