Ласковая_львица• 27 января 2023
Жителі Києва, підкажіть будь ласка
Чим з залізничного центр вокзалу зручніше добратись до вулиці Зоологічна 3
Сегодня не целуюсь• 27 января 2023
Метро - Вокзал -Політехнічний інститут червона лінія, трохи пройтися і дуже швидко будете там
Ласковая_львица
• 27 января 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дякую Вам) як це, червона лінія?
КошкинДом• 27 января 2023
Їдете до м.Лук’янівська.від Лук´янівки сідаєте на автобус 14 чи 15 і їдете 2 зупинки. (Ілуть замість трамвпїв).
Від політеха на Зоологічну чимало йти. Навіщо, чкможна підїзати?
КошкинДом• 27 января 2023
Подивилась на карті.це десь біля парку Пушкіна.краще реально до м.Політехнічний інститут.
Маманя• 27 января 2023
Ответ дляКошкинДом
Зачем такое советовать?
Ухахайкина• 27 января 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую Вам) як це, червона лінія?
В Київському метро три гілки - червона, зелена, синя.
Маманя• 27 января 2023
От метро Вокзальная до Полетихнического 1 остановка. Там пешком или подъехать одну остановку любым наземным транспортом.
Сегодня не целуюсь• 27 января 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую Вам) як це, червона лінія?
Ось так, червона лінія метро, тобто не треба переходити на іншу гілку. Одна зупинка
Подумывающая• 27 января 2023
Ответ дляКошкинДом
Там йти 20 хв максимум, до Лук´янівки їхати довше
Вся в кредитах• 27 января 2023
Ответ дляКошкинДом
Вы смеетесь? От вокзальной до Лукьяновки с пересадкой ехать минут 20. А потом топать по Зоологической. 3 номер ближе к проспекту победы, чем к дегтяревской. Это как чесать лавой ухо правой рукой через голову.
Быстрее и удобнее до политеха, там идти минут 5-10 до зоологической.
КошкинДом• 27 января 2023
Ответ дляВся в кредитах
Блін.пишу ще одній розумасі.роззуваємо очі і читаємо нижче і не пишемо хєрні
Valentina shop2020• 27 января 2023
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
Вся в кредитах• 27 января 2023
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
побольшомусекретику• 27 января 2023
Ответ дляПодумывающая
13 хвилин по гугл навігатору, але хто як іде. Ми швидше доходимо, там нема чого іти.
побольшомусекретику• 27 января 2023
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
КоКоКоКоКоКо...• 27 января 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую 😅
Автор, от Южного вокзала 465 маршрутка идет по пр.Победы мимо Зоологической. Это если не захотите на метро