Леся Українка• Изменено 28 января 2023

питання для тих, хто живе в Канаді. Скільки потрібно з собою?

звісно чим більше маєш про запаc з собою, тим краще. це я розумію.
але який мінімум ви радили б сімейній парі без дітей? вік до 35, аглійська b2.

цікавить відподіть саме тих, хто має досвід по темі. або тих, в кого близькі там і ви точно знаєте що і як було. дякую!
Анонимус Я• 28 января 2023
З розрахунку 1 літра на особу на добу за умови, що міцність 40°
Ноу коммент• 28 января 2023
15-20 тис
автор Леся Українка • 28 января 2023
також розумію, що багато що залежить від обраної провінції. скажіть тоді на прикладі вашої, будь ласка.
Тушь для2го класса• 28 января 2023
Ответ дляАнонимус Я
Не хватит) Все равно бежать придётся.
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляАнонимус Я
літра чого?

ви відредагували відповідь як раз коли я писала запитання)

ну з такою порадою довго там не протриматись))
Дежурный по кухне• 28 января 2023
Зачем сразу возраст указывать? Что за эйджизм?
Если б вы написали до 50, что-то бы поменялось?
Тушь для2го класса• 28 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
літра чого?

Водки естественно)
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
завчасно дала деталь, за яку б точно запитали. я особисто не маю ніяких упереджень.
Дежурный по кухне• 28 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
А мне под 50, тоже хочу в Канаду. И что?
От того, что мне 50 уже потребности думаете другие?
Вы лучше бы акцентировали на то, есть ли дети, с маленькими детьми сложнее, какое у вас образование, сможете ли запросто найти работу.
Вот на такие детали нужно смотреть, а не возраст до 35 ляля
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
якщо б ви прочитали уважно, то побачили б, що я написала БЕЗ ДІТЕЙ. за вік в таких темах зазвичай питають, тому одразу і написала. також написала за рівень англійської.

таке сприйняття це ваша особиста проблема. ви побачили лише те, що хотіли.
Губы рыбы• 28 января 2023
знайома спустила 20 і повернулась... на себе одну і малу дитину за 6 місяців
Teacher Dary• 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
15-20 тис
Гривен надеюсь
Губы рыбы• 28 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Гривен надеюсь
ніт звичайно, канадських доллярів
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Гривен надеюсь
та ну куди) баксів звісно
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
ну одній з малою дитиною набагато важче, ніж парі дорослих без діток(
Ноу коммент• 28 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Гривен надеюсь
Ні, звичайно
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
15-20 тис
ви в якій провінції? на скільки вистачило поки не знайшли роботи?
Губы рыбы• 28 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
гляньте в тік тоці, всі плюються і повертаються, чіпляють одиниці, то то самотні не пари, і ще питання наскільки вони зачепляться
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
на одного такого плюючогося є двоє щасливих від цього рішення) я знаю всі мінуси, але плюси особисто для мене перевищують.
Губы рыбы• 28 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
щиро бажаю успіху, я рахувала для старшої дочки (22 роки), то одні мінуси
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
дякую!
Max12• 28 января 2023
Пособие единоразовое. Жилье от 2 т. Какая профессия у вас?
Дежурный по кухне• 28 января 2023
Ответ дляЛеся Українка

зазвичай якраз не питають.
спрашивают только эйджисты. в нормальных обществах это табу, и это не главное.
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
зазвичай якраз не питають.
у вас буде по темі відповідь? я не налаштована вам щось доводити) ви в праві думати як вам забажається.
Без Баяна• 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
15-20 тис
Это очень мало ...если только в первые 3 месяца от найти работу
Дежурный по кухне• 28 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я вам лишь указала, что вы ничего о себе не рассказали, кроме возраста. Езжайте, если без детей, то вообще супер.
автор Леся Українка • 28 января 2023
Ответ дляMax12
айті, але таке, не кодери) готові за будь-яку роботу братись, в принципі, але треба буде обирати щось підходяще для отримання pr.
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Гривен надеюсь
Я вся ваша• 28 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
А з якими даними донька? Освіта, спеціальність?
Чому мінуси?
Без Баяна• 28 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Там можно и по специальности найти. ) Пробуйте шанс есть.