Опля Картопля• 26 января 2023

Девочки Киев, может кто то котенка продает, хотим в семью любимца до 3500 грн .

Леди Репях• 27 января 2023
Автор, даже в самом Киеве есть мини-приюты.
Обратитесь в организацию Happy Paw, у них там всё очень грамотно организовано, и они Вам предложат несколько вариантов любых котят.

Сейчас самое время помочь какому-то усатенькому, неужели Вам не хочется?😯
natali5839• 27 января 2023
Ответ дляМастер Пис
У меня британец, 15й год пошел
Самое ласковое и доброе создание
Мальчик
В мене кішка - 10 років, британка. Дуже ласкава, потребує постійної уваги, дуже любить сидіти на руках, де не присядеш , вона тут як тут. А спати взагалі тільки поруч з нами, голова на подушці.. Це наша любімка.
Tatius_ka• 27 января 2023
Просто думки вголос... Без порад...
-Тварини, підібрані з вулиці (голодні, холодні....) нічим не гірші за ’чисто-’ і ’полу-’кровок
Инста_Богиня• 27 января 2023
Ответ дляnatali5839
Це виключення, що ласкава у вас, в більшості своїй вони все ж не ласкаві зовсім, у трьох моїх знайомих британці, у всіх характер противний
Tatius_ka• 27 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Вважаю, що характер - індивідуальність, що взагалі не залежить від породи
a.ostroverh• 27 января 2023
Ответ дляТут надолго
А где брали? Не остаются после него пятна на постели? Они ж лысые и потеют. У меня на лысых практически нет аллергии, обожаю котов. Был бурма, он и запустил мне аллергию, которая со временем распространилась на всех котов
Я не знаю
Но мой следов не оставляет почему-то
Мастер Пис• 27 января 2023
Ответ дляnatali5839
Все як Ви пишете
А ще мурчить як трактор і завжди відчуває і приходить коли я себе погано почуваю
А ще в мене донька 11 років, коли вона народилася коту було майже 3 роки, ніяких ревнощів, ніякої агресії, терпляче відносився до її ’ любові’
автор Опля Картопля • 27 января 2023
Ответ дляШкала Радости
Мы в сентябре взяли сфинкса,она влюбила в себя всех,даже тех кто не воспринимал эту породу.
У меня дома кроме комнат везде плитка без теплого пола, читала они могут простудиться( но сфинксы они нереально классные, у наших соседей сфинкс чудный котожиробасик )))
Ms. Dolly• 27 января 2023
Ответ дляОпля Картопля
У них есть определенный ряд заболеваний на уровне днк можно сказать, вот сейчас знакомая волонтер лечит британца от которого отказались хозяева(
Це на рівні ДНК пояснюється просто: нєфіг в’язати кого попало і з ким попало. Породиста тварина того і коштує дорого, щоб не було мутацій ДНК і генетичних проблем. У мене британець чистокровний, від хороших батьків. Дуже милий пуфічек 7 кг. Ніякої агресії, ріс з дитиною разом. Купуючи тварину за дешево, ви підтримуєте розведенців. Краще взяти з притулку, або з вулиці кошеня.
автор Опля Картопля • 27 января 2023
Ответ дляЛеди Репях

Я и так помогаю по мере моих возможностей, но малышей сейчас нет, были летом но мы вернулись не так давно домой. Мне вчера дали ссылку на фб, вот написала жду.
автор Опля Картопля • 27 января 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ну питомник тоже не показатель здорового животного, маме я покупала британца она очень хотела, прививки, кастрация, корм, в 7 лет начались проблемы у него со здоровьем, пошли в клинику диагноз недоразвита 1 почка, и как сказал врач если бы не качественный корм то вылезла бы проблема раньше сразу предложил усыпить, мы естественно пошли в другую клинику, кот прожил еще 5 лет , правда кушал с того момента только пакетированный корм , и каждых 3 месяца контроль анализов, узи и курс лекарст в виде капель....Вот мне и сейчас муж говорит купи в питомнике и не морочь голову....
Оловянный_Прагматик• 27 января 2023
Ответ дляТут как тут
Вы вообще ничего не поняли. Объяснять желания нет. Если не слышат, это обычно бесполезно.
Учитесь правильно излагать свои мысли , для начала, а не в кучу недоразвитый мозг у котенка приплели и социализацию тут и объяснять не чего
a.ostroverh• 27 января 2023
Ответ дляОпля Картопля
Пару дней назад в местной группе видела
тогдалия• 27 января 2023
Ответ дляTatius_ka
Просто думки вголос... Без порад...
ні
тварина з вулиці це генетичні мутації
відсутність виховання
і можлива агресивність
я взяла абіссинку за 700 доларів і це найкраще на шо я витратила кошти в житті
Tatius_ka• 27 января 2023
Ответ длятогдалия
ні
тварина з вулиці це генетичні мутації
відсутність виховання
і можлива агресивність
мої коти з вулиці... піду зайвий раз в носік поцьомаю кожного... :)

