Suertq• 28 января 2023

Накрою американцев «непроницаемым куполом» и завершу войну в Украине за 24 часа

Слышали что Трамп сказал?
Как думаете популист и трепло?
kuskus• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Удалено администрацией...
Угу, а чим закінчиться ви не хочете написати? Для нас не достатньо, що б вона просто закінчилась

Lizater• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Так хіба ж не ви закінчення війни пов´язуєте з виборами президента в США? Яким боком одне до одного.
А як ви думаєте це станеться ?я не вірю що цієї весни на жаль цей жах скінчиться !!зброї мало !визволяти ще багато!зараз у рашки знос мобілізація буде
Повязую з виборами сама не знаю чого, чуйка !я тільки за щоб це завершилось сьогодні , але раніше 24 року не бачу , до речі там і інші вибори, того ж хуйла
AHetfield• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Про сына байдена почитайте , сколько денег он в Украине зарабатывал
Як це пов’язано з тим, що росія напала на Україну? Це ж їх класичний сценарій розв’язування війн. Спочатку створити наче «локальний конфлікт», а потім прийти «на поміч», щоб завершити війну. Це ж було вже і в Молдові, і в Грузії, і у нас точно такий же сценарій. До чого тут син Байдена?
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляAHetfield
Бляха від сандалика! Тільки геть тупому не ясно було, що і Штати і Європа були готові злити Україну напочатку повномасштабного вторгнення. Аби тільки далі отримувати свої російські ніштяки. А цим блін не спиться. «Омерика нас хочєт унічтожіть». Нефік шастати по чужим країнам.
Так. Якби хотіли ’унічтожіть і засєліть гєямі’, то ще в 2014 допомогли України реально, а не дали руснє ще купу бабла на озброєння.
Cardiolog• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
В нас теж такий був. Казав що за 2 тижні закінчить війну.
Це той, шо казав ’надо проста перєстать стрєлять’?
kuskus• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Почитайте скільки мертвечук грошей заробив в Україні і вся інша @братія, що повтікала хто куди
AHetfield• 28 января 2023
‼️Lizater ‼️ Освіжіть пам’ять, готуйтесь до флешбеків.

Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Українця не влаштовує варіант ’закінчення війни’, вже тільки перемога. Все.
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляCardiolog
І ’сойтіть посрєдінє’

kuskus• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Вибори х@@
Перевиберуть на х@@, може навіть без виборів)
Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляCardiolog
нє, трохи інший.
Piracanta• 28 января 2023
Ответ дляEllillд
Задайте себе вопрос- какова цель этой войны. Вот и весь ответ может или нет. Меня не спрашивайте- с ботами бороться не хочу.
Как вам такая цель?
Cardiolog• 28 января 2023
Ответ дляneortoju
Читала только что, Байден сказал, что если армия Беларуси нарушит границу Украины, то танки НАТО через два часа будут в Минске. Кто-то слышал это заявление или это какой-то вброс? Я только в одной группе видела.
Вброс скорее всего.
Почему тогда НАТО еще не москве, раз танки рф нарушили?
kuskus• 28 января 2023
Ответ дляCardiolog
Ага, він)
Виявилось, що треба навпаки-стріляти втричі більше
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
нє, трохи інший.
Той, що днями розповідав, як виснажені голодом харків´яни не могли дістати на львівському базарі сиру для нещасного немовляти, яке вже захрипло кричати з голоду?
Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляPiracanta
Как вам такая цель?
Та задрав він зі своїми цілями. Кожного разу нова ціль. Скільки ще їх буде попереду. Таке враження, що він сам не знає, якого біса впер сюди свої брудні лапи
Tammy21• 28 января 2023
Он себя ’завершить’ не может. Какая война? У вас с англ.ок? Послушайте его, почитайте, посмотрите на жесты, мимику, вслушайтесь в обороты. А потом почитайте что он сделал с американской системой, как он себя Грейт эгэйтнул за все годы. Молодец чувак, чо.
Filomena• 28 января 2023
Ответ дляSuertq
И какова?
Убить больше людей?
Смысла у этой войне вообще нет
Ну кроме как дерибана денег под шумок.
Написано ж: не питайте,
Вона вся така загадкова і таємнича😁
Cardiolog• 28 января 2023
Ответ дляkuskus
Ага, він)
Не може бути, щоб помилявся.
Він же не лох якийсь.

Воробу-шек• 28 января 2023
Трамп-популист? Трамп-трепло?
Вы шоооооо???!!!!!
Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Якщо чесно, то в мене є питання до всіх.
Cardiolog• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
#неначасі
Tammy21• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
З нульових у Криму проходили зустрічі-зльоти молоді під ’куполом’ Дугіна та ін.офіційних рос.фашистів. Там прямим текстом озвучувалася ціль -- повернення України та т.зв. денафіцікація, тобто фактично винищення ’бандерівців’.
автор Suertq • 28 января 2023
Ответ дляTammy21
Обьясните что вы имеете ввиду
Воробу-шек• 28 января 2023
Ответ дляCardiolog
А вот такие, которые повторяют одни и те же фразы по 100500 раз в каждой теме-кто эти люди? И чем отличаются от ’восимлет бамбили’?
kuskus• 28 января 2023
Ответ дляCardiolog
Не може бути, щоб помилявся.
Він же не лох якийсь.

Та ладно вам, шлях самурая тяжкий і тернистий
автор Suertq • 28 января 2023
Ответ дляTammy21
Откуда инфа
kuskus• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Шо-шо? Можна пояснювальну бригаду?
Filomena• 28 января 2023
Ответ дляLizater
Може в Україні і заробляв, а Росія сама в кармани клала. То хто йому більше потрібен?
Zoji• 28 января 2023
Ответ дляТутти-фрутти12
Удалено администрацией...
Та шо ви таке кажете? Якась рашапропаганда