Контрольница• 27 января 2023

Дівчата, подивлюся всім.

В питанні ім’я, та скільки повних років.
кнопкодав• 28 января 2023
Ответ дляРаботать надо
Ви більш глибше занурені в ці відносини, і у Вас є до Артема почуття.
Але Артем поки не визначений з серйозністю намірів до Вас,ніби раз дає надію, раз ніби щось не так йому.
Вийшов 0 Арканом, а це говорить зараз про невизначеність.
Дії можуть бути в Вашу сторону,але треба йому час це зрозуміти.
Дуже Вам вдячна за відповідь 💝🌷🙏, так Ви праві.

гражданинГрубиян• 28 января 2023
Євгенія, 40 років
Артура Пирожкова• 28 января 2023
Ответ длявкрации
зачем тогда создавать тему??? длля топа? я 2 раза спросила важный для меня вопрос жив ли человек и в ответ тишина...
Автор, милая, вижу ваши вопросы и понимаю Вашу боль. Но прошу Вас, не идите с такими вопросами к Таро И так далее…я из другой сферы эзотерики, знаю о чем говорю. Верьте, что живой и молитесь как за живого. Что Вам даст ответ? Если скажут что нет, вы готовы к этому? Вы себя изведете, а на самом деле человек может оказаться живым…
Кукусики• 28 января 2023
Олена 39 років
Чи зустріну його знову?
Дякую
Я Вас не боюсь• 28 января 2023
Євгенія, 38. Чи повернемось навесні 2023 додому?
Жена_КотораяСтена• 28 января 2023
Олена, 42
Що з моїм здоров’ям?
Улыбчик• 28 января 2023
Ответ дляРаботать надо
Пишіть Ваше ім´я.
Гляну на 3 карти
А можна і мені будь ласка?) Наталія 44 роки. Чи буду я з тим, про кого думаю?
МощныйШива• 28 января 2023
Марина, 36. Повысят зарплату?
Г@Л@В@ломка• 28 января 2023
Ірина, 44 роки. Чи вирішиться у поточному році моє квартирні питання?
Дякую!

Антонина матушка• 28 января 2023
Ганна 44 роки, що з дочкою робити?
Запыхалась• 28 января 2023
Юлия 44, сосед моя судьба?
Работать надо• 28 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Дякую. А який Євген?
Вибачте,я Вікторії відповідала на Євгена.
Зараз вже і Вам гляну
Ірина 42 роки? На нові стосунки?
Электричка• 28 января 2023
Оксана, 45 лет.
Надо в ближайшее время кое-что сделать, но не уверена, получится ли. Или вообще не стоит пытаться? Но мне это надо, я знаю точно. Получится или нет? Автор, что можете мне посоветовать?
Наша взяла• 28 января 2023
Ответ дляРаботать надо
Зараз вже і Вам гляну
Ірина 42 роки? На нові стосунки?
Можете мені ще подивитися? Стосунки. Який зробити вибір? Колишній чи новий.ь
Тамара 50 років.
Дякую
Ананомчикус• 28 января 2023
Ответ дляПартизанка
Екатерина 36. Быть ли второму ребёнку?
Быть!
Россоха Оля• 28 января 2023
Ольга, 36, робота
Капитанша• 28 января 2023
Яна ,39. Останемся ли здесь навсегда жить ?
Сумка с непогодой• 28 января 2023
Юлия, 47
Отношение в семье
Детские_Будут?• 28 января 2023
Вікторія 36 років,що жде нас з чоловіком,розлучення?

Работать надо• 28 января 2023
Ответ дляНаша взяла
Тамара 50 років.
Дякую
Напишіть чітко питання, що чекає у нових стосунках з ’ Ім´я’
І чи є перспектива з колишнім ’Ім´я ’ напишіть які імена дивимось.
Кактус из кожезаменителя• 28 января 2023
Ответ дляРаботать надо
Ви в глибині душі позитивно налаштовані на ці стосунки, ви багато думаєте про це,бо вийшла карта ілюзій і якихось фантазій.
А от Евген думає про матеріальну сторону,і вкладатись дуже не хоче,станом на зараз
Можете i мені поглянути Світлана 27 чи можливе примирення з ним? Д
Работать надо• 28 января 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Скоріше за все,ви вже не бачите Вас разом,станом на зараз глянула.
Вас багато шо не влаштовує і далі щось робити не бачите сенсу
Выкупаная• 28 января 2023
Екатерина, 31
Будет ли беременность в этом году
Сегодня сержусь• 28 января 2023
Таня, 35 років
Прокоментуйте будь ласка як раз хочу прийняти важливе рішення
Кы-ы-ы-ця• 28 января 2023
Ирина, 38 лет
Интересует, на какую работу удастся устроиться и когда.
Спасибо!
Детские_Будут?• 28 января 2023
Ответ дляРаботать надо
Не бачу та не можу нічого зробити,кохаю і страждаю.То вже не будем разом?
Работать надо• 28 января 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Доповнила ту карту.
Ви шось робите в стосунках,але це ніби в пусту, щастя не приносить,якесь розчарування і постійні очікування.
По пентаклям є проблеми у фінансовій стороні.
Але аркан Ієрофант говорит шо це Вам духовно рідна і близька людина,на яку ви запитуєте, Ви не готові його відпустити,не дивлячись на труднощі.
парИла я парИла• 28 января 2023
Ірина, 46 років. Чи піду цього року на нову роботу?
Ms. Анонимная• 28 января 2023
Андрій, 47
Отримав повістку. Заберуть чи ні?
Моя улюблена страшко• 28 января 2023
Лидия,49 лет
Что он думает сейчас обо мне?
Чего ждет?
Благодарю