Черепаха Тортила• 27 января 2023
Парфуми. Ну як? Як привчити себе носити парфуми?
Я так люблю, коли жінка гарно пахне. Іноді заходиш а зараз такий, Боже…
А я на собі чую всі парфуми, може то я не ті парфуми собі підбирала або туалетні води до сьогодні? Голова болить і зле мені…
А хочеться навчитись носити парфуми. Як?!
Залатавая• 27 января 2023
Ответ дляnadin.loo
Невже? Я чомусь думала, що це Арабський бренд !
Я чому думаю, бо в мене є подружки, які так як автор реагують на парфуми, а ось аттаром вони цим обливаються. Як це пояснити, не знаю
Я сама нещодавно дізналась. А ще російський слід у Vilhelm Parfumerie. А я так хотіла їх Black Citrus. Дізналась і перехотіла
Путающаяся• 29 января 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Туфельку таку синю , ніна річі яблучко , коко мадемуазель , еклат
Попробуйте агент провокатор Пинк фаталь. Легкий и приятный