Дресса• 28 января 2023

Почуття тривоги

Можете забанити мене якщо таке питати не можна. Але де таке спитати, як не у вас? Щодо війни та лютого місяця. Розумію що працює багато іпсо. Слухаю військових, які кажуть що все під контролем і ми готові. Але ще й слухаю тарологів. А вони кажуть що всім буде в лютому дуже дуже важко. Взагалі я підписана вже півроку на одну тільки дівчину, прогнози якої завжди збуваються. Вона дивиться ситуацію на три дні. Але сьогодні субота, полізла в Тік ток якогось.. побачила Яну Пасинкову, Марію Тиху і ще декількох не таких відомих. Вони всі також кажуть що є велика небезпека на лютий. Розумію що від поганого нікуди не втечеш. Але знов виникло це відчуття приреченості. Як ви долаєте такий стан? Чому військові кажуть одне а тарологи інше? В мене немає причин не вірити хоча б одній з них, адже майже все збувається(( видаліть тему якщо вона заважає. Просто захотілося поспілкуватися з тими, в кого подібні відчуття. Срачу не хочу, але ж я не одна така, вірно?
LotusA• 28 января 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Жоден таролог не передбачив повномасштабне вторгнення. Жоден
Вегдаш видела на февраль
Расклад был на год в ноябре 21 года.

Теперь хочу окончания войны,кто то видит?
Isa Dora• 28 января 2023
Ответ дляLotusA
Вегдаш видела на февраль
Расклад был на год в ноябре 21 года.

Перестала смотреть ее, всё плохо плох плохо(
Леди Репях• 28 января 2023
Люди с настоящими способностями встречаются очень редко и уж точно не выкладывают свои размышления в Тик-Ток.

Эти ’тарологи’ просто хайпят и наживаются на тревоге людей.
spring81• 28 января 2023
Ответ дляДресса
О, дякую за корисну інфу. Мені періодами морозно і млосно. Зараз так відбувається. Наче хвилями
Це панічні атаки. Можливо ще якась порада потрібна - запитуйте) я психолог

Багато працюю з людьми які постраждали від війни, можливо щось поясню.

Кому потрібно, надам платформу для отримання безкоштовної консультації.
spring81• 28 января 2023
Ответ длянова_Я
Клас, я ось зараз зробила ’ Метелик’, і дійсно, помогло.
Так) я знаю, що це дієво і допомагає багатьом людям.
Часто раджу своїм клієнтам ( наразі дуже багато таких станів)
екатерина-137d• 28 января 2023
Ответ дляДресса
До війни я не цікавилася тарологами взагалі. Але як я писала, півроку спостерігаю за одною і її прогнози по бойовим діям збуваються з часом. Оскільки прогноз на три дні, то перевірити вдається швидко. Як це працює? Чому?
Дайте ссылку кого смотрите