Marmel@dka• 26 января 2023

Хто знає звідки це можуть дзвонити?

І що це взагалі означає?.. Подзвонили з номера +380443551561, автовідповідач запропонував натиснути 1 для чи то підтвердження чи то верифікації номеру телефону на iPay... я не зрозуміла що це за фігня і вимкнула їх взагалі. Через хвилину ще прийшло таке повідомлення
max2013• 26 января 2023
Це код Києва

neortoju• 26 января 2023
Похоже, что кто-то пытается вашей картой рассчитаться в интернете.
Dark_Yasna• 26 января 2023
ребенок есть?
Плаття-терапія• 26 января 2023
шахраї, кожного разу щось нове придумують
Lovesunray• 26 января 2023
Можливо хтось ваш номер випадково вказав на платіжному сервісі.
polski• 26 января 2023
Ну вот мама мне сегодня прислала, а я смеялась , а вот как оказалось и правда такой развод есть
ШелдонК• 26 января 2023
Мені так карту ламають, дзвонять без кінця і просять нажати. Нажмеш і все - є доступ до Приват24

автор Marmel@dka • 26 января 2023
Ответ дляneortoju
...
автор Marmel@dka • 26 января 2023
Ответ дляDark_Yasna
ребенок есть?
Так, але він точно такого не вчинить без дозволу, тим паче на тей час ми були разом, він не грав в ігри
автор Marmel@dka • 26 января 2023
Ответ дляШелдонК
Капець
автор Marmel@dka • 26 января 2023
Ответ дляneortoju
Ставила один смайлик, а виліз інший...
Olha-f1a5• 27 января 2023
Мне недавно такие звонки ночью были в 22.00, ещё и смс на старую переписку в Вайбер приходили с пином(3-х значным вместо 4-х значного)и кодом.
Olha-f1a5• 27 января 2023
Разговаривал автомат моего банка.
Перезванивал на горячую линию.
Звонят с того же номера что и тел.Банка
Olha-f1a5• 27 января 2023
Пин ввела не правильный.
Olha-f1a5• 27 января 2023
Ничего не сломали, но карточку банка (почему-то заблокировали).
Olha-f1a5• 27 января 2023
Ложить трубку и все