Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляТочноБудет
Медик в центрі крові в прифронтовому місті, пахаючи майже на 2 ставки, бо черга з донорів постійно, отримує 10-11 тис.
Чим він гірший за пані бухгалтерку з 13 тисячами?
Не гірший, треба піднімати це питання хай платять більше

Кондуктор маршрутки• 27 января 2023
Автор, я цілком згодна з тим, що оплата військових має бути гідною. І виплати при смерті і пораненнях також. Але у вашому дописі ( якщо це ви його писали), мені не відгукується бухгалтер з приватним садком, працівники військомату, які ’біль крізь себе пропускають’ і психологи, які працюють з травмованими.
МЕСТО_Встречи• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Вчора прочитала, що вчителям не буде перегляду заробітної плати у 2023, як обіцяли. В країні нема коштів, заморозили. Ось так. Про яку якість шкільної освіти ми говоримо? Так що військові далеко не єдина наша проблема.
Який перегляд? Вчителям забрали усі надбавки...
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Ви маєте право поїхати, а вони ні.
Куди поїхати? В нас не прифронтова зона, я не у списку для ВПО. Тому да, мені теж треба 30 тис для того, щоб кудись виїхати
ПоэтеСССа• 27 января 2023
Ответ дляТочноБудет
30 тисяч отримували студенти ввйськових вишів в тому числі.
Тобто першокурсниця воєнний перекладач, воєнний психолог, воєнний юрист і хто там ще, сидячи десь в Луцьку чи Львові на лекціях, крім державного забезпечення і навчання за державний кошт, отримувала ще й 30 тис на місяць.
Це норм?

Прлти воєнних медиків та мобілізованих нічого проти не маю, вони повинні ці гроші отримувати.
Вот, это правда. Родственник - студент 1курса военного института. Получает по 30 тыс грн, меняет на доллары. После маленького райцентра это огромные деньги в жизни 17- летнего парня.
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляДля драки
Закордон поїхати.
Серьезная баба• 27 января 2023
Ответ дляПод пытками
Так повестками не в штаб в тылу набирают, а на передовую. Если бы набирали в кабинете сидеть, отбиваться бы им пришлось.
Набирають у всі частини, які подають необхідність в кадрах. Сусід служить в Кременчузі, знайомих в військомат призвали. Все залежить від запитів.

Под пытками• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Не может вся Украина учить детей в одной онлайн школе. Да и онлайн далеко не все, только прифронтовые города. Мы в Киеве, у дочки ходит в школу. От некоторых учителей, которые рассказывают, что в минуте 100 секунд хочется плакать.
Это понятно. Это больше ответ про доплаты и нежелание учителей вкладываться в онлайн образование, так как зарплату в этом году не повысят. Просто напомнить, что есть альтернативы для государства подешевле, чем содержать нежелающих работать без доплат, которые сейчас не могут позволить по понятным причинам.
ТочноБудет• 27 января 2023
Ответ дляНа перекуре
нифига себе. Это может связано что эксперты с запада приехали, проверили, это огромные деньги., и реально не за что платить.
Я хз.
Знаю, що отримували.
Донька знайомих вчиться на воєнного перекладача, то хвалились, що отримує ці 30 тис, і що студенти постійно з нашими воєнними літають в Англію, де ті навчаються на новій зброї, і ще командировочні великі мають.
Мені не шкода грошей для воєнних, для воєнних медиків, для мобілізованих. Це святе.
Але краще ці гроші енергетикам платити, чи надзвичайникам, чи працюючим в прифронтових умовах, ніж панянкам бухгалтеркам і дуууже тиловим панам.
ГейТуда• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
а энергетикам такая ЗП нормально? Они тоже жизнью рискуют. Знаете, сколько уже с начала войны у нас колег ранены или погибли при ремонте сетей??? Так что нойте и дальше, бедняжечки. Забыли? В стране война, и если уж мы хотим победить, то собрали себя в кучу и пошли работать. Хотите большие деньги - вперед на передовую!
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Согласна. Смысл таким получать надбавки....
Ага,или толстячкам, которые повестки носят или на НП раздают ,или откормленным воякам на блокпостах стоящим .
ТочноБудет• 27 января 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
В Харькове тоже надо всем платить, риск попасть тоже очень большой. Но почему-то не платят 🤷
Так, звичайно, і Харкову
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Еще есть офицеры,кто за год ни разу не выезжал на 0 или 1 линию,а сидят с бумагами,а ведь они кадровые
И всю жизнь кормятся с армии.
Душка-свекровь)))• 27 января 2023
А если ты врач или медик в обычной городской больнице и тоже выхаживаешь военных в том числе, или их детей, или жен или родителей?
А чем бухгалтер военный отличается от бухгалтера, например, атомной станции?
Для драки• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Закордон поїхати.
Ви звідти пишите? Мені совість не дозволяє їхати і займати місця тих, хто цього дійсно потребує.
дамаАмстердама• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Закордон поїхати.
Так, чоловіків не випускают. Чи у вас друга інформація?
Осторожная• 27 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
а ви пробували стояти на блокпоту сутки?
автор Агент Пинкертона • 27 января 2023
Ответ дляГейТуда
Мені вити хиба з того, що чоловік на нулі з самого початку. Він кадровий військовий, отримує 100 і буде отримувати надалі, нажаль, бо його місце в самих гарячих точках.
Але, без міцного тилу, не буде сильної армії. Не буде. І запита від суспільства немає на сильну армію. Це тема тому підтвердження.
Душка-свекровь)))• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
А до 24.02 такая ЗП была норм?
Бухгалтера везде нужны

Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
Отличная !!!
На заводе 8-10 мужики получают.
Нерадистка Кэт• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Закордон поїхати.
Тогда всем оставшимся в Украине мужчинам нужно по 30 тысяч допоачивать. Они тоже не могут выехать за границу.
Мир Мир Мир!• 27 января 2023
У меня сосед в штабе сидит, в период с апреля по декабрь обновил машину и сделал ремонт, наел кг лишних, отдышка появилась, если у него снимут- только на пользу здоровью.
МЕСТО_Встречи• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
Тоді чого виття стоїть від повісток, якщо так просто знайти нових.
Не маніпулюйте). Кілька днв тому бачила, як четверо військових (таких під 2 м) ловили і вантажили у автобус у військкомат мужичка 1,5м). Типу вони будуть відловлювати, а він має йти воювати). Не переживайте, охочих роздавати повістки знайдуть)
Мэри Попкинс• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А якщо вони сидять у в/ч по який у будь-який момент можуть нанести ракетний удар це не ризик?
А чем они отличаются от любого жителя прифронтовой линии ?
Ms. Доброта• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Наказ МОУ #44 зі змінами від 25.01.23
Брехня. Я не знайшла. Посилання дайте, щоб люди почитали
Не жена• 27 января 2023
Ответ дляДля драки
Я не з прифронтової зони, також в Україні, але їхати мають право майже всі. Війна в країні у всіх.
ТигрЛьвович• 27 января 2023
А поліції знімуть, чи лише військовим
ГейТуда• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну так ми ж патріоти, не ща гроші краіну маємо захищати, а за ідею. Чи ні?
Кондуктор маршрутки• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Підкажіть, можливо ви в курсі. Але зараз добра половина вчителів працюють онлайн. Це якщо світло є, ні то і не виходять на урок. Не так?
соева-сысоева• 27 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
А ви думаєте, що військомат крім роботи з відвідувачами не має роботи? Вони працюють 24 години, можете прийти перевірити вночі
Знов зібрались люди які знають косу скільки платити і як всі працюють. Чогось голові Натогаза виплатили і наглядовій раді виплатили млн премії, а тут готові згноїти.
Военкоматы вообще должны быть на самообеспечении)))). 7-10 тысяч долларов за отмазку от армии с человека более чем достаточно. Не говоря уже о ’других услугах’.