Suertq• 28 января 2023

Накрою американцев «непроницаемым куполом» и завершу войну в Украине за 24 часа

Слышали что Трамп сказал?
Как думаете популист и трепло?
Tammy21• 28 января 2023
Ответ дляSuertq
Откуда инфа
От живых свидетелей) Ройте, ещё в 2014-ом оставались фоточки и полотна текстов в открытом доступе, в т.ч. в жэжэшечке на офиц.акках.

Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляTammy21
З нульових у Криму проходили зустрічі-зльоти молоді під ’куполом’ Дугіна та ін.офіційних рос.фашистів. Там прямим текстом озвучувалася ціль -- повернення України та т.зв. денафіцікація, тобто фактично винищення ’бандерівців’.
А шо ж їх хазяїн бекає мекає про свої цілі? Їм самим не гідко, що воно там сидить в бункері за стометировим столом і щось таке каже, що на голову не налазить?(То питання філософське звичайно і не до вас).
allaM4321• 28 января 2023
Трамп плотно сидит на кацапских деньгах. Поэтому он и не станет больше президентом.
AHetfield• 28 января 2023
Ответ дляSuertq
Откуда инфа
Може ви ще про сепаратний з’їзд 2004 в Сєвєродонецьку не чули нічого?
Tammy21• 28 января 2023
Ответ дляSuertq
Обьясните что вы имеете ввиду
Неуплата налогов, попытка гос.переворота насильств.способом, подлизывание раше, кью-анон, множественные бытовые скандалы...
Filomena• 28 января 2023
Все, що говорить трамп, розраховано на виборців США.
З того як пройшли вибори, він програє. Тож буде будувати свою піар компанію тай усе.
Нам від того ні холодно, ні жарко.
klycha• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Войны всегда за ресурсы и территории

Да Байден помогает , но был бы трамп уверена или победили бы быстрее или войны бы не было
Он сразу сказал перед тем как его избрали будет накачивать Украину оружием , это к войне шло ещё давно
Да омерика виновата.
Piracanta• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Про сына байдена почитайте , сколько денег он в Украине зарабатывал
Между зарабатывать и воровать пропасть. Жаль, что вы разницу ге понимаете ((
Irina-5d24• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ну в принципі так і було. Вийшли постояли і розійшлися. Ну невже я помиляюся? І ніхто не виходив пару років тому?
Пару років тому виходили по 150 різним причинам. Я пам´ятаю Стерненка, фопів та вакцінацію. Все

Воробу-шек• 28 января 2023
Ответ дляklycha
Да омерика виновата.
И англо-саксы
MariyaT• 28 января 2023
Я все думаю не о том, а том - возможно стоило бьі допускать в политику только людей определенного возраста, с наличием несовершеннолетних детей, проживающих непосредсовенно с политиком. Как бьі тогда сложилась ситуация в мире. А то если посмотреть - вьіживающие из ума престарельіе люди, некоторьіе и детей не имеют - нет у них мотивации делать мир лучше.
osna• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
В нас теж такий був. Казав що за 2 тижні закінчить війну.
Чого був? Зараз же він і є?
Надо просто перестать...
Jul-Ap• 28 января 2023
Ответ длянинель 1919
типа ослабить рашку,а мы тут так разменная монета и плевать им на жизни наших людей увы
Только дело в том, что рашка это начала.
Путин служит цели ослабления рашки?
crystal• 28 января 2023
Да-да)))
Мы уже слышали «надо просто перестать стрелять».
Потом даже на шашлычки съездили дружно.
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляkuskus
Шо-шо? Можна пояснювальну бригаду?
Можна і бригаду. Арестович в черговому інтерв´ю розповідав,як голодній восьми місячній дитини на базарі не дали купити сиру, бо мати,яка була виснажена голодом, назвала сир ’творог’, бо жінка з Харкова і не знала української мови і що сир - творог.
Leeloo_aloha• 28 января 2023
Ответ дляSuertq
И какова?
Убить больше людей?
Смысла у этой войне вообще нет
Ну кроме как дерибана денег под шумок.
У каждого своя цель. У многих продажа оружия, год назад везде звучали Джевелины, протестировали, подписали контракты, потом хаймарсы, теперь танки.
Как в Афгане закончили войну? Вывели войска нато и все закончилось за неделю. Прекратят нас спонсировать и тоже закончат войну, не в нашу пользу.
Даксо• 28 января 2023
Ответ дляFilomena
Нам від того ні холодно, ні жарко.
Якщо кандидатом від республіканців буде ДеСантіс, якщого називають республіканцем школи Рейгана, то рашці ще мало не покажеться.
liuba• 28 января 2023
Ответ для crystal
Да-да)))
Потом даже на шашлычки съездили дружно.
За 2 тижні закінчити обіцяв Порошенко
Даксо• 28 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
А ви спитайте у місцевих жителів Авганістану, особливо жінок як їм жити під Талібаном? Думаю багатьом була краще уже війна

Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Питання в тому,як почалася війна в Афганістані.
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Було б непогано,якби русня вивела всі свої війська з України. Якщо вже дзеркально від Афганістану.
Павлик Равлик• 28 января 2023
Ответ дляВоробу-шек
А вот такие, которые повторяют одни и те же фразы по 100500 раз в каждой теме-кто эти люди? И чем отличаются от ’восимлет бамбили’?
А ті, які про Ліпецкую фабріку, жму руку, завершення війни за 2 тижня тощо відрізняються від тих, які про восімлєт?
elrineri• 28 января 2023
Ответ дляTAM-rico
Питання в тому, ЯК він планує завершити війну. Чиєю перемогою?
c пынечкой договориться о том, что захапали, то и его, что не ясно
elrineri• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Они как бы в роли талибов, а не американцев
Mrs.Ochmonek• 28 января 2023
Ответ дляВоробу-шек
Імхо, це підписники певних авторів на фб, які професійно працюють над зміною реальності ’підопічних’. Ці фрази в стилі 8 лєт я чую від багатьох своїх розумних! знайомих, нічим іншим пояснити не можу.
Аргументи з приводу ’наймирнішого президента’, який у 2015 домовлявся про припинення вогню (односторонні), - не діють, то інше.
сладкий_ноябрь• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Войны всегда за ресурсы и территории

Трамп пророссийский :))
сладкий_ноябрь• 28 января 2023
Ответ дляLizater
А як ви думаєте це станеться ?я не вірю що цієї весни на жаль цей жах скінчиться !!зброї мало !визволяти ще багато!зараз у рашки знос мобілізація буде
Повязую з виборами сама не знаю чого, чуйка !я тільки за щоб це завершилось сьогодні , але раніше 24 року не бачу , до речі там і інші вибори, того ж хуйла
Она сегодня не остановится по тыс простым причинам, что территории наши еще под оккупацией.
Закончится сегодня, да легко, но через год продолжится снова.
сладкий_ноябрь• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Українця не влаштовує варіант ’закінчення війни’, вже тільки перемога. Все.
+
Воробу-шек• 28 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Розумні люди не виставляють думки і висловлювання інших за свої, як на мене
Soufit• 28 января 2023
Ответ дляemerald_88
Мені більше подобається версія, що він насправді американський агент - так регресувати країну за рік ще треба вміти.
Я все частіше чую такий жарт) а в кожному жарті...