Якось пояснили нам, чому країни гаранти не виконали свої зобов’язання ?
Love_Love_Love_• 30 января 2023
Запросіть в чат Байдена, Шольца, Макрона
Бо інакше тема ні про що
Чекаю
Бо інакше тема ні про що
Чекаю
Roni-Verona• 30 января 2023
Як я розумію від того що в нас військовий стан а не війна то і виконувати немає що
Love_Love_Love_• 30 января 2023
Ответ дляDashko007
Тобто так в немає пояснень? Я думала десь пропустила цей момент
Зараз свисну - зберу масонів, най все пояснюють сволочі
ПЛЮС-МИНУС• 30 января 2023
Ответ дляDashko007
Меморандум это не договор.
Kristal2013• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Да і Кучму
і королеву Єлизавету
Ну тогда надо многих звать, кто нас продал. И Кравчук, и Ющенко, пороха, а главное чудесно исцеленную в тюрьме Юльку не забыть и остальное кодло призвать к ответу.
А що з ним? Признали, що раша порушила, та й все. Які гарантії повинні були виконати Штати, Британія та ’довісок’ у вигляді Франції та Китаю. Напасти на рашу? Цього не буде. Зброя, гроші, навчання, санкції -- так (реально треба дякувати, що в нас у 2014 все заварилося, бо інакше я дуже сумніваюся, що б нам допомогали). Життя своїх громадян -- ні.
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляDashko007
Яких саме гарантій?
Конкретну цитату з нього надайте, щоб зрозуміти, що саме ви хочете обговорити.
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо інакше тема ні про що
Чекаю
Бо інакше тема ні про що
Чекаю
Особливо Шольц і Макрон.
Ці країни підписанти?
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляRoni-Verona
А війна як задокументовується?
Roni-Verona• 30 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
А війна як задокументовується?
це лише мої думки, що так як війну нам не оголошували то і робити нічого не треба, маю на увазі вводити миротворчі війська
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляEspresso_caffe
и Кучму
От про Кучму погоджусь. І О.Чалого до купи, якого ОП у Турцію тягала на перемовини з руснею.
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляRoni-Verona
У меморандумі відсутнє слово ’війна’. Як, доречі, і у всіх міжнародних документах.
Є поняття ’агресія’.
Roni-Verona• 30 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Є поняття ’агресія’.
напевно ви знаєте більше в цьому питані, тоді чомуж нам допомагають тільки зброєю ( не дуже охоче ) Чому не виконують забов´язань? Я наприклад не розумію
Mrs.Ochmonek• 30 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо інакше тема ні про що
Чекаю
Бо інакше тема ні про що
Чекаю
Все таки Меркель, Оланда, Обаму чи хто там був в 2014
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляRoni-Verona
Яких саме зобов´язань? Конкретизуйте, будь ласка.
Зброєю допомагають на основі документів ООН, які регламентують право (!) допомагати зброєю країні, що зазнала агресії.
Mrs.Ochmonek• 30 января 2023
Ответ дляDashko007
Вони сказали, що це були запевнення, а не гарантії. Іншими словами ’надурили дурака’
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляYN8678
Ахахах) ну вы вспомнили тоже)
Но мне кажется надо было изначально объявить войну, то что по факту это война знают все,но юридически военное положение и надо официально требовать от гарантов решения вопроса.
Тобто, Україна мала оголосити війну параші?
Гарантів чого саме?
НамСвоюРобити• 30 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ага, особливо Меркель. Яким боком Німеччина до Меморандуму? Взагалі неядерна держава.