Королева спама• 26 января 2023

кто принимал магний б6+ мелатонин. Как эффект?

Долго засыпаю + карусель из мыслей + учёба и спорт. Думаю, как помочь себе
Белоснежко• 26 января 2023
Малатонин супер.
И привыкания нет.

Мавка• 26 января 2023
Послушаю
ХуАнита• 26 января 2023
Магній допомагає, мелатонін, особисто для мене, до опи.
Мне без сахара• 26 января 2023
приймаю мелатонін без магнію, сон набагото краще, треба десь місяць пропити кожен день 3-6 мг в один і той самий час - тоді має сон налагодитись
Аль_де_Барановна• 26 января 2023
Мелатонін мені допомагає саме фізично заснути, тобто думки нікуди не йдуть, але тіло прям клонить до сну, приймаю дозу 9 мг
автор Королева спама • 26 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
ого, яка доза. Ви курсами приймаєте? Як потім без нього спите?
автор Королева спама • 26 января 2023
Ответ дляМне без сахара
немає ніяких побічних? ви курсами приймаєте?
Аль_де_Барановна• 26 января 2023
Ответ дляКоролева спама
Мені лікар таку призначив🤷‍♀️ п’ю за потреби, тобто коли не можу заснути
Губка Боб• 26 января 2023
Ответ дляКоролева спама
Мелатонин надо пить месяц, потом перерыв.
Мне он уже не сильно помогает, потому невролог назначил по-сильнее.
Но у меня карусель ’война+прилеты+дети’ и возраст старше.

Мне без сахара• 26 января 2023
Ответ дляКоролева спама
по собі не помітила побочок)
П´ю от зараз тиждень вже як
навіть якщо довгенько засипаю - то всеодно сон більш якісний, навіть якщо годин менше сплю - я виспипаюсь, не як раніше - поверхнево
автор Королева спама • 26 января 2023
Ответ дляМне без сахара
по собі не помітила побочок)
П´ю от зараз тиждень вже як
блін, мені б так спати) ще й кіт вранці тигидик влаштовує)) а який саме ви п´єте?
Аль_де_Барановна• 26 января 2023
Ответ дляКоролева спама
Не курсами, а за потреби, було таке, що тиждень приймала кожного вечора. Нормально без нього, а п’ю якщо відчуваю, що вже час, а сну немає, або тривожні думки тощо
Юпитерная• 26 января 2023
Автор!Раджу купити ковдру з утяжувальну,допомагає засинати супер.
Крім ваги(6-7кг) у такої ковдри ще є переваги.
Я раніше теж підбирала медикаменти,а тепер солодко засинаю лише з цією ковдрою!
автор Королева спама • 26 января 2023
Ответ дляЮпитерная
ой не люблю я такі важкі ковдри))