Можете забанити мене якщо таке питати не можна. Але де таке спитати, як не у вас? Щодо війни та лютого місяця. Розумію що працює багато іпсо. Слухаю військових, які кажуть що все під контролем і ми готові. Але ще й слухаю тарологів. А вони кажуть що всім буде в лютому дуже дуже важко. Взагалі я підписана вже півроку на одну тільки дівчину, прогнози якої завжди збуваються. Вона дивиться ситуацію на три дні. Але сьогодні субота, полізла в Тік ток якогось.. побачила Яну Пасинкову, Марію Тиху і ще декількох не таких відомих. Вони всі також кажуть що є велика небезпека на лютий. Розумію що від поганого нікуди не втечеш. Але знов виникло це відчуття приреченості. Як ви долаєте такий стан? Чому військові кажуть одне а тарологи інше? В мене немає причин не вірити хоча б одній з них, адже майже все збувається(( видаліть тему якщо вона заважає. Просто захотілося поспілкуватися з тими, в кого подібні відчуття. Срачу не хочу, але ж я не одна така, вірно?
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляKlodia
Поедем с котом только к нему на дачу эвакуироваться!
Кстати, а Где у него дача?
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляKlodia
Не знаю, но нам с котом подойдёт любой вариант.

Я просто думала, что Вы знаете её местонахождение
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 января 2023
тарологи делают свои предсказания, ориентируясь на военные сводки, если еще кто не понял)))
Snow bunny• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Ні. Не буду. Навіщо. Тема про відчуття небезпеки. Як почуваються інші. Може хочу себе заспокоіти просто
Автор, це на фоні відсутності тимчасових успіхів на фронті. У мене теж таке. Правда не тривога а просто апатія. Намагаюся не дуже розповсюджувати свої настрої в маси, але іноді вириваються. Тримайтеся
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Не знаю. Все одно лякає. Я багато вже чого бачила і чула за весь час. Але загартованою не стала.
Так Вы не слушайте
Серьёзно
Очень много ИПСО
Из последнего сегодня:*На Киев из Черниговщины на большой скорости летит обьект*-во всех ТК.
И?
ГДЕ он?
Серьёзно
Очень много ИПСО
И?
ГДЕ он?
Ответ дляkuskus
Автор, якщо ви лякаєтесь звуків, то тут треба щось робити із вашою нервовою системою, це ж очевидно, що вона виснажена.
Так. Я розумію що виснажена. Я приймаю вітамін Д, як вже тут радили вище. Приймаю заспокійливе та пігулки для сну. Але це мене не може врятувати від тривоги. Я розумію що потрібно до лікаря за антидепресантами, але я їх було вже починала пити і не змогла . Були побочки.
Snow bunny• 28 января 2023
Ответ дляKlodia
Та пофиг тех военных, зачем они нужны. Вот тарологи- это эксперты, у них вся инфа 100%, да….
Теж про це думала, нафіга ті супутники і розвідки, коли в нас стільки тарологів
Ответ дляvray
Хорошо хоть не знаю даже кто это, а так думаю что после просмотра буду тревожиться вместе с автором😂
Эту экстрасенсиху Тихую уже во все дыры прут, потому что у неё видок специфический- губы на пол экрана, а телеку нужна картинка. Я просмотрела ее прошлые прогнозы, чтоб понять, откуда столько разговоров, может, что-то оправдалось. Одна вода, никакой конкретики.
Svetlana-7070• 28 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
А....понятно
Хотя......Очень странно
Чому странно. Я також весь час в Києві. Але 31-01 налякало більше всього за весь період. Київ великий і то що весною чули одні, інші не відчували. А в ту ніч було по іншому.
Ответ дляВоробу-шек
Заведите собаку. И вместо тех часов просиживания в тг каналах и прочих подписках, будете с ней гулять. Пользы однозначно на 100% будет больше! Да и лишнего времени для безделья меньше))
Я достатньо зайнята, дякую. В мене така робота що голову нема коли підняти. Купа домашніх справ. Волонтерство. Це відволікає, але тривога не зникає
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляLudaSHS
И главное, все быстро копировали и перепечатали
Вооооооот!!!
И я об этом же
Такое впечатление, что,действительно, летела огромная ядерная бомба
А нагнетаний Сколько было
И я об этом же
А нагнетаний Сколько было
Ответ дляKlodia
Ептвоюж...
Картинка страшней наступления картошечных
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляNat-li
Ну там Игнат сказал, шо шото было. Так что это они сами ипсокнули)
Это был глюк на радаре
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляMilka8181
Да я все смотрю))От Эмели в Париже до Белковского с Латыниной. Времени свободного много, делать нечего.
Плетіть шкарпетки і слухайте класику. Я серьозно! Класику як музику, так і літературу. Є чудові начинки української класики.
Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляNat-li
Ептвоюж...
Ага