п.с. наявність паспорту/довідки з пітомніка (чи що там...) = виховання?)))
Молчалка• 27 января 2023
Ответ длятогдалия
ні
тварина з вулиці це генетичні мутації
відсутність виховання
і можлива агресивність
сравнили 700 долларов и 3500 грн
в случае автора я тоже за котенка с улицы или приюта, чем у разведенцев за такую стоимость.
тогдалия• 27 января 2023
Ответ дляМолчалка
сравнили 700 долларов и 3500 грн
а я щось за автора писала і її 3500
я написала за чистопородних
а оці по 3500 «вислоухі британці» ( якщо що такої породи не існує)
це жлобство
Молчалка• 27 января 2023
Ответ длятогдалия
а я щось за автора писала і її 3500
я написала за чистопородних
це жлобство
так толку писать за чистопородного абиссинца, если автор не готова покупать за такую цену. выше написали комментарий, что лучше тогда уже взять с улицы. вы ответили на этот комментарий.
katya-lucky• 27 января 2023
Ответ дляОпля Картопля
И как они установили, что именно недоразвита, а не усохла?
Ваш случай как раз пример того, что животное породы британец (а это проблемная порода) дожил до 12 лет именно потому что взят был в хорошем питомнике.
Козачка• 27 января 2023
Ответ дляспальное место
Поищите в приютах. Там иногда такие красивые экземпляры попадаются)
Мы свою там взяли.
Не берите только британцев и шотландцев и смотрите на характер, никогда по фото не берите. Всегда едьте сами на знакомство, а не с пересылка и, как многие любят
На мой характер я очень хотела Сиберика, но они очень дорогие, те что чистокровные
А с британцами и шотландцами, что не так? У нас брит- золотой кот, скоро 4 года
Молчалка• 27 января 2023
Ответ дляkatya-lucky
Люди ищут себе оправдание, почему не хотят брать животное из хорошего питомника, но за приличную сумму денег.
автор Опля Картопля • 27 января 2023
Ответ дляkatya-lucky
Ну там шла речь о том, что она на уровне утробного развития, как я поняла зачаток был но развиться нормально она не смогла, была очень маленькая( это, то что я видела на узи и рентгене) и да чтобы не говорили, корм имеет очень большое значение для домашних котов и печально когда хозяева экономят на корме(((...
Щедрик• 27 января 2023
Ответ дляЛеди Репях

а в них також оці правила: ’кіт має бути без права вигулу у дворі, ставте на вікно сітку анти-кіт, присилайте звіти, купуйте лише найдорожчий корм’ ??
КвартираЧья• 27 января 2023
Ответ дляЩедрик
я по цій причині не взяла кота з притулку. Довб.йоби, вибачте. Хотіли копію мого паспорта, місця прописки, прийти в мою квартиру на огляд, як та дворняжка жити бути (при тому що кастрований кіт, явно не для розплоду беру), поставити сітки на вікна.. Серйозно??? охрінили.
Купила потім з розплідника породного абсолюнто здорового, привитого, сама каструвала і дуже задоволена. Добре, що з тими притулками не звʼязалася. А котів там щиро жаль.
Бабайко• 27 января 2023
Ответ дляШкала Радости
100%, у нас с каждыми новыми гостями от этапа ’фу какая гадость’ до ’ой какая милота, мне нужно таких две’ проходит максимум пол часа))
Сосиска_Втесте• 27 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Та да )) Девон и эльф это моя тень ))) шотландка - умри раб, покорми и отвали !
аналогічний досвід, тільки без ельфа ) британка сама по собі, девон ходить за мною хвостом, спить з обнімашками під ковдрою зі мною або дітьми. А як немає опалення, то лізе ледь не за пазуху ))
Щедрик• 27 января 2023
Ответ дляКвартираЧья
і мене це стримує. оці прискіпування до умов проживання кота.
оце б так соц служби наші дітьми переймалися, чесне слово. буває, діти живуть в натуральних свинарниках, з небезпечними для їх життя опікунами. і соц працівники закривають очі.
а тут - кіт.

в мене приватний будинок (а часто з притулків пишуть - ніяких приватних будинків!), при чому, що це в нас новий сучасний будинок, але ж див. п.1 - правила притулків. я дозволяю котам ходити гуляти на вулицю - і вважаю це їхнім правом на цікаве, повноцінне життя, волю для втілення інстинктів (полювання), а не пожиттєву тюрму в 4х стінах. так, мої коти були кастровані. і сіток на вікна я не поставлю, жоден кіт, який має право піти прогулятися і повернутися, коли заманеться - такий кіт не має потреби відчайдушно стрибати з 2-го (5,7, 10) - поверху.
Сосиска_Втесте• 27 января 2023
Ответ дляTatius_ka
Просто думки вголос... Без порад...
не погоджуся, тому ща маю досвід - кошеня з підвалу, яке подрало все на світі ( і мене в тому числі) і гадило під ліжком. Відвезена в село, де прожила щасливе життя, ловлячи мишей. І породні коти, що дряпають дряпку і ходять виключно на лоток, не дряпає навіть дітей, що тягають його.
Щедрик• 27 января 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
в мене 2 коти жили. один - взяли в знайомих, кішка безпоробна, батько - невідомий, але безпородний. ала мама не дика, жила в сім’ї. кіт - ідеальний. ходив спочатку на лоток, потім - надвір. ловив мишей. в домі нічого не псував, лише кігтєдряпку. лагідний, розумний, добрий, тактовний. це і особистий характер, безумновно, бо тварини ж, як і люди, - усі різні. і другий кіт. дикуватий, прибився до нас. намагалися тримати в домі. так і не привчився до лотка. тому живе біля дому, зробили йому хатку на дворі, там всередині килимок з підігрівом.
тому вискновок - важливе виховання кошеня з народження, і певна генетична пам’ять. кошеня від вихованої домашньої кішки з великою вірогідністю шкодити не буде.
Сосиска_Втесте• 27 января 2023
Ответ дляЩедрик
ну от тому кіт з вулиці це лотерея.