Suertq• 28 января 2023

Накрою американцев «непроницаемым куполом» и завершу войну в Украине за 24 часа

Слышали что Трамп сказал?
Как думаете популист и трепло?
автор Suertq • 28 января 2023
Удалено администрацией...

AHetfield• 28 января 2023
Ответ дляТутти-фрутти12
Удалено администрацией...
Якби це було так, то така необхідна нам зброя була б на фронті не через рік, а напередодні 24.02, якщо не з 2014.
Lizater• 28 января 2023
Ответ дляSuertq
Удалено администрацией...
neortoju• 28 января 2023
Читала только что, Байден сказал, что если армия Беларуси нарушит границу Украины, то танки НАТО через два часа будут в Минске. Кто-то слышал это заявление или это какой-то вброс? Я только в одной группе видела.
emerald_88• 28 января 2023
Ответ дляТутти-фрутти12
Удалено администрацией...
А почему росия на это повелась? Если даже вы знаете, что Америка специально спровоцировала росию, чтоб её ослабить и уничтожить, то почему же Путин тогда поддался на такую провокацию?
AHetfield• 28 января 2023
Ответ дляneortoju
Схоже на недолугий вкид. Ніде такого не бачила
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляSuertq
Удалено администрацией...
Про що домовився? Де ви таку інфу берете?
А по суті, що таке ’нєпроніцаємий купол’? Це те саме, що зірку з неба обіцяти, коли сексу хочеться. Так і Трамп. А реальності в його словах аж нуль цілих, нуль десятих. Дивно, що хтось може серьозно обговорювати такі його слова.
AHetfield• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Удалено администрацией...
Оооо, перекличка матрьошок.
А чому ж тоді росія напала на нас? Невже під впливом штатів? Ото зрада
Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляemerald_88
Йому, бідосі, вибору не залишили. (це сарказм якщо шо)

emerald_88• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Мені більше подобається версія, що він насправді американський агент - так регресувати країну за рік ще треба вміти.
kuskus• 28 января 2023
Ответ дляTAM-rico
Питання в тому, ЯК він планує завершити війну. Чиєю перемогою?
Його погляди давно відомі
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Удалено администрацией...
Болаболик• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Удалено администрацией...
Я тоже склоняюсь к этому .. но и подожду весны , лета :)) ну чтоб полностью сложить уже свое мнение . Если снова это 2-3 недели то все с ними ясно .
Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляemerald_88
Ага.
Lizater• 28 января 2023
Ответ дляAHetfield
Оооо, перекличка матрьошок.
Вот про матрёшек не надо

Рашка напала на нас ещё в 14 а почему спросите у шизофреника путина
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляAHetfield
Оооо, перекличка матрьошок.
Ага, поналізли. Вже конкур на більший кокошнік на росії завершився, то вони вже знов сюди полізли, як таргани.
AHetfield• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Вот про матрёшек не надо

То до чого тут штати?
Болаболик• 28 января 2023
Ответ дляneortoju
По чатам разносят , официально нигде не видела и не верю .
космея• 28 января 2023
Ответ дляTAM-rico
Своєю.

Lizater• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Удалено администрацией...
Почему вы так решили ?я ненавижу рашку так же как и вы , странный вывод вы сделали
neortoju• 28 января 2023
Ответ дляБолаболик
В той группе, что я видела - уже удалили, но я успела заскринить.
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Вот про матрёшек не надо

Ви вже там з´ясуйте для себе, вам до розумних, чи до гарних.
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляAHetfield
То до чого тут штати?
....бо...
Lizater• 28 января 2023
Ответ дляAHetfield
То до чого тут штати?
Про сына байдена почитайте , сколько денег он в Украине зарабатывал
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Так хіба ж не ви закінчення війни пов´язуєте з виборами президента в США? Яким боком одне до одного.
AHetfield• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Бляха від сандалика! Тільки геть тупому не ясно було, що і Штати і Європа були готові злити Україну напочатку повномасштабного вторгнення. Аби тільки далі отримувати свої російські ніштяки. А цим блін не спиться. «Омерика нас хочєт унічтожіть». Нефік шастати по чужим країнам.
kuskus• 28 января 2023
Ответ дляТутти-фрутти12
Удалено администрацией...
Якби параша не лізла до нас останні декілька століть зі своїм вєлічієм і намаганням нами управляти, ваші слова можливо б мали більший сенс, а так, вибачте, але -нє вєрю) їм завжди щось заважає-то козаки наші, то селянин інтелігенція, тепер бандерівці, може просто не треба до нас лізти?
космея• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Войны всегда за ресурсы и территории

Да Байден помогает , но был бы трамп уверена или победили бы быстрее или войны бы не было
Он сразу сказал перед тем как его избрали будет накачивать Украину оружием , это к войне шло ещё давно
Траса за рашу і перемога була б не наша.
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Це вам ріа новості нашептала? Чи соловйов? Скільки москолота з України бабла і добра всякого викачала, то нікому іншому і не снилося.
вредная_я• 28 января 2023
он и в молодости был неадекватным ’человеком’, а возраст, алкоголь и наркота дает свое.