Вбигудях• 27 января 2023

Як зварити смачний суп? Є приправа без Е і підсилювачів смаку?

Готую суп на голенях. Зажарку не роблю. Не виходить смачним смак бульйону. Як ви готуєте, може яку приправу знаєте?
Галябалована• 27 января 2023
А я люблю немного все-таки зажарки добавлять. На сливочном масле обжариваю лук и морковку, тертую на мелкой терке. Масла кладу немного

Кили и Манджаро• 27 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Пресный для тех, кто привык приправами забивать вкус продуктов.
Правильно подобранные приправы не забивают, а подчеркивают вкус продуктов.
Принцепесочка• 27 января 2023
Додаю до бульону селеру, петрушку (корінь), духм‘яний та сорний перці. Також роблю без засмаження овочів, кидаю сирими. Наприкінці варки можна ще додати кілька зубчиків часнику для аромату.
Взагалі- купуйте спеції окремо, не міксами готовими і експериментуйте, які Вам до смаку стануть.