Дресса• 28 января 2023

Почуття тривоги

Можете забанити мене якщо таке питати не можна. Але де таке спитати, як не у вас? Щодо війни та лютого місяця. Розумію що працює багато іпсо. Слухаю військових, які кажуть що все під контролем і ми готові. Але ще й слухаю тарологів. А вони кажуть що всім буде в лютому дуже дуже важко. Взагалі я підписана вже півроку на одну тільки дівчину, прогнози якої завжди збуваються. Вона дивиться ситуацію на три дні. Але сьогодні субота, полізла в Тік ток якогось.. побачила Яну Пасинкову, Марію Тиху і ще декількох не таких відомих. Вони всі також кажуть що є велика небезпека на лютий. Розумію що від поганого нікуди не втечеш. Але знов виникло це відчуття приреченості. Як ви долаєте такий стан? Чому військові кажуть одне а тарологи інше? В мене немає причин не вірити хоча б одній з них, адже майже все збувається(( видаліть тему якщо вона заважає. Просто захотілося поспілкуватися з тими, в кого подібні відчуття. Срачу не хочу, але ж я не одна така, вірно?
Forever_young• 28 января 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Жоден таролог не передбачив повномасштабне вторгнення. Жоден
Анна Ефремова предсказывала.я помню еще смотрела ее ролик

Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Так. І вся північ.
Значит, Киев опять будут кошмарить дронами и ракетами
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
У Вас детки есть?
Так. Але вже дорослий. Студент вишу. Звісно виіжджати не можемо, бо за навчанням зараз дуже пильнують-щоб було вчасно і в потрібних обсягах.
Світлана-7d87• 28 января 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Тарологи!!!
+
Ляля-9• 28 января 2023
Ответ дляДресса
В тому то і справа. Військові кажуть загрози наразі немає на Киів припустимо. Чому тарологи кажуть за страшний лютий?
Как мы вам можем ответить на этот вопрос, если вы не пишете, какой именно таролог?
Безимени890123• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Так може буде аномальна погода? Може після десятого лютого прийде стала весна? Карти і покажуть ’непорядок’.
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляLizzzzz
Девушка, наш президент говорил до войны «спите спокойно» и «будем весной шашлыки жарить», поэтому слушайте только свою интуицию и доверяйте своим ощущениям. Тарологи это перебор)) сколько там пророчили что война закончится летом, осенью, но пока конца и края нет этому( поэтому если тревожно и есть возможность уехать в более безопасное место, пользуйтесь ею
В тому то і справа. Моя інтуїція перед війною казала що вона неминуча. Було все зібране і ми виіхали. Зараз трохи по іншому. Я відчуваю небезпеку. Але не маю намірів виіжджати и і обставини які вимагають бути тут і зараз. Як вибір без вибору

Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Подождите
Вы же писали, что все время были в Киеве....
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ось цього я і боюся. Повітря. Зараз ще є ці кляті с400 які прилітають без тривоги. Як вберегтися не розумію, тому і переживаю. Всі знають як у нас з укриттями. Я не вірю що вони візьмуть щось, окупують. Ні! Але… як вистояти?
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляЛяля-9
Моє питання було більше до тих, хто слідкує за тарологами. Я навмисно не називаю ту, яку слухаю півроку , але зараз вони всі почали казати практично однаково)
LudaSHS• 28 января 2023
Ответ дляДресса
С с-400тацны и секреты, поэтому не берите к анализу.
от бульбашей не пуляли, заявили. С брянской не долетело б , что сбито пирогово, отсюда вывод, по с-400 и ракетам 48’’ много вопросов и недомолвок.
Если новость с дырами, не стоит не воспринимать как 100% пугалку
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Ні. Небезпека для людей, жертви,?руйнування. Не стосується погоди.
Lizzzzz• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Ох, даже не знаю тогда как быть, предчувствия обычно не обманывают( я сама держалась до 23-го, а 23-го взяла больничный на работе, пошла к врачу и меня ноги сами понесли пройтись по городу пешком, я прошла мимо общаги своей, универа, по старым и любимым местам, вечером накрыла паника страшная, помню звонила отменяла все поездки и собиралась во Львов ехать на следующий день. Ну а следующий день вы все знаете, из Харькова я уехала, не хочу верить что та прогулка моя была прощальной, но вот скоро будет год как я не там, но пока не будет точки в войне возвращаться не готова, близко слишком тем макакам. Я свою интуицию подавляла, успокаивала что вот мол сам президент говорит что все ок, опыт жестокий, но вывод сделан, если чуйка кричит, не позволяй ее усыпить.
Ляля-9• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Так я бы тоже может следила и прислушалась, если вы написали к кому именно.
Вот терпеть такое не могу, скажут А, но не говорят Б. На фига вообще тогда стали писать про таролога , которая попадает, но при этом, нет не скажу кто??
Напишите кто это , что она говорила, говорит и тогда и будет тогда конструктив. Та, за которой я слежу, такого не пишет об
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Подождите
Ні. В мене спитали де я була 24.02. Я чесно відповіла - в місті. Ми виіхали ввечорі недалеко, і 10 днів спостерігали те, що летіло на Киів, потім поїхали далі,а повернулися в початку травня. З травня до листопада я трималася спокійно, хоча теж багато чого бачила і чула. І нібито звикла. Зараз знов неспокійно мені
нова_Я• 28 января 2023
Ответ дляspring81
Автор, намагайтеся переключатися від цих думок.

