Осторожная• 26 января 2023
Київ сніданок
Підкажіть де можна поснідати з дітьми недалеко від залізничного вокзалу Києва
Пургену мне• 26 января 2023
Зі сторони Південного вокзалу багато різних закладів майже в ряд розташовані. Є з чого вибрати.
Хранительница чешки• 26 января 2023
100% безопасно в Маке, дешевле и по-домашнему в Пузатой хате
Пушап Ми• 26 января 2023
Ответ дляПургену мне
І навіть Мак з того боку новіший, ніж біля центрального + не такий натовп