Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Чашечка чая• 27 января 2023
Ссылку на документ и снятие анонима

Регионщица• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Вчора прочитала, що вчителям не буде перегляду заробітної плати у 2023, як обіцяли. В країні нема коштів, заморозили. Ось так. Про яку якість шкільної освіти ми говоримо? Так що військові далеко не єдина наша проблема.
якість освіти впала різко ще 3 роки тому. коли всі опинились на удальонці. і навіть не від заробітної платні це залежить
Дую ветер• 27 января 2023
Доречі, у всіх військових є вибір, тил за 13 тис, або воювати за 100 саме вони на це вчились.
КучМала• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Теж ризикують, але таким чином хочете розвалити армію і у тилу?
Це єдиний механізм.
Армию развалили уже давно. Но не надо выезжать за счёт других профессий
ТочноБудет• 27 января 2023
30 тисяч отримували студенти ввйськових вишів в тому числі.
Тобто першокурсниця воєнний перекладач, воєнний психолог, воєнний юрист і хто там ще, сидячи десь в Луцьку чи Львові на лекціях, крім державного забезпечення і навчання за державний кошт, отримувала ще й 30 тис на місяць.
Це норм?

Прлти воєнних медиків та мобілізованих нічого проти не маю, вони повинні ці гроші отримувати.
На перекуре• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
А пенсии по 3 тыщ норм? А народ за минималку работает нормально? Сейчас 30% в Украине безработных, официально и им нихто ничего не выплачивает, а работ нет просто.
Под пытками• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Це єдиний механізм.
Не развалится армия в тылу, потому что на место этих людей найдут новых, если эти не хотят работать без доплат.

Дую ветер• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Так і якості нема, це не онлайн, а домашнє навчання по факту.
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляМедсестричка
Такий ризик має кожна людина у країні в якій іде війна. Будівля воєнкомату стоїть в полі? Тоді давайте надбавку і людям, що живуть біля воєнкомату. Їхнє житло і життя теж під ризиком, бо живуть біля військомату.
Ні, давайте всім військовим по 6700. Жирують вони на 13000
Любвиобильный бот• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Бухгалтеру? Да!
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Можно уйти в частную компанию и зарабатывать больше.
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляРегионщица
Не згодна. Якість навчання (і онлайн також) напряму залежить від рівня оплати.
Куда_бежать• 27 января 2023
все мы прекрасно понимаем что после боевых действий экономика приходит в упадок и чем дальше тем больше ..это всё только начало.
Оч@ров@Шк@• 27 января 2023
Автор, ссылку на оф документ дайте пожалуйста
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляПод пытками
Не слышу про массовые увольнения из военкоматов)
долой_лама• 27 января 2023
Цілком справедливо. Ще забрати треба потрачені кошти на дармоїдів
соева-сысоева• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
В чому саме?
Сняли не только с военных. В госслужбе оставили одни оклады.
Касаемо военных, естественно, нужно разбираться, с кого снимать, а не со всех подряд.
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Еще есть офицеры,кто за год ни разу не выезжал на 0 или 1 линию,а сидят с бумагами,а ведь они кадровые
А щє є офіцери, в будівлю яких влучили ракети, може це все пов´язано з небезпекою? А скільки вч і учбових частин ракетами розгатили. Обсяг навантаження зовсім інший ніж у мирний час. Ну кого це хвилює, головне ненапєрєдкє! Для того щоб ’пєрєдок’ існував треба багато робити зробити в тилу, не може бути такого. А те що люди працюють без вихідних і відпусток, понаднормово, то теж нікому нецікаво.
ТочноБудет• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Медик в центрі крові в прифронтовому місті, пахаючи майже на 2 ставки, бо черга з донорів постійно, отримує 10-11 тис.
Чим він гірший за пані бухгалтерку з 13 тисячами?

Под пытками• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Если образование только онлайн, то дешевле всех на онлайн-школу вроде Оптимы перевести и судя по отзывам, многим нравится.
дамаАмстердама• 27 января 2023
А якщо ти в АТБ бухгалтер, а садочок не працює ? Як без надбавки люди жили?
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляПод пытками
Тоді чого виття стоїть від повісток, якщо так просто знайти нових.
соева-сысоева• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
А зарплата 8-10 тысяч на госслужбе норм? А с нового года многие так получат
ТочноБудет• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А якщо вони сидять у в/ч по який у будь-який момент можуть нанести ракетний удар це не ризик?
Давайте тоді усьому Дніпру, Запорвжжю і Миколаєву по 30 тис платити, бо в них ризик потрапити під обстріл та ракети не нижчий, а вищий, я б сказала.
Тень льва• 27 января 2023
Ответ дляПод пытками
Она государственная и бесплатная?
Под пытками• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Так повестками не в штаб в тылу набирают, а на передовую. Если бы набирали в кабинете сидеть, отбиваться бы им пришлось.
На перекуре• 27 января 2023
Ответ дляТочноБудет
Це норм?

нифига себе. Это может связано что эксперты с запада приехали, проверили, это огромные деньги., и реально не за что платить.
ku4eravaku4erava• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Страна бедная...вы это понимаете, где деньги брать,
Оч@ров@Шк@• 27 января 2023
Ответ дляПод пытками
Дело в том, что они и уволиться сейчас не могут, поэтому новых никто брать не будет
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Кто хочет денег, пусть едет на передок. Всё просто.