Кукарачка• 28 января 2023
Сколько мне осталось?
Есть провидицы? К врачам идти не хочу. Скажите сколько мне осталось жить??? Чтобы хоть как-то ориентироваться, немного планировать жизнь. Я готова к ответам, знаю что со мной.
Брюлик в стразах• 28 января 2023
Відкиньте такі думки. Ніхто вам тут не скаже скільки. Бо НІХТО не знає. Як і про всіх
барабанщица• 28 января 2023
А зачем знать, сейчас такое время, что все живут сегодняшним днем, что и вам советую, не откладывайте, а радуйтесь жизни сейчас, ищете каждый день что-то интересное для себя
Пошаманю• 28 января 2023
Я не чувствую от вас смертельного заболевания. Это какая-то ошибка или заблуждение, неправильная диагностика, накрутили вас или сами себя, но это точно не то, что вы думаете. Но, к сожалению, вы сами создаете себе негативную программу своими мыслями. Убить вас она не убьет, но жизненные силы отбирает мама не горюй. Переосмыслите себя.
Оябунчик• 28 января 2023
Ну ви і дивна.
. щоб якась тьотя з форума таке передбачила то це брєд. Коли з близькою людиною було погано і я вдалась у крайності і навіть тут питала, так от популярні тут ’предсказухи’ написали повний брєд і грошей попросили, то робіть висновки
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Як ви можете це відчувати на відстані?ну як? Енергетику людини без фото,чи якихось відомостей?одна брехня
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляОябунчик
Ну ви і дивна.
👍
Пошаманю• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А я ось думаю, як це таке можливо - фігурне катання, я по льоду просто йти побоююсь... А ота фігуристка стала на леза та як пошпарила крендєля крутити)
Сердючка• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Деяким достатньо формулювання типу ’людина, яка задає це питання’ і вони відчують. Фото геть не обов´язково. Вміти зчитувати інфо з енерго-інформаційного поля дехто дійсно може
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Ну ви зрівняли..фізичне і духовне...краще скажіть чи я заміжня,ось тоді ,можливо я повірю.
Цветик-семицветик• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Офіційно так, а насправді вже ні
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляСердючка
Повинні бути хоч якісь вводні,з чого зчитувати смерть людини?З енерго-інформатичного поля,яке з якої енергії сформувалося якщо немає ніякої інформації ?
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
Офіційно так, а насправді вже ні
Це як?)))
Пошаманю• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
На замовлення не йде, вибачте. Можете мені не вірити, я не засмучуся)
Жерица ночи• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
А мне что делать?
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Ну ось,очікувано))
Пошаманю• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Одна із заповідей мага, езотерика - ніколи не намагайся аналізувати, як це працює, інакше вся магія може пропасти.
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Чомусь автор мовчить,зовсім.
Пошаманю• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Чомусь автор мовчить,зовсім.
Може, замислилася. Все у нас в голові насправді. Отак просто.
Пошаманю• 28 января 2023
Ответ дляЖерица ночи
А мне что делать?
А вам наконец-то уже что-нибудь делать! Если даже сделаете ошибку, то у вас всегда будет возможность ее исправить и в итоге будет однозначно лучше, чем ничего не делать) Легкости вам и авантюризма!
Любви вам!• 28 января 2023
Ответ дляПошаманю
Яка філософська порада!
А ви відчуваєте скільки ще буде тривати війна?