Опля Картопля• 26 января 2023

Девочки Киев, может кто то котенка продает, хотим в семью любимца до 3500 грн .

Оченьценная• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Ну в прошлый раз было 4ро котят, вроде норм, главное под ноги смотреть когда начинают бегать
А можна фото маленьких комочків.
Щедрик• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Ахахах, ну у нас чисто домашние)
ааа які класні! це щасливий батько поруч?
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляОченьценная
А можна фото маленьких комочків.
Конечно
Щедрик• 27 января 2023
Ответ дляZelenkа
В друзів киця, поки не пропала, щороку родила. Один раз прямо на мені на руках, вони сидять ржуть, я ж не бачила таке. Кажу, а чого вона так нявчить і вигинається, це того що я чухаю?
Потім ці вишкварки як таракани бігають, допоки не роздадуть по вулиці))
ну, в сучасному світі - це неправильно, що вони не стерелізували її. кішці також здоров’я не додається від вагітностей безкінечних
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляЩедрик
Да, постоянно с ними. Кошка отдыхает а он охраняет
Оченьценная• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Конечно
Які красотулі. Може для автора котенятко підійде?
Щедрик• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
шикаррррна сім’я!

Це на продаж будуть кошенята?
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляОченьценная
Вони ще маленькі, тількі неділька, треба чекати)
Zelenkа• 27 января 2023
Ответ дляЩедрик
Я сто разів казала, але свої мозги в чужу голову не вкладеш
Оченьценная• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Супер, ціле сімейство.
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляЩедрик
шикаррррна сім’я!

Це на продаж будуть кошенята?
Дякую, ми їх обожнюємо
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляЩедрик
шикаррррна сім’я!

Це на продаж будуть кошенята?
Комусь подаруємо, в нас вже є бажаючі, інших продамо
Zelenkа• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Конечно
Татусь ну копія мій Байрактар, висловушка ж шотландець? І мама рідкого окрасу, шикарнючі варенички такі)))
Оченьценная• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Дякую, ми їх обожнюємо
А вони ще сліпеньки? У них коли очі відкриваються?
Оченьценная• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Конечно
Ви можете спокійно взяти котиків на руки, батьки не шиплять?
успокойте_Меня• 27 января 2023
Ответ дляОпля Картопля
))) заскриню и буду в камментах под вашими гаданиями на таро оставлять )))
покажите скрин!))
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляZelenkа
Так, кішка також, прсто вона прямоуха, не можна скрещувати вислоухого з вислоухим тому що дітки будуть хворіти, тому кішечку обирали прямоуху)
успокойте_Меня• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
У меня сейчас 8 котов. Кот, кошка 6-ро котят, кошка неделю назад родила)
У вас каждіе 3 месяца 8 котов?
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляОченьценная
У деяких вже відкрилися, а три ще сліпеньки
Zelenkа• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Ага, знаю, там ціла система схрещування. Це я так заріклась ніколи більше не брати кота, дуже переживала, рік тому втратила... І влітку побачила в групі віддавали котенят, і закохалась. Які вони розумні, шотландці, правду кажуть - як собаки.
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
У вас каждіе 3 месяца 8 котов?
Ні, чому це? Це другий раз, тим кошенятам вже рік,
А_мій_самий_самий• 27 января 2023
Ответ дляспальное место
Поищите в приютах. Там иногда такие красивые экземпляры попадаются)
Мы свою там взяли.
Не берите только британцев и шотландцев и смотрите на характер, никогда по фото не берите. Всегда едьте сами на знакомство, а не с пересылка и, как многие любят
На мой характер я очень хотела Сиберика, но они очень дорогие, те что чистокровные
Ми взяли шотландську прямо вушку) З сином ганяють і дуркують, зі мною - ласкава буркутушка))) Я її фото побачила та одразу зрозуміла, що це наше дівчатко;)
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляZelenkа
Співчуваю вам. Це трагедія. Але я рада що у всіх моїх тварин було щасливе життя і їх дуже любили. Тому що в мене була собака яку попередні хозяєва дуже ображали. Жахалася коли її намагалися погладити. Мама її забрала до нас, і ми дуже її любили. Тому я знаю що це було гарне життя. Подумайте про це
Бабайко• 27 января 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вы бы свои рвотные позывы оставили при себе
Дамочке к врачу бы, а лучше к двум, подлечить и нервы и желудок
МамОмужа• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
В каком Вы городе?
Zelenkа• 27 января 2023
Ответ для Fallen_angel
Я сама винувата, 12 років котику, мочекамінна, ну просто не розуміла його, а потім вже кинулась, лікування і пізно...
Я відео і фото кота скидала хазяйці, сміємось, що родичі, бо у них киця від тієї ж кицьки)))
Fallen_angel• 27 января 2023
Ответ дляМамОмужа
В каком Вы городе?
Київ
КоКоКоКоКоКо...• 27 января 2023
Ответ дляБабайко
Первоочередно -голову,а потом все остальное
Zelenkа• 27 января 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Та то троляка, забийте, краще блоканіть її, і просто скаржитись на всі повідомлення. Таке писати про тварин може тільки больненьке.
КоКоКоКоКоКо...• 27 января 2023
Ответ дляZelenkа
Схожу відправлю в баню)))