Сначала ее там сняли на камеру и показали во всех новостях , но Юля не могла это проигнорировать и надев пальто в эмиратском отеле с пальмой, на заднем плане , решила объявить ,что ее там нет 😂
Подруга Кольки каклеты)
Санька-4b93• 27 января 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Ой пусть бабуля отдохнёт жир подтопит
Шоб все так выглядели в 60+, как эта ’бабуля’
Ответ дляPmB
Пальма и в Киевском отеле может стоять )))
А назовите в каком такие шикарные пальмы ?)
И пляж с морьком тоже ?
Ответ дляСанька-4b93
Бог спаси
Она уже брат близнец пуйла
Такая натянутая
Она уже брат близнец пуйла
Такая натянутая
Сестры Гримм• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Якась нова зовнішність. Не впізнала її. Багатою буде
В неї одне око щось норм не відкривається.
Сестры Гримм• 27 января 2023
Ответ дляТриАна
Не видно чи в кріслі чи на підборах
І в креслі і на підборах.
Ответ дляLv1107
Заборона на виїзд з’явилася сьогодні чи вчора. Та й жінка вона, чому не могла виїхати? Звичайні люди катаються по морямокеанам, то це норм, а Юлі не можна?)
Ну обязана была сразу вернуться
А не позориться в пальтЕ ,под пальмой
Так недолуго брехать , это уже просто дно
А не позориться в пальтЕ ,под пальмой
Сестры Гримм• 27 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Щоб у всіх грошей було как в неї.
Сестры Гримм• 27 января 2023
Юля, Юля. Ракети віддала і від ракет поїхала. А ми тут сиди під ракетами.
Сестры Гримм• 27 января 2023
Ответ дляowl62
С такими деньгами, как у нее, можно и получше выглядеть, а это, то ли фото неудачное, то ли пластика ...
Вона так перетягла пику що в неї око нормально не відкривається.
Ответ дляblack-opium
Ну обязана была сразу вернуться
А не позориться в пальтЕ ,под пальмой
Ще й білети треба купити на літак) Що всі на Юлю накинулись? А що тільки Юля бреше? Чоловікам можна все, красти мільйони, брехати... , а як Юля, то все капець)
Любі мої,не слухайте наклеп , що я відпочиваю в Еміратах, то все вороги брешуть ,чи можна витерпіти в Еміратах у пальтІ?
От вам і відповідь -ні!
Ответ дляFilomena
А до з номером? Тільки в Дубаї є такі замки? Я вам теж можу такий сфоткати у Вінниці.
Оце розкрили справу🫣
Ну,как бы днём ее на пляже сняли
То она в Кирилловке, наверное
Да ?)
То она в Кирилловке, наверное
Да ?)
Mariya Prokhorova• 27 января 2023
Ответ дляTanusha 78
Не розумію, чому вона не може відпочивати з чоловіком і онуками? В чому проблема?
От точно кажуть , що українці добра нація , а нічого , що вона народний депутат України , можно 4 роки і не відпочивати з такою посадою , пенсію потім все життя отримує, а зараз коли війна так і поготів !
Ответ дляLv1107
Ви Коля чи його захисник? Це щоб його виправдати і що він не один такий роботяга трудиться?
Та они все одинаковые