Коли особливо «накриває» спробуйте ці техніки:

1. Відновіть дихання з допомогою вправи «Свічка-Квітка»: задуваєте уявну свічку (довгий видих), вдихаєте аромат уявної квітки (мінімум 8 разів)

2. Випийте склянку води маленькими ковтками, або хоча б змочіть ротову порожнину.

3. Торкніться будь-якої поверхні

Дотик до чогось реального допомагає заземлитися. Бажано не просто торкнутися, а описати подумки, яка саме поверхня: гладка, холодна, шорстка тощо.

4. Назвіть 6 кольорів, які ви бачите прямо зараз. Знайдіть 5 найменших предметів та 5 найбільших. Знайдіть очима 5 предметів різної текстури

Ця техніка допомагає подолати синдром тунельного зору, який виникає при сильному стресі

5. Порахуйте від 20 до 0 вголос

При зворотній лічбі активізуються лобні долі мозку, але будь-яке кризове дихання починається не з вдиху, а з довгого видиху, тому перед початком лічби треба видихнути.

6. Оцініть температуру приміщення та власного тіла

Термомоніторинг допомагає повернутися в тіло. Запитайте себе, холодно вам чи жарко. В кризових ситуаціях у людини зникає чутливість тіла, тому треба свідомо повертати собі відчуття температури

7. Притисніть руки або спину до стіни

Це допомагає заземлитися і відчути зовнішню точку опори. Можна також повідтискатися від підлоги або «позабивати цвяшки п’ятами»

8. Зробіть вправу «Метелик»

Щоб повернути собі відчуття власного тіла, схрестіть руки перед собою та покладіть долоні собі на плечі й почергово постукуйте ними

Так перемогу це не прискорить, але себе потрібно навчитись відновлювати.
Клас, я ось зараз зробила ’ Метелик’, і дійсно, помогло.
Nat-li• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Шо ви бачили в травні-серпні в Києві?
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Хм.. займалась цим питанням. С400 з брянськоі таки може долетіти. І військові саме те кажуть. У вас є інші інфа? Тим більше я бачила 1 січня вночі великий вибух в небі без тривоги. І через хвилину її дали. Вийшла повейпити на балкон, блін)
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляNat-li
Шо ви бачили в травні-серпні в Києві?
Звісно що не наступ. Прильоти бачила. В травні- червні. Їх не було? Чи ви мене в чомусь підозрюєте? Я вже не буду піднімати хронологію в які дати це було, але травень- червень. І потім вже листопад. Коли масовані були

Nata.t.1970• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Понятно, спасибо
LudaSHS• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Не могли
По земле! 48 ’’. ракета дальность 230-250 км.
LudaSHS• 28 января 2023
Ответ дляДресса
Был 26 апреля
Потом 5 июня и конец июня
Екатерина27• 28 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Был 26 апреля
Потом 5 июня и конец июня
А август? Я четко помню 2 раза. Не Киев, но очень близко. Причем один из них прилеты ДО тревоги
автор Дресса • 28 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Был 26 апреля
Потом 5 июня и конец июня
Ну яка різниця травень чи червень, чесне слово.. я не веду хронологію подій, не занотовую дати прильотів.
LudaSHS• 28 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Если про кинжал ( баллистику)
То это винница была 8 августа

П с я не запоминаю специально, память сама фиксирует статистику.
LudaSHS• 28 января 2023
Ответ дляДресса
А у меня откладывается, поэтому ’тревоги’ нет, как то так.
Yula-art• 28 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Ви зараз пожартували?! Коли було ’не так багато’? Коли колони техніки довжиною в десятки км? Ви точно не забули лютий та березень?
Ні, не пожартувала. Кількість армії мокшан зараз втричі більша буде.
Ирина31031986• 28 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Автор, выезжайте
Наступление будет
Но они Как зайдут,Так и сразу *выйдут в мир иной*
Вы таролог или военная?)
Teonaa• 28 января 2023
Ответ дляНаттала
100% , але тепер вони всі пишуть, що вони бачили та не хотіли казати чи не розуміли,що саме вони бачили та могли повірити, що бачать війну ))
А якщо я куплю колоду, розберуся шо до чого, повіреие?))))) лічно, тассказать, займуся
Екатерина27• 28 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Если про кинжал ( баллистику)
То это винница была 8 августа

Нет, я не про кинжалы. Скорее всего тогда были С-300/С-400 тоже. Потому что потом написали, что запускали с земли, поэтому и не зафиксировала ПВО. Прилеты были именно в Киевской обл, на севере. Я точно знаю, потому что это недалеко от нашей дачи. И нам было ооооочень слышно.