Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
anosik• 27 января 2023
Ответ дляPlnm
За поліцейських не знаю. Точно знаю за військовослужбовців. Але напевно що знімуть, якщо в тилу. Не можуть залишити поліції, а військовим зняти
Можливо ця інформація буде більш корисною для всіх:
https://oblikbudget.com.ua/article/427-groshove-za...

Malysh2• 27 января 2023
Ответ дляPlnm
Так. В мене чоловік
на цілодобовому чергуванні в тилу. Знімають всім хто в тилу та в ппд.
Получается, те кто пошел ради этих 30000 и служит дома, теперь, когда доплату уберут, не смогут уволиться?
космея• 27 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Даже по этой теме видно, какое на самом деле отношение к военным. Возможно люди просто не знают, с чем сталкивается призывник, пусть даже не на передовой. Не сидят они в теплых комнатах и в потолок не плюют. Еще и покупать за свой счет так же все надо. Плюс вечно отправляют, где погорячее.
Уже начали говорить, что никто не заставлял идти, хотя как же не заставляли? С каких пор у нас все добровольцы и могут переводится куда захотят, или вообще отказаться. Представляю эту картину, мой муж приходит и такой ой та все я домой. И ротный сразу, конечно, дорогой, топай домой, свободен как орел
Ну значить серед ваших знайомих не має тих, що сидять в теплі і плюють в потолок і нічого за власний кошт не купують. Але нажаль таких багато.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляДим-дим
А на нуле? Тоже нормальное? 1 консерва и 1 бутылка воды в сутки? И так по месяцу подряд. Муж за первый месяц 20 кг сбросил. Вместе с частью зубов и волос.
Це треш, хай їх командири організовують нормальне харчування. У знайомих вночі приносять гарячу їжу в термосах, коли більш-менш беспечно. Кожна частина, підрозділ як окрема країна.
Malysh2• 27 января 2023
Ответ дляPlnm
Так, не в публічному доступні. Але вже багатьом військовим доведено про зняття доплати в ппд. Ще тиждень тому.
А что такое ппд?
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ длякосмея
Так індексацію повернули на тому тижні.
Індексацію призупинено згідно з законом про державний бюджет на 2023 рік, але роботодавець може на свій розсуд проводити якісь доплати у зв´язку з інфляцією
космея• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
Я за військових пишу.

alexandra primush• 27 января 2023
Ответ длякосмея
Я за військових пишу.
Дайте ссилку, вперше чую
anosik• 27 января 2023
Ответ дляMalysh2
А что такое ппд?
якщо у вас є в сім´ї військовий то ви не можете цього не знати)
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляMalysh2
А что такое ппд?
Пункт постійної дислокації
anosik• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
Дайте ссилку, вперше чую
це не мені ви писали, але я таке знайшла і не бачу про зняття 30000.
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляvktori@
От не можу не погодитись з вами. Ніякої різниці.
Огида від теми, хочеться руки помити.
Важко народові даються гідні вчинки і рішення.
Сам не маю, не вмію, не хочу - то чому в інших має бути.
Це менталітет, що викорінювати треба.

Мобілізація в ЗСУ - це не прийшов, не сподобалось, звільнився. Це служба 24/7. І хай би хтось спробував вміти користуватись зброєю, бути у гарній, фізичній формі, під час тривог не голову мити або винце з порадницями попивати під дружній гомін, це сьогодні ти о 2 ночі складаєш протокол на уклоніста, а завтра вирушаєш у «відрядження» бо команда з броніком, каскою, магазинами та спальним мішком на територію громади, де зона бойових дій, а дома неповнолітня дитина, і термін того відрядження тобі невідомий, а на вулиці холодно, і у тебе не робота з 8 до 17 як тут думають.
І це за 13-14 тисяч?
Та шо б ви усі тут хоч місяць протрималися, біссовісні!
Термін дії контракту пару років, але всі тилові військові так бідні ’мучаться’, але продовжують раз по разу свої контракти))) Не було б тепленько - пішли б на цивільну роботу!
Про хлопців на передовій - питань немає! Вони повинні отримувати гідну зарплатню і повне забезпечення!
А ці, що сидять по частинах і кожний день їдять теплий борщ вдома - вибачте, але фіг їм, а не доплату! Чим вони від мене відрізняються, я хожу тими ж дорогами і живу в тому ж місті, що й вони! То давайте доплату всім українцям, хто залишився в Україні, працює, платить податки, а не злиняв під шумок в Європу з тилового міста!
Plnm• 27 января 2023
Ответ дляMalysh2
А что такое ппд?
Постійний пункт дислокації
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Мой уже не там, пол года ранение лечит. До сих пор не ходит. И до сих пор здоровье не может поправить после тех нулей. Волосы, зубы. Весил 105, сейчас 80, одни кости((( И платят 30 со скрипом, а должны 100. Реабилитацию искали сами и платим сами. Вот так они потом нужны кому-то...
Rabbit2012• 27 января 2023
На мій поглчд військові зараз - це наше все. Сьогодні це тил, завтра це ділянки, наближені до передової ці люди працюють на перемогу і стоять на нашому захисті. Тому подяка їм, шана і достойне забезпечення матеріальне усім. Обговорювати їхні зп ну точно не нам. Мотивація зараз саме фінансова дуже важлива. Вони всі заслуговують на достойні зп та інші виплати.
космея• 27 января 2023
Ответ дляCat88
А куда делся обеденный перерыв? Военных кормят бесплатно в обед и вечером , незнаю за утро и меню очень не плохое, салаты мимоза , крем супы , мясное
Меню скрізь різне.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляДим-дим
Мої співчуття! Хай ваш чоловік швидше одужує, щоб у нього все стало гаразд, хай реабілітація швидше дасть результати. У лікарнях є куратори, які допомагають пораненим, у них немає ідей де і як реабілітувати, на місцях потрібно все це.
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляanosik
Та це просто стаття про структуру ГЗ згідно з нормативними документами. Там немає про індексацію. Згідно з законом про державний бюджет України на цей рік її виплату призупинили.
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Госпиталь просто неходячего выписал в отпуск и выставил за двери. С вещами. В чужом городе за 700 км от дома. Спасибо волонтерам, отвезли в гостиницу. Мы забрали и реабилитируем сами(

alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляира-мама-полинки
А ви знаєте скільки хлопців звільнилося перед війною? ГЗ має бути достойним. Немає ніякого смислу ризикувати життям за 13-15 тис, коли в Європі далекобійником ти заробиш значно більше.
Tanya2811• 27 января 2023
Ответ дляRabbit2012
Мій брат, який не служив, не був в АТО, зараз на нулі, а військові з досвідом/пільгами і т.п. сидять в тилу у військоматі, відїдаючи велетенські харі, гидко.
SAKYRA-000• 27 января 2023
Ответ дляRabbit2012
Підтримую Вас)
«Паперових щурів» в тепленьких кабінетах дуже мало. Це маленький відсоток.
Однак, знаю величезну кількість достойних, розумних та сміливих військових. І теж дякую всім)
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Так идите, раз кормят бесплатно и денег ещё платят, ещё и в казарме жить бесплатно сможете - сплошная экономия
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляMarusya22
Автор, всё не так трагично, как вы описали в стартпосте

https://lb.ua/society/2023/01/27/543929_uryad_skas...
Это все что вы поняли? Ну откройте постановление прочитайте, ну вплыли поймете , ибо прямо не написано. Или тему хотя б перечитайте.Тут уже не раз это подтвердили, сегодня у некоторых и собрание было по этому поводу
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляPlnm
Це правда, наказ на днях буде в публічному доступі. Я писала про це ще пару днів тому
Тут это в упор не понимают, они прочли новость с интернета и все
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляTanya2811
100 % згодна! В мене кілька знайомих сидять тут: морди, пуза, зарплата, УБД (3 місяці в АТО на 10 лінії ))), пільги НА ВСЕ, а воюють прості хлопці(((
Зібрати цих ’вояків’, поліцію ледачу, скотячий воєнкомат, в кожному селі депутатиків - і вуаля! Мільйонна армія готова!!!
А вони пригрілись на теплих місцях і задоволені життям!
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляanosik
пояснять, будь ласка, де конкретно записано, що знімають 30000? Ось не бачу і все.
Есть уже внутренние наказы от руководителей министерств
anosik• 27 января 2023
Ответ дляCat88
все рівно має бути офіційна версія для загального користування.
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляanosik
ну я відкрила ті посилання, що скинули. В якому конкретно пункті цей запис? Або скопіюйте і скиньте сюди.
Господи вам сто раз написали а вы не понимаете , нет этих приказов еще в общем доступе. Нет. Это означает не найдете
ира-мама-полинки• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
Тобто військовий 10років був на контракті+купа пільг, то його 13 тис влаштовувало, а як війна - усьо))) Вибачте, це їх робота! І вони присягу давали! А не прості роботяги, яких зараз виловлює воєнкомат як злочинців!